320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Harnik om tase!Palju veel võimalusi vaja on
    b-day

    Kommentaar


      Mina, kes väga tihti Saksa vutti ei jälgi, olen mänguga ikka sitaks rahul, jube mõnus mäng ja naerda sai palju.

      Kuidas nii mõnusa ründefaasiga saab kaasas käia selline sitt kaitseliinis?

      Bet 1X läks vist unistuste valdkonda, aga ei ole rahast kah kahju, sest mäng oli vaatamist väärt. Ei mäletagi, millal 7st löögist 6 väravas on, ja ainsa tõrje korral kah hiljem pall väravas maandub

      Kommentaar


        Nii!

        Fredi on siis väga head tööd teind nind meie ainukesed värbamised on üks noor 16a. poiss esindusse lükkamine ning physio värbamised.
        Üldiselt ma ootasin ikka esimesest 15st päevast rohkem, kuid nagu ikka me ei suuda ühtegi kvaliteeti kohale tuua.

        Spekuleeritud on mingist vanast naaberriigist, kuid ma loodan et see väga tõsi pole. Elia hind pole teps mitte ulmeline ning tema toomine vasakule äärele mulle meeldiks
        Traschi lahkumine mulle meeldiks, kuna see on liialt ära tõusnud peale seda kui ta teisest satsist ülesse sai. Üldiselt meeldiks mulle Fungi rohke kasutamine ning Celozzi lükkamine vasakule äärele ja selle jobi juve venna pingile jätmine

        Kommentaar


          Stutt siis mängis täna selliselt nagu on terve hooaja mänginud Mainz.

          Löödi sisi eimillegist värav ja asi ants.

          Kommentaar


            Tehti siis Dortmundiga 1-1 viik. Nägin mängust aint viimaseid minuteid, kuid nagu tipphetkedest näha oli siis võib resultaadiga vägagi rahule jääda.

            Meeldivalt hoidis tiimi üleval jälle Ulreich, kuid paraku see türgi udu Tasci tekitas Dortmundile jälle nii mõnegi ohtliku olukorra. Paveli värav oli muidugi meistriklass!

            Julian kõmmutas ka vapustava värava Nürnbergi eest.

            Järgmisena siis Freiburg. Mõnus ja lõbus lähikondlaste võitlus on ees.

            Kommentaar


              Alles Gute Mauro!

              http://www.vfb.de/de/aktuell/news/2010/40461.php

              Kommentaar


                During his time at the club, the family man proved himself to be an exceptional player and extraordinary character.

                Camoranesi, who signed for the club from Juventus in summer 2010 on a free transfer, quickly integrated into the team and was always absolutely loyal to his team mates and club.
                LOL. Kas vähemalt PraS tunnistab, et tegu oli ehtsa puujalaga ja Stutti viimase aja halvim mängija?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  LOL. Kas vähemalt PraS tunnistab, et tegu oli ehtsa puujalaga ja Stutti viimase aja halvim mängija?
                  krissu, ta on halvim mängija ever kui aus olla

                  Kommentaar



                    Mis arvad Märt, palju hooaja lõpuks Shinji 2 kõmmutab?

                    Finantsiliselt ka hea transfer
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Mmm...juutuubi talent. Mina pakun 4 väravat hooaja lõpuks.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Õu-õu! Üleüldse. Stut sai ju kotti ....jälle. 2 "miss of the season" kandidaati ka veel lisaks. Kahjuks on Köln ainult napi 3 punga kaugusel.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Hajnal ka siis juurde toodud. Ehk jääb siis püsima kui sellised talendikad pallivõlurid klubisse toodi.

                          Kommentaar




                            vot see on tegija
                            ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas CM Vaata postitust


                              vot see on tegija
                              Harnik ju

                              Kommentaar


                                Jõudsin koju ning seis oli 0-2 ja ma ei viitsinud end nrävi ajada ja loobusin mänguvaatamisest. Mingi kobinaga saada võit vist, kuid jube on ikka,et niimoodi feilitakse selliste satside vastu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X