320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts









    Okei, okei.

    Võimas mäng... eriti võimas oli vaadata (Juve) kaitsjate (ja Balzaretti) tegutsemist, igas olukorras 100% sees.

    Ja see, kuidas surve all rahulikult söödeti oli kaunis vaadata.

    Oleks võinud mängu voodisse ära panna.
    sigpic

    Kommentaar


      Kommentaar


        Ei mõista, miks Nocerino asemel Mottat eelistati, kui aus olla , siis peale seda kui ta De Rossi üks mäng väljavahetas väga sümpatiseeris, hea tehnikaga, agressiivne, De Rossilik tööloom, et lõpuks oleks võinud just Nocerino tulla ja mees on tõestanud, et suudab ka skoorida ja oli sellele ka mängus inglismaaga väga lähedal.Nocerinot olen mina kõvasti alahinnanud ja tundub, et Prandelli teeb seda tänaseni.
        PS! Loodan , et Nocerino lähiajal oma habet maha ei aja!"

        Di Natale suutis jälle väga häid olukordi käkkida ja ennast kinnimängida, tüüp nagu kohati kardaks kaitseid ettevõtta, ei tea kas kardab palli kaotada ja pigem hoiab seda, kuigi ta peaks teadma, et sellistes 1 vs 1 olukordades peaks ta just proovima ise, tema aga pigem liigub palliga kaitsest eemale teravama nurga alla, nu ei ole Di Natale ennast väga heast küljest näidanud viimased mängud.
        Ausalt aru ma ei saa, miks Borini poleks võinud täna oma võimalust saada.Ma ei usu, et ta oleks sitemini mänginud, töötahe on mehel kolosaalne ja usun, et väravahimu oleks ka metsik olnud ja ühe nendest kontratest oleks ta ikka äralöönud.

        Chiellini oli peale vigastust tsipa kohmakas ja tema äärelt tulid enamus sakslaste rünnakuid ja tsenderdusi, Reus oli selgelt tema jaoks liiga kiire ja tehniline, samas jõulisus ja peapallid aitasid tema esituse plusspoolele.

        Montolivo suutis järjekordselt hea väravavõimaluse käkkida, nu krdi triblama hakata kastis, kus väravani on vaba tee peale lüüa, keegi otseselt ei sega, distants 4-5 meetrit ???!

        Marchisio oleks ka pidanud vähemalt ühe äralööma, aga vähemalt keskväljal tegi head tööd, seega väga kripeldama ei jää need missid.

        Sellest ma muidugi aru ei saa, mis värk nende putsadega oli, enamus meie ründajatest pidevalt olid perseli? Suht selline ohtlik, arvestades, et nii võib kergelt mingi lihase äratõmmata või midagi venitada, õnneks täna jäid kõik terveks.

        Diamanti on hea agressiivne mees, kuid tundub, et kohati tahtmist on rohkem kui klassi ja sinna jäävad ka lõppvormistamised.Miinuseks on ehk see, et kohati tahab liiga ise asju teha.

        Ülejäänud meestega olen ülirahul!!!
        sigpic

        Kommentaar


          Gobbi jorsid olid kaitses tõesti ägedad. Eriti head haifaivid, kui pallid nurgalöökides klaariti. Teamspirit. Milani poisid hoolitsesid skilli ja söötude eest. (Pirlo on ka see turniir Milani mängija, sest ta alustas tsüklit meiega. )
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kommentaar


                Hahahahahaaaaa@tursk. Mine oma argentiina koondisega kalale. Keegi võiks selle balo milani särgis pildi nüüd panna. Teie värava pallilennu kiirus-122,3 km/h

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

                  Montolivo suutis järjekordselt hea väravavõimaluse käkkida, nu krdi triblama hakata kastis, kus väravani on vaba tee peale lüüa, keegi otseselt ei sega, distants 4-5 meetrit ???!
                  Jah, aga pikk sööt Balole oli hea töö ja kui need mõned "jooksis juhe kokku" momendid välja arvata, siis kokkuvõttes hea esitus.

                  Sisimas loodan, et ta tegelikult oskabki ainult Prandelli käel all normaalselt mängida
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Panso Vaata postitust




                    On ainult üks Super Mario

                    Kommentaar


                      Kui aus olla siis mind natuke hirmutab see Balotelli käitumine, kohati tundub, et kuplialune on ikka väga tühi, ei tea kas tõesti on asi vanuses, kuid liiga ülbeks FUCKING NIGGAKS ei tasu ka äraminna peale iga skooritud väravat, häirib natuke, kui mälestustes on Totti-Del Piero-Baggio intelligentsus. Mind igatahes häirib ja usun, et nüüd väga ei imesta keegi miks Totti talle jalaga vastu mähkmeid tõmbas.

                      Nali naljaks, aga ma imestan, et Balotelli käitumine pole meeskonnas mingeid pingeid üleslöönud, võimalik, et ma ei oska seda must mees valges itaalia särgis huumorit mõista, ehk ongi pingeid maha hoidnud see, et ülejäänud võtavad asja naljana ja, et tegu on vabal ajal nii öelda, vabakutselise "klouniga".
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Krt saa üle mees, mis kriitikat sa siin ajad, mees lõi just 2 väravat saksa vastu kes polnud kaotanud ma ei tea kui palju mänge.

                        Kommentaar


                          Fenomenaalne, kuidas sa igasse postitusse Totti tood. Järgmise mõne tunni jooksul on oodata counti postitust teemal"oleks Borini sisse toodud, oleks seis 6-1 jäänud"
                          Tegelt mängu ei näinud, et ei saa midagi kommenteerida.

                          Kommentaar


                            Balox.JPG

                            Isegi Podolskil on rõõmus nägu peas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Jah, aga pikk sööt Balole oli hea töö ja kui need mõned "jooksis juhe kokku" momendid välja arvata, siis kokkuvõttes hea esitus.

                              Sisimas loodan, et ta tegelikult oskabki ainult Prandelli käel all normaalselt mängida
                              Monto oli täna positiivne.

                              Kui mina nii ütlen, siis peab see tõsi olema.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                                Krt saa üle mees, mis kriitikat sa siin ajad, mees lõi just 2 väravat saksa vastu kes polnud kaotanud ma ei tea kui palju mänge.
                                Asi polegi väravatelöömises jne...ma nagu ei nokkinudki selle kallal.

                                Lihtsalt see käitumine, kasvõi nt peale seda Balo esimest kolli turniiril, Prandelli ma killin su ema, ma killin su isa, seejärel su perekonna ja lõpuks sinu enda, õnneks Bonucci hoidis tagasi.

                                Et ei maksaks liiga staariks kätte äraminna, mingi intelligentsuse piir peaks siiski jooksma kusagilt maalt.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X