320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    näen hoopis rõõmsamates värvides seda olukorda

    Kommentaar


      Keskpäraste tiimide mängijaid, kes paar aastat kõrgliigat mänginud, on tiimis küll megalt palju
      Lausa põhiosa

      Oot, see polegi Eesti koondise teema?
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Tahtsin just küsida, et kas mina olen jalgpallikaugeks jäänud nooruspõlvega seoses või miks ma pooli nimesid Itaalia koondisest kuulnudki pole.

        Pole nüüd kunagi suur Itaalia jalgpalli fänn olnud, aga minevikus oli pigem üllatav kui oli 2-3 tundmatut nime koondises. Nüüd pole literally 50% nimedest kuulnudki.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Peaaegu pooled ju sisuliselt ongi B koondis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Põhiosas koosneb koondis keskpäraste Serie A klubide mängijatest, kes on kõrgliigat mänginud paar aastat, suurema osa ajast veetnud Serie B-s ja kelle vanus on 30 kandis. Pikas plaanis ei näe siit midagi tulemas.
            Jäi täpsustamata, et kõik karakteristikud ei pruugi esineda samaaegselt, aga üldises plaanis saab selle järgi iseloomustada koondist küll.

            Caputo viimased hooajad on vägevad olnud, aga nagu mul pole eriti pikka usku Ibraga Milani, pole mul usku ka Caputoga koondisesse ega Spezia, Sassuolo või teiste ajutiste nähtuste ridades korraks hiilanud mängijatesse.

            Teisest küljest tuleb siinkohal muidugi viktoriiniküsimusega meenutada 2006. aasta koondise koosseisu:

            Juventus - 5 mängijat
            Milan - 5 mängijat
            Milline klubi? - 4 mängijat
            Roma - 3 mängijat
            Lazio - 2 mängijat
            Inter - 1 mängija
            Livorni - 1 mängija
            Udinese - 1 mängija
            Fiorentina - 1 mängija

            Kommentaar


              Pàrast 2022 mm-i vahetatakse Puma Adidase vastu.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

              Kommentaar


                Saigi villand Pumast. Pole mitte ühtegi Puma särki, kuigi 2006 WC Materazzi võiks ideaalis olla.

                Kommentaar


                  viimane Puma kollektsioon üks läbi aegade parimaid.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    2002 azzurri kappa endiselt rokib mul. Suvel tolm maha pühkida.

                    Kommentaar


                      Mul on valge 2014 mm-i sàrk, on kah kena.
                      Viimase kollektsiooniga olen vàga rahul.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                      Kommentaar


                        Mancinga pikendati lepingut kuni 2026.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Loodetavasti ei jää see turniiri hailaidiks.
                          miks? Me oleme ju Inglismaa poolt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            https://www.sportbible.com/football/...ACdQsUxwu1Luvg

                            Otsustati enne turniiri üks karneval korraldada.
                            See meenutab seda, kui mindi 2000 vms kossu EMile. Enne seda tehti suur show Raekoja platsil. Pärast meenutasid kõik osalised, et see oli nii persses, et kogu meeskond läks persse. Seega Itaalia jääb alagruppi pidama. Võit tuleb pigem siis, kui keegi aknast alla hüppab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See meenutab seda, kui mindi 2000 vms kossu EMile. Enne seda tehti suur show Raekoja platsil. Pärast meenutasid kõik osalised, et see oli nii persses, et kogu meeskond läks persse. Seega Itaalia jääb alagruppi pidama. Võit tuleb pigem siis, kui keegi aknast alla hüppab.
                              Kui kossukoondis 2015 EM-ile sõitis, siis tehti ka Pärnus mingit tsirkust, dokkfilmi meeskond filmis kogu turniiri jms. Esimesed 2 mängu jäädi konkreetselt rongi alla, siis läks küll veidi paremaks. Ennustan Itaaliale sama!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X