320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ojamaa esiletõus parajalt uksi avanud Šotimaa suunas. Näib, et ka agentuuril on seal tihedad sidemed.
    Kuna ise üsna suur Rätteli talendi austaja, siis Kilmarnock just ahhetama mind ei pane, samas kuskilt peab ju alustama.

    Kommentaar


      Usun, et Rättel veab Šoti liiga taseme vabalt välja, iseküsimus on see kas kitsid saareriigi inimesed on nõus ta eest raha välja käima. Mets FCK-sse seda ma ei usu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Usun, et Rättel veab Šoti liiga taseme vabalt välja, iseküsimus on see kas kitsid saareriigi inimesed on nõus ta eest raha välja käima. Mets FCK-sse seda ma ei usu.
        No Mets ongi juba Eestis tagasi.

        Eelmisel aastal kui Örebro otsis omale ründajat, siis Levadia soovis Rätteli eest saada 150 tuhat eurot. Sellega ka huvi kadus
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          150k see on ka šotlastele üle jõu käiv minu arvates. Kas Levadial samaväärset asendust üldse oleks?

          Kommentaar


            kas Metsa osas endiselt vaikus? või tuli ka isiklik pakkumine itaallastelt?

            Kommentaar


              Mis tasemel liigaga küll tegu võib olla? http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66580619
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Samas näiteks üks Leedu koondislane mängib Singapuri liigas

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Samas näiteks üks Leedu koondislane mängib Singapuri liigas
                  Singapuri võrrelda Tadžikinistaga on umbes sama kui võrrelda Eestit Saksamaaga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Singapuri võrrelda Tadžikinistaga on umbes sama kui võrrelda Eestit Saksamaaga.
                    5.5 miljoniline tehnoloogiliselt äärmiselt arenenud linnriik, kus põhiosa elanikkonnast hiinlased vs 8 miljoniline islamimaa; mõlemad aastakümneid olnud ühe parteilise valitsemise all;

                    mis loogika järgi neid saksaks või eestiks peetakse... üldse ei vea otsi kokku.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Kas Stepanjan müüdi maha või mismõttes lihtsalt läks ära? Leping tal ju ei lõppenud.
                      "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                      Kommentaar


                        Tõesti arvad, et Stepanjan oli Kalevis lepinguline proff?

                        Kommentaar


                          Rasmus Tauts @RTauts Protected account
                          5h

                          homme siis nädalaks wolfsburgi #trial

                          Kommentaar


                            Rättel nüüd Tuneesia meistri juures: http://ohtuleht.ee/545931

                            Kommentaar


                              Võib olla nüüd natukene vara alustada, aga hooaeg on sisuliselt lõppenud minu jaoks, pronks tuleb eeldatavasti Sillamäele ning Üleminekumängudele lähevad Tammeka kutid.

                              Enne igat talve tekib küsimus, kes oleks piisavalt hea, et liikuda välismaale mängima ning suudaks seal ka hakkama saada.

                              Levadiast näen mina ainult kolme inimest hetkel kes oleks potensiaalsed minejad.

                              Igor Subbotin
                              Aleksandr Dmitrijev
                              Dmitri Kruglov

                              Kaljust tuleb kaks nime, aga ma ei usu, et nendestki kumbki piiri taha siirdub vaid jäävad mõlemad ka järgmise hooaja (miks mitte karjääri) lõpuni meie õlleliigasse.

                              Ken Kallaste
                              Eino Puri

                              Sillamäelt on küsimärk 29-aastane Martin Vunk, ma ei usu et tema Sillamäele jääb ning arvan et mingi klubivahetuse teeb ta kindlasti uuel hooajal ära, millise seda eitea.

                              Flora on punt täis atraktiivseid huvitava mänguga noori, aga peale Sappineni ei näe sealt kedagi tõusmas. Kustuvad nagu kõik Indremitted jne. Kas Sappinenile mingi akadeemia praeguses vanuses ei oleks hea lahendus nt Inglismaal või Itaalias?

                              Mida Teie arvate?

                              Ülejäänutele, kes suudavad paremasse liigasse liikuda kui Soome Ykkönen siis aplaus minu poolt.

                              Kommentaar


                                Subbotin ju pikendas Levadiaga lepingut alles hiljuti..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X