320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Montolivole ja Scigliole eluaegne bänn koondisest , viimati häbistas Itaalia koondis sellisel viisil Chiellini suvisel Eurol.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


      Kümnesse!!!
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        how does my ass taste?


        väravate puhul kalad Montolivolt ja De Scigliolt. Malta vastu pingile

        Pean s6nad tagasi v6tma. Cityst Milani minnes on vend uue hingamise leidnud! Vaene loll Mancini!!!
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Montolivole ja Scigliole eluaegne bänn koondisest , viimati häbistas Itaalia koondis sellisel viisil Chiellini suvisel Eurol.
          nende vigade tõttu tuleks Maltaga mängus boikoteerida kõiki Milani poisse.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            hakkad ka peast inglaseks muutuma?

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              nende vigade tõttu tuleks Maltaga mängus boikoteerida kõiki Milani poisse.
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              hakkad ka peast inglaseks muutuma?
              Meh. Täiesti poolt. Milanimehed pingile

              Kommentaar


                Kas ma mäletan valesti, või kuskil oli F.Totti postitus sellest, kuidas Di Natale ja Balotelli on "koksajad?" Mu meelest tuli siit ka keenja vastus
                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Chiellini vigatuse korjanud ja jääb Brasiilia vastu kindlasti eemale. Malta mäng 50-50.

                Reedel alustab siis tipuründes maailma parim koksaja Osvaldo.
                Italy probable: Buffon; Maggio, Bonucci, Barzagli, De Sciglio; De Rossi, Pirlo, Marchisio; Montolivo; Osvaldo, Balotelli

                Kommentaar


                  "Koksaja" Ossivallo puhul võiks ka kasutada seda fuck off spreid, pigem kasutada ründes Kilardiiont või jack of all trades Giaccherinit.

                  E: Trollisin
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    De Sciglio nüüd nii hull ka ei olnud. Las areneb. Mis puutub Osvaldosse siis tegi jah väga sita mängu, aga öelda, et Gilardino on parem kui Osvaldo siis no ma ei tea. Gilale sobib ainult 1 kindel taktika kus ta suudab vähegi miskit korda saata, aga Osvaldo on ikka vähe mitmekülgsem.

                    Aga mäng oli hea ja meeskond mängis isukalt. Prandelli on mehi ikka väga hästi sütitanud ja tegelt oli Itaalia ikkagi parem kui Brasiilia. Mängu vaadata oli väga meeldiv ja mäng käis väravalt väravale ning pidevalt oli ohtlike olukordi. Ei mäletagi juba pikka aega nii huvitavat mängu. Balotellist ei räägikski midagi, super mäng (oleks võinud veel paar ära koksata, aga ikkagi väga hea esitus). De Rossi tegi ka väga hea esituse. Buffonil ei olnud väravaolukordades miskit teha. El Shaarawy oli natuke nähtamatu minu jaoks, aga küll me neid Balo @ El Shaarawy superkoostööd veel nägema hakkame. Giuseppe Rossi ka veel väljakule ning vormi ja siis oleks juba väga hirmuäratav see Itaalia. Cerci tuli ka väga enesekindlalt mängima ja minu arust tegi hea mängu selle aja jooksul mis talle anti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Montolivole ja Scigliole eluaegne bänn koondisest , viimati häbistas Itaalia koondis sellisel viisil Chiellini suvisel Eurol.



                      ps. ma ise mängu ei näindu, aga Itaalia ajalehed hindavad De Scigliot kaitseliini üheks parimaks. misvärksellegaon?

                      Kommentaar


                        Kaks korda sittus verd. Esimesel korral läks liiga keskele appi ja unustas oma tsooni venna ära. Teisel korral kaotas rünnakul palli ja ei viitsinud/jõudnud õigel ajal tagasi.

                        Teine poolaeg oli ta täiesti ok. Potensiaali on kindlasti ja küll saab asja. Tulevik on helge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          ps. ma ise mängu ei näindu, aga Itaalia ajalehed hindavad De Scigliot kaitseliini üheks parimaks. misvärksellegaon?
                          üheks parimaks nelja hulgast? mida see võiks üldse öelda?

                          Itaalia lehed ei hinda ju De Scigliot üheks parimaks kaitseliinis, ainult GdS tegi seda.

                          kaitseliinis tegid kõik vigu - Maggio, Bonucci esimese värava ajal. teise ajal saab ka süüd ajada Pirlole, kes oli liiga aeglane, et isegi taktikalist viga teha. aga üldiselt De Scigliol oli vajakajäämisi esimese puhul: suhtlemine ja teise puhul: tagasijõudmine + pallikaotus.

                          üldiselt oli väga tuline andmine(vt nt löökide statsi ja hinda mängijate individuaalset taset), mis tegi sellest bingo, kelle vea tõttu imetakse. seetõttu võib jääda mulje nagu üks mängija jättis tiimile negatiivse jälje, kuigi all in all võis ta mängida paremini, kui keegi teine samas liinis.

                          isiklikult tundus mulle, et De Sciglio mängis alla võimete ja oli tõesti Itaalia kõige halvem mees peale Osvaldot. aga noor mees ja küll annab kuuma. ja ma ei näe probleemi, miks Itaalia ei peaks Maltast Milani mängijateta jagu saama. seega oleks puhkuse üle õnnelik.

                          (+ see "koksaja" post oli igatepidi nii mööda, et ma ei viitsinud midagi peale lol'i teha.)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Brazil 0-0 Italy (Brazil win 3-2 on penalties), FIFA World Cup final, 17 July 1994
                            The great performances of another Ballon d'Or winner, Roberto Baggio, led Italy to the final. Unlike Rossi, Baggio's story would not have a happy ending, though. After 120 minutes of goalless action at the Rose Bowl in Pasadena, Franco Baresi and Baggio missed in the shoot-out as Brazil claimed their fourth world title. "It's a wound that will never heal," said Baggio. "It had never happened to me, putting a penalty over the bar. At that moment I wanted to dig a big hole and hide in it."
                            siit on selgelt puudu lause, et Baresi tegi läbi aegade parima mängu, mille üks jalgpallur kunagi sooritanud on. isegi, kui arvestame mööda läinud penaltit.
                            Algselt postitas rainis007
                            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                            Kommentaar


                              Mõtlesin enne mängu, et mõlemad äärekaitsjad on korralikud kaitseriskid. Maggio asemele oleks Abate võtta (mitte ideaalne aga parem). Nüüd tuli meelde küsida, miks pole Prandelli koondisesse kutsunud oma endist mängumeest Pasquali, kes on Fiorentina eest suurepärane olnud? Kindlasti antud hetkel palju kindlam valik kui De Sciglio. Ootan Cesare vastust.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ma pole küll Cesare, aga võiks arvata, et De Sciglio kasuks räägib tema vanus ja tiimi ehitakse ikkagi tulevikuvaates.Arvestades, et Serie A-s on nii De Sciglio, kui ka Pasqual näidanud head minekut, siis ei näegi põhjust, miks peaks Pasquali eelistama.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X