320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Midagi sarnast nad üritasid ka varem, vist, või mäletan ma valesti.
    Väravavahil polnud seal muidugi midagi teha, kui pilguga palli saata (eeldas, et keegi saab kapsa vahele aga läks sel korral teisiti). Võtsin Szoboszlai viimasel hetkel oma fantasy satsist välja.


    Sending thoughts and prayers. #JesuisStuttgart #PrayForStuttgart
    Ma kasutan fantasys "vali need djüüdid, kes autogrammi saatsid". Orban tõi kenasti!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma kasutan fantasys "vali need djüüdid, kes autogrammi saatsid". Orban tõi kenasti!
      Orban sai jah mitmel korral kenasti peaga löögile ja noppis täitsa korralikud punktid.

      Kommentaar


        Ahoi, poisid ja tüdrukud. On keegi kursis, kas DFB-Pokal poolfinaali mõni Telia TV kanal näitab?

        Kommentaar


          Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
          Ahoi, poisid ja tüdrukud. On keegi kursis, kas DFB-Pokal poolfinaali mõni Telia TV kanal näitab?
          Ma ei tea, kas see on Telia TV kanal, aga Viaplayst näeb: https://viaplay.ee/player/default/sp...42541114400732
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Serhou Guirassy.

            Täna õhtul tuli järjekordne duubel, kui võideti kodus 3:1 Darmstadti. Tal on nüüd viie mänguga kümme väravat. Kui karika juurde paneme, siis kuue mänguga 11 väravat.

            Kommentaar

            Working...
            X