320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

    Originally posted by PraS


    Grupp E:

    Manchester United (Inglismaa)
    Ateena Panathinaikos (Kreeka)
    Glasgow Rangers (?otimaa)
    Vfb Stuttgart (Saksamaa)


    Nii siis ma arvan et meil on päris head võimalused siit edasi saada.
    ManU - vaadates nende tulemusi koduliigas siis tunduvad nad küll väga kõvad, kuid kaua nad ikka võitmatud on?

    Ateena Panathinaikos - kodus on nad kindlasti väga tugevad, kuid mitte hirmkõvad.Ja Olisadebet pole neil ka veel ja seetõttu pole nad ehk nii teravad ründes.

    Rangers - nendel on mured kaitses ja veel barry on ka neilt lahkumas ja seega jääb ka nende keskväli nõrgemaks.

    Kokkuvõttes näen ma, et lõpetada vähemalt II kohal selles grupis on vägagi võimalik.
    ma oleks ikka rangersi asemel rooba klubi tahtnud siin näha. rooba oleks manu vastu saanud mängida ja puha
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

      täiesti uskumatu!!!

      siin ma olen - üks hiiglamasuur vfb-fänn! täiesti uskumatu, et ma täna selle foorumi siin leidsin!

      väike täpsustus ülevaltoodule - saksa meistrid olime ka 1984 ja 1992, nii et 4 korda (me oleme praegu 4 mängupäeva järel ainuke meekond ilma vastasväravata, ajaloos on seda paar korda ette tulnud ja need meeskonnad on tollelhooajal ka meistriks saanud, nii et loodan, et poisid jätkavad traditsiooni)

      ka saksa karika oleme v6itnud: 1954,1958 ja 1997

      euroopa karikas oleme kahel korral finaalis mänginud, 1989 neapeli vastu, 1998 stockholmis chelsea vastu, kahjuks m6lemal korral jäänud potist ilma.

      ma olen siin stuttgardis suht lähedal infole ja muule, nii et kui miskit küsida, olen heameelega n6us vastama. kui mina ei tea, siis teab mu abikaasa kindlapeale, ta juba ülw 10 aasta vfb liige ja on nii m6nedki m66nad läbi teinud, muuhulgas ka stockholmi.

      meeskond on momendil t6epoolest vägagi huvitav, noored poisid, kellest on näha, et neile pakub palju r66mu.

      loodan, et seda foorumit siin jätkub pikaks!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

        uups, see info meistritest oli ju juba üleval, sorry

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

          VFB´l on tohutulp potensiaali rikas meeskond ja VÄGA HEA treener... kui nad suudavad oma meeskonda vähegi koos hoida, siis paatri aasta pärast on nad Saksamaa kui isegi mitte kogu Euroopa tipus.

          NB! Nii mõnigi teine tippklubi Euroopas võix eeskuju võtta klubi noorte talentide tehasest...näit. Kuranyi, Hleb, Tiffert, Hinkel (kui nimetada vaid mõned)!!!!!!

          Be real all the way =)

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

            Omalt poolt lisan,et Karika esimesest ringist said veenva4-0 vöidu.
            Edu Stuttgardile MEISTRITE LIIGAS.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

              Originally posted by kaitz


              Omalt poolt lisan,et Karika esimesest ringist said veenva4-0 vöidu.
              Edu Stuttgardile MEISTRITE LIIGAS.
              Võit jah tuli 4:0 ja seda Bayer 04 Leverkuseni(am) üle.
              Mängust niipalju, et Emanuel Centurión sai oma debüüt mängus jala valgeks. Magath leidis, et poiss peab veel vormi koguma ja seetõttu võttis ta peale esimest poolaega välja.Mängu saatus otsustati teise poolaja alguses, kui Szabics(2) ja Cacau kollitasid 7 minuti jooksul.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                Nii siis täna meil tähtpäev Me saame täna 110 aastaseks.


                Ma siis ei hakka enam meie saavutusi välja tooma kuna nad on juba eelnevalt siia toodud.Aga sel aastal me siis teeme Meistrite liiga(alagruppifaasi pole me veel jõudnud ) debüüdi ja loota on, et see lõppeb edukalt meile kevadel

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                  saksamaa jalgpallifännina proovin siis kah hoida end kursis vfb tegemistega. kuigi vfb mulle suht võõras teema ei hakka siin valju häält tegema, aga loodan ainult et nad selle kuradi manu ahju panevad. keegi fritsudest võiks ikka meitrite liigas tegusid teha, eelmine aasta oli ikka küll masendav. loodame siis see aasta vfb edu.
                  Jalgpallifänniks ei saada

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                    Kinndlasti panevad Manu ahju
                    Nisteroy nullitakse ära .,sest kogu mäng suuremalt jaolt käib läbi tema.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                      puhhhhh, unistada ju v6ib....

                      momendil mängib kurany saksa meeskonna algkoosseisus shotlaste vastu, loodan, et temagi saab täna nii koondises kui ka sel hooajal üldse jala valgeks. mäng on tal väga hea ja see 1-0 puhta ainult tänu meie kuratorile!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                        FC Schalke 04

                        1 Frank Rost
                        2 Nico van Kerckhoven
                        3 Anibal Matellan
                        4 Dario Rodriguez
                        7 Levan Kobiashvili 76 Min. Sven Vermant
                        9 Hamit Altintop
                        11 Ebbe Sand 76 Min. Eduard Glieder
                        13 Eduardo Alcides
                        15 Tomasz Waldoch (kollane kaart)
                        20 Christian Poulsen
                        22 Victor Agali

                        VfB Stuttgart
                        1 Timo Hildebrand
                        2 Andreas Hinkel
                        5 Marcelo José Bordon 46 Min. Christian Tiffert
                        6 Fernando Meira
                        8 Jurica Vranjes
                        12 Heiko Gerber
                        15 Alexander Hleb 84 Min. Ioannis Amanatidis
                        16 Horst Heldt 62 Min. Silvio Meißner
                        18 Jeronimo Cacau
                        20 Zvonimir Soldo (kollane kaart)
                        22 Kevin Kuranyi


                        igatahes v6ib 0:0 tulemusega väga rahule jääda, schalke areenal pole kunagi kerge mängida ning tuletagem meelde - eelmine aasta kaotasime 2:0.

                        meil olid kohe alguses kaks 100% shanssi juhtima minna, siis aga andsime mängu täielikult käest...mäng oli ainult meie värava all, kontershanssidest ei tulnud samuti midagi välja, kuid 6nneks hoidsime värava puhta.

                        teine poolaeg oli juba p6nevam, isegi nii m6nigi väravav6imalus ning mis peaasi - me mängisime ja ei olnud vaid kaitses.

                        meie probleemiks on ikkagi balakov, 6igemini ta puudumine, sest talle väärilist mantlipärijat pole. hleb ja heldt ei suutnud eile keskväljakul millegi suurepärasega hakkama saada.

                        kuid me oleme ainus bl klubi, kel pole vastasväravat - timo on sel alal nüüdseks rekordimees ja sellega seoses pole meil ka veel ühtki kaotust. nii et üldkokkuv6ttes v6ib rahule jääda ning nüüd glasgow mängule teisipäeval kontsentreeruda. loodan väga, et bordoni puusga selleks ajaks k6ik korda saab.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                          kollaste kaartidega oli eile ikka nii:

                          45 Min. Christian Poulsen

                          82 Min. Victor Agali


                          41 Min. Horst Heldt



                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                            kaotus rangersile teisipäevaloli üks kibedamaid, mida mina vfb-ga tundnud olen.....kui mängitakse halvasti ning siis kaotatakse, siis on ka pahasti, aga mitte nii, kui teisipäeval, kus mäng oli meie poole pealt t6esti ok, esimene värav väga heal momendil ja teisel poolaja täielik kontroll mängu üle...ja siis, peaaegu nagu oleks ise omale värava löönud ja sellest obadusest veel virgumata, siuhti ja 2:1.

                            ainus, mis meil sealt kaasa v6tta - 6ppetund!

                            täna näitasimegi, et oleme 6pivalmid - kuranyi on jälle enesekindluse tagasi saanud - dortmundi vastu 1:0 v6it viimse kohani väljamüüdud kodustaadionil! ja fännid on rahul, t6eliselt rahul!

                            kui millegi üle viriseda, siis ainult, et värav6imalusi oli palju rohkem ja et ometi rohkem neist v6imalustest väravaga l6ppeks!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                              ja timo värav on ikka veel puutumatu!!! jehhuuu!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                                Nende parim mängija on Kuranyi!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X