320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See kiilakas tooks kevadringis meile jälle 39 punkti. 39 + 3 = 42 - suht kindel Bundesligasse püsima jäämine Juhtkond tegeleb kalkuleerimisega ning staadioni ehitamisega ja jättis vaese kiilaka äikese kätte. Ma usun, et treenerivahetus hetkel mõjub hästi (hullemaks ju enam minna ei saa), aga mul pole õrna aimugi, kui kauaks see mõju püsima võiks jääda.

    PS, Gross oli ikka omajagu sümpaatne vend. Vaatamata sellele, et ma ei jõudnud ta võimatakrüpteeritud saksa keelega veel äragi harjuda

    Kommentaar


      Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
      See kiilakas tooks kevadringis meile jälle 39 punkti. 39 + 3 = 42 - suht kindel Bundesligasse püsima jäämine Juhtkond tegeleb kalkuleerimisega ning staadioni ehitamisega ja jättis vaese kiilaka äikese kätte. Ma usun, et treenerivahetus hetkel mõjub hästi (hullemaks ju enam minna ei saa), aga mul pole õrna aimugi, kui kauaks see mõju püsima võiks jääda.

      PS, Gross oli ikka omajagu sümpaatne vend. Vaatamata sellele, et ma ei jõudnud ta võimatakrüpteeritud saksa keelega veel äragi harjuda
      Sitta ta tooks kui ta selliseid huvitavaid lahendusi poolikus ja äärekaitses rakendas.

      Ime et Träschist puujalg Marico koopiat teha ei tahtnud.

      Lisaks sellele on muutusteks praegu väga hea aeg. Põhikonkurendid on selgelt käeulatuses ning kui meeskond mängima panna nagu nad selleks võimelised on siis ei näe ma põhjust miks me ei võiks olla taas euro kohal.
      Last edited by PraS; 13.10.10, 13:43.

      Kommentaar


        Aaaa-haa-haa-haa Päeva naljakaim uudis. Ei -no eriti mõtekas ikka peatreenerit jälle vahetada kui probleem hoopis väljakul jõlkuvates õnnetushunnikutes on. Edu. Ma miskipärast arvan, et kevadel tuleb veel mingi uus "messias" kes teid põhjast välja üritab tirida. Vähemalt see on kindel, et te juuropise seehooaeg enam ei pääse. Ja kes teab..võibolla mängite järgmine hooaeg hoopis Aahenite ja TSV kergejõustiklastega ühes liigas. Kuluks ära küll...
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Aaaa-haa-haa-haa Päeva naljakaim uudis. Ei -no eriti mõtekas ikka peatreenerit jälle vahetada kui probleem hoopis väljakul jõlkuvates õnnetushunnikutes on. Edu. Ma miskipärast arvan, et kevadel tuleb veel mingi uus "messias" kes teid põhjast välja üritab tirida. Vähemalt see on kindel, et te juuropise seehooaeg enam ei pääse. Ja kes teab..võibolla mängite järgmine hooaeg hoopis Aahenite ja TSV kergejõustiklastega ühes liigas. Kuluks ära küll...
          On ka põhjusi, et miks need õnnetushunnikud on sellised nagu nad on. Järelikult tehti ettevalmistuses vigu, et poisid vormis pole.

          Mis see euroopa kaugemal on kui kellegil teisel. Meil on sinna 9 punni.

          Bobic ütleb ka väga kenasti Grossi taibukuse kohta,et Gross ei otsinud mingit lahendust asjadele, vaid tagus ikka oma jäärapäisusega edasi.

          Arusaamatu oli juba suvel see,et miks oli vaja seda Gentnerit keskkaitses mängitada. Ja siis see keskpoolik.

          Eelmisel hooajal tegi Träsch ju imelise hooaja kaitsva poolikuna. Miks oli vaja jalgratast leiutama hakata. Gentner mängis huntides vasakpooliku kohal ning miks ta ei võind seda ka alguses meie eest teha.

          Üle ja ümber ei saa ka rumeenia puujala soosimisest.

          Ja Niidermaier polnd ju asjatult alavormis.

          Kindlasti saab asi aint paremuse poole liikuda. Uue aasta soov oleks aga mul selgelt kas Leno väravasse või mõni kogend kutt Sveni asemel postide vahele.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Aaaa-haa-haa-haa Päeva naljakaim uudis. Ei -no eriti mõtekas ikka peatreenerit jälle vahetada kui probleem hoopis väljakul jõlkuvates õnnetushunnikutes on. Edu. Ma miskipärast arvan, et kevadel tuleb veel mingi uus "messias" kes teid põhjast välja üritab tirida. Vähemalt see on kindel, et te juuropise seehooaeg enam ei pääse. Ja kes teab..võibolla mängite järgmine hooaeg hoopis Aahenite ja TSV kergejõustiklastega ühes liigas. Kuluks ära küll...
            ja ma ei imestaks kui selle mehe nimi oleks Hans Mayer :P

            Kommentaar


              Tuleb välja, et lõhe juhtkonna (st president Staudti) ja treeneri vahel tekkis juba kevadel, kui Gross pärast lepingu pikendamisega soostumist ootamatult sõna murdis. Taktikalist jäärapäisust kirjeldas juba Pras. Vutt on ikka heitlik äri. Grossil oli Baseli-aegadest Bundesliga väga hea renomee, aga näib, et just suure tam-tamiga palgatud šveitslased (veel Koller, Favre) on pärast esialgset edu kolinal põhja läinud.
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                Oh juudas!

                Keller jätkab seda Kristen Viikmäe mängitamist ka täna. Kurb.
                Keskkaitse tundub ka väga jumalik.

                Kommentaar


                  Jummel küll!
                  Viikmäe tegi kaks korda kiirenduse ja lõi värava ning Pavel oli ikka täna hunnik kakat. Lõpus andis Kuzmanovic ikka imelise passi talle, kuid ära kasutada vana ei suutnud. Võimalusi raisati ikka megalt ning õnn, et Getafe ära ei löönd.

                  Pole paha, et Kelleri kontos on viik ja võit ning ehk kevadeni nii välja

                  UEFA-s peaks vist edasipääs suht kindel ka olema

                  Kommentaar


                    Üldiselt jah raisati tohutuid võimalusi,aga tegelikues oli siiski koduvõistkond natukene parem ja igati teenitud kolm punni.

                    Lõpetuseks on siiski Saksamaa klubid edukalt esinenud Euroopas ja loota veel,et Leverkusen ei murra head seerijat
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Minu kaks lemmikut Ulreich ja Marica siis olid nädalavahetusel tublid ja näitasid, et neis midagi ikka on.

                      Ulreich tegi ka eile paar väga head tõrjet, kuid see rumeenia Kristen Viikmäe suutis eile ikka tühjas väravas väravavahi ülesse leida.

                      Aru ma ei saa kuidas annab 1-1 olukorda nii lahendada, et sa paned lihtsalt külma rahuga otse keskele. Nurka ei peaks palli lükkama,et too pallike vv-st mööda läheks? Ahja pennu lõi ka see tohman eile mööda.

                      Harnik näitas kena mängu eile ning tõsiselt vääriks ta puujala asemel kolmanda ründaja staatust hoopis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Minu kaks lemmikut Ulreich ja Marica siis olid nädalavahetusel tublid ja näitasid, et neis midagi ikka on.

                        Ulreich tegi ka eile paar väga head tõrjet, kuid see rumeenia Kristen Viikmäe suutis eile ikka tühjas väravas väravavahi ülesse leida.

                        Aru ma ei saa kuidas annab 1-1 olukorda nii lahendada, et sa paned lihtsalt külma rahuga otse keskele. Nurka ei peaks palli lükkama,et too pallike vv-st mööda läheks? Ahja pennu lõi ka see tohman eile mööda.

                        Harnik näitas kena mängu eile ning tõsiselt vääriks ta puujala asemel kolmanda ründaja staatust hoopis.
                        ma loodan väga, et keller teeb järeldused ja marica annab edaspidi veepudelid kätte. ulreichi akrobaatilised tõrjed on ju ägedad - sport võib ju natuke ikka kunst kah olla

                        Kommentaar


                          Lihtsalt fantastiline mäng oli. Tasci on "maailma parim" kaitsja !!!

                          Niimoodi Dzeko taga sörkida ja siis lasta tal üksinda kõiki peapalle lüüa oskab aint türgi ajuga sakslane.

                          Kommentaar


                            Karikasarjas siis Bayern vastaseks. Peame nende tohmanitega mängima enne jõule kaks korda(19.12 ja 21.12).

                            Goal.com kisab,et Liverpool huvitub Pašast ning väidetav summa oleks 15 milli. Huvitav. Samas kui pole Cacau vormis siis pole ka meil Pasast kasu. Seega maailma parima puujala võimalused põhis mängida tõuseksid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Karikasarjas siis Bayern vastaseks. Peame nende tohmanitega mängima enne jõule kaks korda(19.12 ja 21.12).

                              Goal.com kisab,et Liverpool huvitub Pašast ning väidetav summa oleks 15 milli. Huvitav. Samas kui pole Cacau vormis siis pole ka meil Pasast kasu. Seega maailma parima puujala võimalused põhis mängida tõuseksid.

                              Pras ära solva,AGA NEED"TOHMANID" panevad koti pähe
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Pras ära solva,AGA NEED"TOHMANID" panevad koti pähe
                                Sa teed ka huumorit. Sinu jutu järgi tõmbate endale ise koti pähe Prasile muidugi see sobib.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X