Lehekülg 1, kokku 68 123451151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1346

Teema: VfB Stuttgart

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane VfB Stuttgart

Kõik mis Stuttgarti puudutab siis siia!!!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane Replying to Topic \'Vfb Stuttgart\'

Originally posted by PraS

Kõik mis Stuttgarti puudutab siis siia!!!
    stuttgardi ei puuduta midagi niiet pange teema kinni;P
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Vfb Stuttgart\'

Austet Märt/PraS, sinu sümpaatia shvaabide vastu on minu mätta otsast vaadatuna igati kiiduväärt. Ehk oled aga pigem ise nõus antud alajaotust putitama, varustades soccerneti-komjuunitit matsaka infotulvaga VfB kohta. Sääraseid ühele klubile suunatud teemasid võiks veel olla *kiikab eriti puna-valgete ja must-kollaste poole*, kuid neidki peaks juhendama vastava klubi asjalik poolehoidja.

Tegin tillukese paranduse meeskonna pärisnimesse teema pealkirjas (Vfb-->VfB).

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

Originally posted by mel21

Austet Märt/PraS, sinu sümpaatia shvaabide vastu on minu mätta otsast vaadatuna igati kiiduväärt. Ehk oled aga pigem ise nõus antud alajaotust putitama, varustades soccerneti-komjuunitit matsaka infotulvaga VfB kohta. Sääraseid ühele klubile suunatud teemasid võiks veel olla *kiikab eriti puna-valgete ja must-kollaste poole*, kuid neidki peaks juhendama vastava klubi asjalik poolehoidja.

Tegin tillukese paranduse meeskonna pärisnimesse teema pealkirjas (Vfb-->VfB).
    võin ikka aidata selles valdkonnas.....
    siia teemasse lisan siis varsti natuke infi!!!!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

võin ikka aidata selles valdkonnas.....
    siia teemasse lisan siis varsti natuke infi!!!!
    Võta või jäta...

Siinkohal oleks kõbus viidata yheksa tänasele arvamusele meie esirallisõitja nimelise teema all. Viimati on sagenenud uudiste/tulemuste kopi-peistimine, mis aga foorumile kui suhtlusplatvormile ei anna midagi juurde. Uudisnupp võib küll iseenesest olla, kuid tegeliku väärtuse teiste soccernetlaste jaoks annab alles selle (subjektiivne) kommenteerimine, mis omakorda ärgitab taas kolleege lisama/vastu vaidlema/vihast kõrvu kissitama.

Seega jääb sinu ülesandeks just Stuttgarti puudutavate uudiste-mängu kommentaaride vms panemine laiemasse konteksti, andes neile omapoolse arvamusega lisaväärtust. Sellega muudad ka oma lemmikklubi teiste jaoks atraktiivsemaks.

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Selle aasta VfB Stuttgarti koosseis:

Väravavahid:
    1.Timo Hildebrand
    23. Dirk Heinen
    31. Diego Benaglio

Kaitse:
    2. Andreas Hinkel
    3. Timo Wenzel
    4. Rui Manuel Marques
    5. Marcelo José Bordon
    6. Fernando Meira
    21. Philipp Lahm
    29. Steffen Dangelmayr

Poolkaitse:
    7. Silvio Meißner
    8. Jurica Vranjes
    12. Heiko Gerber
    13. Christian Tiffert
    15. Alexander Hleb
    16. Horst Heldt
    20. Zvonimir Soldo
    25. Michael Mutzel

Rünne:
    11. Ioannis Amanatidis
    18. Jeronimo Cacau
    19. Imre Szabics
    22. Kevin Kuranyi

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Mina ei tunne sealt kedagi, ültse suht mõttetu teema.Niikunii 2 nädalaga on see teema unustatud.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by lauri59

Mina ei tunne sealt kedagi, ültse suht mõttetu teema.Niikunii 2 nädalaga on see teema unustatud.
    a slavat ja bobikut tunned? palju toredaid inimesi. ültse.:P
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by lauri59

Koondislasi peaks ikka üks korralik jalkafänn teadma ja neid näen ma seal esimese tsekkiga neli tükki.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

VfB Stuttgart

Tegemist on siis ühe Lõuna-Saksamaa jalgpalliklubiga mis asutati aastal 1893. klubi on jätnud suure jälje Saksamaa jalgpalli ajalukku tulles Bundesliiga võitjaks hooaegadel: 1949 - 1950, 1951 - 1952, 1983 - 1984 ja 1991 - 1992. Klubi on võitnud kolmel korral ka Saksamaa cupi (aastatel:1954, 1958, 1997) ning ühe korra ka Saksamaa Superkarika(aastal 1992].

Kodustaadioniks on neil 51165 inimest mahutav \"Gottlieb-Daimler-Stadion\".pilt1 pilt2
    pilt3

VfB Stuttgardi vormid näevad välja siis sellised: home
    away

Hetkel on klubi treeneriks Felix Magath ning abitreeneriteks:Krassimir Balakov, Seppo Eichkorn, Eberhard Trautner, Jochen Rücker. Klubi president on Erwin Staudt.

Hooaeg 2003/2004 meeskond näeb välja selline meeskonnapilt

ülemine rida, vasakult paremale:Jurica Vranjes, Kevin Kuranyi, Zvonimir Soldo, Marcelo José Bordon, Fernando Meira, Timo Wenzel, Steffen Dangelmayr,
    Thomas Schneider, meeskonna maskott Fritzle
    teine rida, vasakult paremale:abitreener Seppo Eichkorn, abitreener Krassimir Balakov, Rui Manuel Marques, Michael Mutzel, Ioannis Amanatidis, Diego Benaglio, Alexander Hleb, Heiko Gerber, Andreas Hinkel, Imre Szabics, Zeugwart Michael Meusch, Peatreener Felix Magath
    alumine rida, vasakult paremalesühoteraupeut Gerhard Wörn, psühoteraupeut Gerhard Egger, Philipp Lahm, Cacau, Dirk Heinen, Timo Hildebrand, Christian Tiffert, Silvio Meißner, Horst Heldt, abitreener Jochen Rücker, abitreener Eberhard Trautner.
    Joga Bonito!!!

Liitus foorumiga
    Sep 2001

VfB Stuttgart - Hertha 0:0(0:0)

Publikut: 35.000

Kollased Heldt - Bobic, Dardai, Kovac, Marx
    Punane: Wichniarek

Stuttgart: Hildebrand - Hinkel, Meira, Bordon, Gerber - Hleb, Soldo (59. Meißner), Vranjes, Heldt (83. Cacau) - Kuranyi, Amanatidis (46. Szabics)

Hertha: Kiraly - Rehmer, van Burik, Simunic, A. Friedrich (78. Lapaczinski) - Goor, Dardai (67. Marx), Kovac - Zecke - Wichniarek, Bobic (64. Karwan)

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Originally posted by daywalker

[img]www.hot.ee/daywalker55/logo.gif[/img]VfB Stuttgart

Tegemist on siis ühe Lõuna-Saksamaa jalgpalliklubiga mis asutati aastal 1893. klubi on jätnud suure jälje Saksamaa jalgpalli ajalukku tulles Bundesliiga võitjaks hooaegadel: 1949 - 1950, 1951 - 1952, 1983 - 1984 ja 1991 - 1992. Klubi on võitnud kolmel korral ka Saksamaa cupi (aastatel:1954, 1958, 1997) ning ühe korra ka Saksamaa Superkarika(aastal 1992].
    Stuttgardil oli väga raske tulla aastatel 1949-50 ja 1951-52 Bundesliga meistriteks, sest Bundesliga loodi aastal 1963
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

no a saksa meistrix ta igatahes tuli. anname andex selle eksimuse

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Borussia M\'gladbach - VfB Stuttgart 0 - 1(0 : 0)
    Publik:30 700
    V:Baretto Cacau (33)
    Hoiatused:Strasser 12,Skoubo 41 - Gerber 11, Tiffert 27, Vranjes 90

Borussia M\'gladbach : 1-Jorg Stiel,5-Sladjan Asanin,19-Bernd Korzynietz,15-Marcello Pletsch,7-Jeff Strasser(85.Sverkos),24-Peer Kluge,8-Ivo Ulich(61.Demo),27-Marcel Ketelaer,11-Joonas Kolkka, 17-Morten Skoubo(61.Van Lent ),13-Joris Van Hout.

VfB Stuttgart: 1-Timo Hildebrand,5-Marcelo Bordon,2-Andreas Hinkel,6-Fernando Meira, 12-Heiko Gerber,16-Horst Heldt(63. Lahm),15-Aleksander Hleb(8. Tiffert),20-Zvonimir Soldo(76.Meissner),8-Jurica Vranjes,18-Jeronimo Baretto Cacau,22-Kevin Kuranyi.

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Grupp E:

Manchester United (Inglismaa)
    Ateena Panathinaikos (Kreeka)
    Glasgow Rangers (Šotimaa)
    Vfb Stuttgart (Saksamaa)

Nii siis ma arvan et meil on päris head võimalused siit edasi saada.
    ManU - vaadates nende tulemusi koduliigas siis tunduvad nad küll väga kõvad, kuid kaua nad ikka võitmatud on?

Ateena Panathinaikos - kodus on nad kindlasti väga tugevad, kuid mitte hirmkõvad.Ja Olisadebet pole neil ka veel ja seetõttu pole nad ehk nii teravad ründes.

Rangers - nendel on mured kaitses ja veel barry on ka neilt lahkumas ja seega jääb ka nende keskväli nõrgemaks.

Kokkuvõttes näen ma, et lõpetada vähemalt II kohal selles grupis on vägagi võimalik.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Grupp E:

Manchester United (Inglismaa)
    Ateena Panathinaikos (Kreeka)
    Glasgow Rangers (?otimaa)
    Vfb Stuttgart (Saksamaa)

Nii siis ma arvan et meil on päris head võimalused siit edasi saada.
    ManU - vaadates nende tulemusi koduliigas siis tunduvad nad küll väga kõvad, kuid kaua nad ikka võitmatud on?

Ateena Panathinaikos - kodus on nad kindlasti väga tugevad, kuid mitte hirmkõvad.Ja Olisadebet pole neil ka veel ja seetõttu pole nad ehk nii teravad ründes.

Rangers - nendel on mured kaitses ja veel barry on ka neilt lahkumas ja seega jääb ka nende keskväli nõrgemaks.

Kokkuvõttes näen ma, et lõpetada vähemalt II kohal selles grupis on vägagi võimalik.
    ma oleks ikka rangersi asemel rooba klubi tahtnud siin näha. rooba oleks manu vastu saanud mängida ja puha
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Amatöör Kasutaja fennek4 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

täiesti uskumatu!!!

siin ma olen - üks hiiglamasuur vfb-fänn! täiesti uskumatu, et ma täna selle foorumi siin leidsin!

väike täpsustus ülevaltoodule - saksa meistrid olime ka 1984 ja 1992, nii et 4 korda (me oleme praegu 4 mängupäeva järel ainuke meekond ilma vastasväravata, ajaloos on seda paar korda ette tulnud ja need meeskonnad on tollelhooajal ka meistriks saanud, nii et loodan, et poisid jätkavad traditsiooni)

ka saksa karika oleme v6itnud: 1954,1958 ja 1997

euroopa karikas oleme kahel korral finaalis mänginud, 1989 neapeli vastu, 1998 stockholmis chelsea vastu, kahjuks m6lemal korral jäänud potist ilma.

ma olen siin stuttgardis suht lähedal infole ja muule, nii et kui miskit küsida, olen heameelega n6us vastama. kui mina ei tea, siis teab mu abikaasa kindlapeale, ta juba ülw 10 aasta vfb liige ja on nii m6nedki m66nad läbi teinud, muuhulgas ka stockholmi.

meeskond on momendil t6epoolest vägagi huvitav, noored poisid, kellest on näha, et neile pakub palju r66mu.

loodan, et seda foorumit siin jätkub pikaks!

Amatöör Kasutaja fennek4 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

uups, see info meistritest oli ju juba üleval, sorry

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

VFB´l on tohutulp potensiaali rikas meeskond ja VÄGA HEA treener... kui nad suudavad oma meeskonda vähegi koos hoida, siis paatri aasta pärast on nad Saksamaa kui isegi mitte kogu Euroopa tipus.

NB! Nii mõnigi teine tippklubi Euroopas võix eeskuju võtta klubi noorte talentide tehasest...näit. Kuranyi, Hleb, Tiffert, Hinkel (kui nimetada vaid mõned)!!!!!!

Be real all the way =)

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Omalt poolt lisan,et Karika esimesest ringist said veenva4-0 vöidu.
    Edu Stuttgardile MEISTRITE LIIGAS.
    Olen see kes olen

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud