Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 36
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane ManU ilma Beckhamita :D

njah olen kuulnud et paljud on koos Beckhamiga manu fännide hulgast reali fännide hulka läinud ... mis te yldse arvate sellest siirdamisest ja arvamus manu kohta on teil nyyd?...

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'ManU ilma Beckhamita :D\'

kuna esimene postitus siis ... tegelikult on ka teema manchester united olemas, kuhu oma mõtted oleks võinud kirjutada.

aga vaadates seda, mis madridi reali teema all toimub - siis jah, värvivahetus on toimunud ja mitte vaid mõnede vaid mitmete osalt.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

höö ma ka siin mõtlen et peaks vist ikka valge särgi üll tõmmama..

võiks teha ka teemad spartak kingiga, leeds kewellita, keskerakond savisaareta ja tädi maali eurolliduta(ga)...
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by fittibaldi
    võiks teha ka teemad keskerakond savisaareta
    kuhu see siis läks? kas ma olen millestki ilma jäänud või on real madridi karvane käsi ka siin mängus?

Liitus foorumiga
    Dec 2002

real palkas savisaare avalike suhete juhiks. on lootust, et tuleval aastal kannab kuninglik klubi nime Real Madrid Kalev..

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Ärge üle ka pingutage!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

ei no see suht normaalne kui vahepeal ka mingid suured ostud toimuvad aga kahju see et real madrid jällegu tugevneb kuid see asi on juba ammusest teada, et võimas asi laguneb tipul...
    juhei!! go Arsenal!

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Aga ega õiged ManU fännid ühe mängija üleminekust siis ka kohe teise tiimi fännideks hakata ei saaks, aga noh inimesi on igasuguseid.Tavaliselt lähevad pärast mõne mängija üleminekut teise tiimi fänniks vaid selle mehe toetajad, kes klubi vahetas antud juhul, siis Beckham, aga ise vahetasin klubi mida fännan sellepoolest et kuidagi ix moodi hakkas meeldima Roberto Carlos da Silva Real Madridist.

U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Originally posted by ~1337~

njah olen kuulnud et paljud on koos Beckhamiga manu fännide hulgast reali fännide hulka läinud ... mis te yldse arvate sellest siirdamisest ja arvamus manu kohta on teil nyyd?...
    Minu arvates on ManU ilma Beckhamita nüüd hulka normaalsem klubi( PS: ma ei ole ManU fänniks hakkanud, niiet no comments). Ning Reali fännina on mul neetud kahju, et ta pidi just sinna minema

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

need ManU \"fännid\" kes real poolele üle läksid on valdavalt aasia regiooni esindajad,st pilukad,kes hakkaksid ka Fc kuressaare fännideks kui becks sinna siirduks.ühesõnaga,need polnud mitte ManU,ega nüüd ole ka reali vaid olid, on ja ilmselt ka jäävad Beckhami fännideks....
    buy the ticket, take the ride.

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by H.M Murdock

need ManU \"fännid\" kes real poolele üle läksid on valdavalt aasia regiooni esindajad,st pilukad,kes hakkaksid ka Fc kuressaare fännideks kui becks sinna siirduks.ühesõnaga,need polnud mitte ManU,ega nüüd ole ka reali vaid olid, on ja ilmselt ka jäävad Beckhami fännideks....

Hehhee mis ime läbi Becks Fc Kuressaarde satuks?Aga tegelt kui sa talle maksaksid siis ma võin vahendajaks hakata,aga FC Kuressaare toetab omalt poolt 700 000 krooniga niiet pane sinna 75 milli otsa millest 50 läheb Realile ja 25 puhtalt Becksile kätte.Võibolla sellisel juhul ta isegi tuleks FCK-sse mängima:P

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by Roberto Carlos

Hehhee mis ime läbi Becks Fc Kuressaarde satuks?Aga tegelt kui sa talle maksaksid siis ma võin vahendajaks hakata,aga FC Kuressaare toetab omalt poolt 700 000 krooniga niiet pane sinna 75 milli otsa millest 50 läheb Realile ja 25 puhtalt Becksile kätte.Võibolla sellisel juhul ta isegi tuleks FCK-sse mängima:P
    ma tõin lihtsalt ühe näite pilukate ustavast käigust beckhami järel..selliseid näiteid võiks tuhandeid tuua
    buy the ticket, take the ride.

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by H.M Murdock

ma tõin lihtsalt ühe näite pilukate ustavast käigust beckhami järel..selliseid näiteid võiks tuhandeid tuua
    Ei ma sain aru küll mida sa mõtlesid, aga lihtsalt ma ei tea miks ma selle postituse tegin:P

Liitus foorumiga
    Dec 2002

Ei ma sain aru küll mida sa mõtlesid, aga lihtsalt ma ei tea miks ma selle postituse tegin:P
    no johhaidii äkki saaks selle teema sis lõpuks sulgeda, kuna tundub, et rahvas eriti ei tea, miks nad siia kirjutavad..

veel parem kasutatks sellists optionit mixeri e. carlose puhul nagu delete all posts and ban user??
    ja selle teema võiks ka ära kustudada

Grindin' allnight Kasutaja resorte avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Originally posted by eston#21

veel parem kasutatks sellists optionit mixeri e. carlose puhul nagu delete all posts and ban user??
    Kui ma oleks mõni mode või... siis sellele probleemile tuleks ma sulle lausa kahe käega vastu, igati hea idee
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Originally posted by Loca

Ning Reali fännina on mul neetud kahju, et ta pidi just sinna minema
    \"Sinna minema,\" kas see tähendab, et enam ei olegi Reali fänn? Üldiselt kui fänn ollakse, siis samastatakse ennast meeskonnaga... A\'la: \"Ning Reali fännina on mul neetud kahju, et ta pidi just siia tulema.\"

Niisama nokin
    308

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by Totti

Originally posted by eston#21

Kui ma oleks mõni mode või... siis sellele probleemile tuleks ma sulle lausa kahe käega vastu, igati hea idee

Aga vat oleks on paha poiss.Sama hästi võiks ma õelda et kasutaks sellist optionit estoni ja totti puhul nagu delete all posts and ban users niiet ärge soiguge midagi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Aga vat oleks on paha poiss.Sama hästi võiks ma õelda et kasutaks sellist optionit estoni ja totti puhul nagu delete all posts and ban users niiet ärge soiguge midagi.
    Mida rohkem sa räägid seda debiilsem sa tundud nii, et ole ometi vait ja kao mööblimaja superjalka ässade foorumisse, kui see veel eksisteerib.

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by Robinho

Mida rohkem sa räägid seda debiilsem sa tundud nii, et ole ometi vait ja kao mööblimaja superjalka ässade foorumisse, kui see veel eksisteerib.

Tore siis kui ei meeldi ole parem ise vait mida rohkem te norite seda rohkem hakkan pinda käima

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud