320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallisaapad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

    Originally posted by eston#21


    käi ***** selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuisk
    Ma ei näe mõtet mix sa pead kõigiga mölisema kui sulle teema ei meeldi siis sa ei pea ju sinna postitama keegi ei käsi !!!!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

      Mul on juba teist korda järjest yhed niked need on päris normaalsed ja nendega on ea mängida eriti mugav on see et nad on väga kerged.Neil on mingi täpsem nimetus kah ULTRACCEL VAPORT TF algul on natuke jäiga võitu aga perst on väga ea .

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

        Originally posted by p3p3


        Originally posted by eston#21


        käi ***** selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuisk
        Ma ei näe mõtet mix sa pead kõigiga mölisema kui sulle teema ei meeldi siis sa ei pea ju sinna postitama keegi ei käsi !!!!
        Ma ei näe mõtet mix sa pead 2 postitust järjest tegema, kui unustasid midagi lisada, vajuta nuppu muuda
        Ja pole mõtet ka minu postitusele vastata see oli peaaegu heatahtlikult suunav.

        Ning, et mu postitusel ka mõtet oleks siis minu eelistused on Adidas ja Lotto, lihtsalt tunduvat sobivat mu jalale kõige paremini, aga samas pole ma ju kõigi putsadega mängind, nii et see vaid hetke seis. Nike siseputsad on kah meelejärele.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

          Ma eelistaksin ikka nike.nike minu arvates peab kõige rohkem vastu üldse jalanõudest ,olid ka ükskord adi putsad kah pidasid hästi vastu aga jalal oli ebamugav.enne nike olid umbrod aga jah paar nädalat sai mängitud ja hakkasid lagunema Vbl on lihtalt ciacomelil või kuidas seda kirjutatakse sitt kaup
          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


          Koss on lahe

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

            Niisiis ise eelistan putsades üht mitte eriti tuntud firmat nimega Valsport, praegugi kasutan neid, muidu on mul olnud Adidas\'ed, Nike\'d ja Puma\'d ning nüüd siis Valsport (antud link on hetkel uuendusel )
            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

              pumad on täitsa pandavad. ma juba 1.5 aastat nendega mänginud ja sittagi pole viga. lõpp hästi peavad vastu
              m.U.N.a

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                Originally posted by muna


                pumad on täitsa pandavad. ma juba 1.5 aastat nendega mänginud ja sittagi pole viga. lõpp hästi peavad vastu

                äkki oled lihtsalt vähe mänginud okok,ma niisama.

                ise eelistan adidaseid,kuigi preq kasutan diadorasi.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                  Ma olen kasutanud Umbro, Patricku, Lotto, Diadora, Adidase ja Nike saapaid. Nike on kõige sobivam. Aga põhimõtteliselt ei ole amtööritasemel vahet, mis firma saapad sul on. Peaasi, et istuvad väga hästi jalas ja on valitud vastavalt platsile. Igal juhul soovitan vähemalt kahte erinevate korkidega välisbutsade paari. Siis ei vääna jalgu ära ja ei libise ka liialt.

                  its sammetaim!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                    Kasutan praegu Adidas Manado 2 TRX FGj-te. Küllaltki head jalgpallisaapad.
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                      Praegu kasutan murul Adidas Gammanova 2 TRX. Olen elus kasutand 4 paari adi nahkpuutsasid - kõik nad on mugavad olnud. Muude firmade puutsad on kunstnahast olnud - need on minu puhul mugavad siis kui nad on laiema liistuga. Üldse peamine asi mugavuse valikul on minu arust see, kas su jalg on kitsas või lai. Adi teeb näiteks enamasti kitsaid, Nikel on nii kitsaid kui laiu mudeleid. Näiteks Nike Tiempo kunstmuru varjandid on laiad ja sobivad mulle ideaalselt. Adi Gammanovad on küll väga mõnusast pehmest ULTRA-K nahast (töödeldud nii, et oleks känguru naha fiil), aga liist on mu jaoks veidi kitsas, mis teeb külje suunas veidi ebastabiilseks (suurem oht jalg välja väänata). Nii et valige vastavalt jala laiusele! Näiteks Nike Vapor\'eid ei tasu minusugusel proovimagi minna.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                        Tallinnas müüdi Lottosid 300 eest.Sõber siis helistas sealt ja mainis kas ei taha et meil umbes sama suur jalg jne.Et nii odav siis lasin ära võtta kuigi oli hirm et põrsas kotis.Ja ei kahetse! Nii vähese raha eest siukest pauerit.Mul kohe hale kaeda kuis tonnised \"nekid\" on omadega õhtal paari mängu järel.
                        Seega, pealinna harrastajad, jägige alesid!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                          Mul eelmised olid mingid umbrod. need said küll ullu vatti, lõpux(2 aasta pärast) olid nad nii kulunud,et ainult uisutasin nendega mööda väljakut:P Nüüd on pumad ja jään nendega täica rahule
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                            diadora (mida pole kyll valikus)

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                              Enivei, sai investeeritud, nike total 90(sise) vms. Algus oli kyll kergelt harjumatu, kuid see läks kiirelt yle, tehnilisele mängule ja tsenderdustel on nad lausa loodud , ja löök tuleb kah mõnusalt.
                              Kindlasti on paremaid,aga sel hetkel lihtsalt ei leidnud. Või siis ei raatsind 1700kr välja käia :P. Vastupidavust kommenteerin kah kunagi .

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                                Endal on siukesed Adi omad mille sarnasi kannavad enamikud Ajaxi mängijad ja ka mingid adi kossukad peal.Krt nende adi Bootsadega vedas 500 kr pidin maksma ,aga originaal hind oli 2000 kr.(ehk siis pole kuskilt turult ostetud vaid talvesoodustuse ajal sai nii odavalt)Igastahes 10 tundi jõudsin mängida nendega siis läx maa jäiseks.Natuke foorumis ringi kolasin tuli Bootsad meelde ka Adidas Predator Mani (või midagi sellist)
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X