320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic 'Itaalia koondis MM-il'

    ei noh staare meeskkonnas palju ja ega keegi ei taha olla no 2 aga noh mina ei sa aru mis otsast trape neid mehi platsile saadab, Del Piero v6itis juvega meistritiitli n2itas mis mees on aga ikkagi ei saa p6hise veic naljakas, kas siis ei suudeta 3 ryndajaga m2ngida ei sa kohe yldse aru... n viimane m2ngi 2:0 juhiti trape toob 2 kaitsja orjentatsiooniga m2ngjat sisse, kuigi vastastel polnud v6imalustki aga ikkagi oleks edasi rynnanud oleks skoor suurem olnud

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

      Algselt tegi selle postituse CMR


      ei noh staare meeskkonnas palju ja ega keegi ei taha olla no 2 aga noh mina ei sa aru mis otsast trape neid mehi platsile saadab, Del Piero v6itis juvega meistritiitli n2itas mis mees on aga ikkagi ei saa p6hise veic naljakas
      ega jah .... yks mees ei võida meeskond võidab... ei näe põhjust miks peaks saama tiitli puhul põhisse ...

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

        DEL PIERO saves da day jess ka minu lemmik m2ngja n2itas, et alati ei pea jooksma 70 min m2ngus , nagu totti ja mitte midagi tegemast... tuli sisse ja tegi ära oli see vast lahe hetk

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

          Itaalia edasipääs oli teenitud, aga mulle ei meeldinud üldse itaallaste käitumine pärast viigiväravat. Ilmselgelt oli neile Horvaatia - Ekuador mänguseis teada... Sellist enesega rahulolevat palliveeretamist oleme näinud igal MMil ja just kui ma lootsin, et seekord mitte...
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

            Algselt tegi selle postituse mcnamara


            Itaalia edasipääs oli teenitud, aga mulle ei meeldinud üldse itaallaste käitumine pärast viigiväravat. Ilmselgelt oli neile Horvaatia - Ekuador mänguseis teada... Sellist enesega rahulolevat palliveeretamist oleme näinud igal MMil ja just kui ma lootsin, et seekord mitte...
            Muidu mulle tekitas mõlema meeskonna mäng mälestusi (mida näinud video vahendusel) 1982. aasta Saksamaa -Austria häbiväärsest 1:0 mängust, millega Alzheeria välja jäeti ja mistõttu sellised mängud üldse ühel ajal toimuma pandigi.
            ¡No Pasarán!

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

              Algselt tegi selle postituse CMR


              DEL PIERO saves da day jess ka minu lemmik m2ngja n2itas, et alati ei pea jooksma 70 min m2ngus , nagu totti ja mitte midagi tegemast... tuli sisse ja tegi ära oli see vast lahe hetk
              saves da day?

              mis sa mölad mees, itaalia oleks edasi pääsenud ka ilma delpiero väravata ning ei maksa teda nüüd teistest kõrgemala küll tõsta..
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                Mulle jäi selline mulje, et nagu Totti ainukesena tahtiski võita ning kaasmängijate ebaprofesionaalsus... ning ka tema end pang... ajasid nii temal... kui teistel närvid ikkä päris sassi.
                ...tore on!

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                  huvitav mida nüüd Trapattoniga kodu maal tehakse sest oldi nõus ainult võiduga kodumaal ega tal vist hästi ei lähe ja see Totti punane maksis neile ikka kätte vist.....

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                    Midagi ei tehta temaga, ega see pole tema süü, et kohtunikud sellised on. Tema juhendamise all lõid mängijad väravaid nii mis mürises.

                    Kommentaar


                      #55
                      Koondis

                      Itaalia koondis üks mu lemmikuid,tahaks arutada kuidas neil mängud lähevad ja nii.Võit Saksamaa üle oli lahe,Buffoni käed jalad olid tööd täis terve teise poolaja kui vastu ta pidas1

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Koondis\'

                        Võit Saksamaa üle - Vieri, Totti ja Del Piero show Täitsa lõpp kuda Saksamaa kaitse ära lüpsiti Buffon tõestas ka miks ta Maailma parim väravavaht on (ta on lihtsalt uskumatu reaksiooniga).Samas mängis ka kaitse kindalt

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Koondis\'

                          teoreetik hea, et sa esimene tark oled, kes selle teema avas Tänud.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Koondis\'

                            Itaalia koondise mäng on minu arvates maailmas üks ilusaimaid.Kogu aeg räägitakse ning jutud on selle ümber et Itaalia on liiga kaitsele pühenduv,kuid sugugi pole see nii.
                            Alati näeb koondise mängudes kui ilusaid sööte oskavad mängijad üksteisele anda ning niimoodi rünnakuid üles võtta.Eriti olen ma tähele pannud seda,nagu näitas ka viiamane mäng Saksamaaga,et ka ründajad mängivad omavahel väga hästi kokku ning ründajale mõnikord iseloomuliku isetsemise asemel antakse hoopis kaasmängijale mõni hea sööt et tekiks veel parem positsioon löögiks.Itaalia oskab oma rünnakuid väga kiirelt üles võtta,kontrad on jah nende trump sest ees on neil tugevad ja kiired ründajad nagu Vieri,Del Piero,Inzaghi jne.,ning alati on ka nende kaitse tugev ning keegi on seal ikka kui meeskond rünnakusse ennast unustanud on.Ja kui äkki juhtubki et kaitse lekib,siis alati võivad kõik fännid ning kogu meeskond loota veel nende trumbile,kes kaitseb väravat ning kelle nimeks on Buffon ja kes on minu arust maailma parim väravavaht.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Koondis\'

                              See ei puutu just eriti teemasse, aga lihtsalt pani mõtlema, et milline näeks Itaalia koondis ainult Juventuse mängijatega. Sry teistele, kes arvavad, et möllan siin taas Juvega. Lihtsalt selline oleks koosseis

                              ------------------Buffon-------------------

                              Birindelli---Legro---Iuliano---Zambro

                              ------------Tacch---Maresca------------

                              -------Camo---Miccoli---Del Piero------

                              ------------------Di Vaio------------------

                              Not bad at all või mis?

                              Puudu oleks kindlasti Vieri, Totti, Nesta, Cannavaro

                              Ükski teine Serie A meeskond ei suudaks sama meeskonda vastu panna. Ok unistasin veits liiast, aga ikkagi.. avaldage oma arvamust julgesti siis

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Koondis\'

                                ---------------Toldo--------------

                                Panucci-----Cannavaro-----Nesta-----Coco


                                Zambrotta------C.Zanetti-----Del Piero

                                ---------------Totti----------------

                                ----------Vieri-------------Inzaghi

                                Ei tulnud küll meelde, keda võiks panna vasakule, siis otsustasin panna del piero sinna!
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X