320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kespo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'kespo\'

    Originally posted by kechtel

    .. Ja Juuru väljakul on paras võrkpalli mängida.
    Kas keegi on väitnud et ei ole? Liigatasemel ta loomulikult ei sobi mängimiseks, kuid rapla meistrikatel spordiliidu vennad oli selle poolt. Seega mis vahet sel on kas suur või väike?! Külastaadioniks ta sobib ideaalselt, kui seal 15 venda on kes viitsivad palli mängida..

    Kechel, kui sa vaatad mõnd 65 aasta ajalehte siis näed, et Juuru väljak ja staadion oli üks raplamaa parimaid ja peeti väga suuri võistlusi Aga vaata ajad lähevad edasi, seega pole mõtet midagi ajaloost välja otsida mis 8 aastat v rohkemgi aset leidsid

    Ja kui sul igalpool mängida ei kõlba mine arenale mängimaõnnelik:

    Kena topic see peaks hoopis staadionite alla minema juba:

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'kespo\'

      Amority ma pakkun välja,et sa oled mingi Juuru alaealine,vähemalt jutt on küll seda moodi,pidevalt korduvad sellised sõnad nagu\"jobud\".
      Keegi ei käsigi sul meiega rääkida,mine joo parem seal Juuru TarbjateÜhistu poe ees ÕLUt ja kujuta endale ette,kui kõvamees ma olen(internetis).
      Järgmine aasta maakonnakatel,kui Kespo vastu mängima hakkad siis tõsta käsi üles ja
      Ütle”tere Kespo jobud”,kui sa nii kõvamees oled.
      Kehctenel täna hea komentaari ja täpse infi eest,sa tead vähemalt millest sa räägid.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'kespo\'

        Irf, jobudeks võin ma nimetada keda tahes, nii äss olen ma küll seega ära hakka mulisema, kuula maad enne. Teiseks, Juuruga ei ole ma mitte mingil moel seotud, va paar tuttavat elab seal. Kolmandaks, vaatan, et kespo viga hakkab siin foorumis lõpuks ka välja lööma, et \"õujee ma o\'ln tegija\" irw. Kui sa nii tegija oled, mine Pärnusse naistele mõeldud nudistide plazale, tõsta käsi üles ja ütle, \"mul on kõva\". Kui sa nii kõva laps oled, on super ja ma võtan mütsi maha su ees

        Minu jaoks on see nõme teema end järjekordselt ammendunud ja rohkem siin sõna ei võta kuna nagu me eelnevatest postidest põgusalt lugeda saame, kehtnas ei ela normaalsed inimesed vaid hälvikud kes peaks jämejalas v puiatus oma mõlemat ajupoolkera laskma veidi suurendada ja mälumahutavust täiendama. Täiendus, mitte kõik ei ole sellised ja mitte kõigi pallurite kohta ei käi see. kuid kui keegi tahab teada keda ma silmas pean, tooge nad mulle ukse taha ja ma näitan näpuga Kuid siiski, palun vähem kobiseda ja rohkem tegusid jalgpalli vallas. bidma, vaata, said kespole tähelepanu, nagu sa ka oma esimeses väga nilbes postis teha üritasid, kuid minuga sa siin vaielda ei saa

        Kui sul midagi veel mulle öelda on siis ootan kirju meilile: meelis@coyote.ee v telefonile 05205386. seniks mitte kobiseda.

        Over and out,

        side lõpp...

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'kespo\'

          amority,ma tõesti ei tea kes sa oled ja mind ausalt õeldes see ei huvitagi aga ära enda sõnu siin nii lambipealt loobi,kui sul midagi tarka õelda ei ole siis lihtsalt soovitan sul oma suu kinni hoida.

          Kommentaar

          Working...
          X