320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõni mees ongi selline, et paljudele paistab jube mõttetu tüübina, aga tegelt on väga hea ja kasulik.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Mõni mees ongi selline, et paljudele paistab jube mõttetu tüübina, aga tegelt on väga hea ja kasulik.
      Mingu mängigu Brasiilia eest kui ta nii hea ja kasulik on.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Mängib kelle eest mängib, mis see sinu perset torgib.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          Mängib kelle eest mängib, mis see sinu perset torgib.
          Mis see minu perset torgib!? Sul on pohhui kes su lemmik meeskonnas mängib? Ei "torgi su perset"? Huvitab sind üldse miski? Või vahid tuima näoga kõike mida sulle ette söödetakse? Enda arvamus puudub täielikult? Võiks ju arvata et Roma avatariga ringi käivad tüübid erinevad natukenegi hallist massist, aga sinu järgi määrataksegi halli massi vist.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Mängib kelle eest mängib, mis see sinu perset torgib.
            See ju siin on foorum, kus arvamuse avaldamine ongi kogu põhimõte.
            Jasperile ütleks, et see, et mängija ei ole käinud erinevates klubides ja riikides end tõestamas ei tee temast vähem mängijat ja koondisekandidaati. Kuidas Tottid, Del Pierod ja muud üldse niiviisi sündinud oleks ?
            Ringihõõrumine näitab pigem ebastabiilsust. Balotelli tõestamisest niipalju, et Citys pask, Milanis pool HEAD hooaega ja Interis alles titt.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Mis see minu perset torgib!? Sul on pohhui kes su lemmik meeskonnas mängib? Ei "torgi su perset"? Huvitab sind üldse miski? Või vahid tuima näoga kõike mida sulle ette söödetakse? Enda arvamus puudub täielikult? Võiks ju arvata et Roma avatariga ringi käivad tüübid erinevad natukenegi hallist massist, aga sinu järgi määrataksegi halli massi vist.
              "See ju siin on foorum, kus arvamuse avaldamine ongi kogu põhimõte."

              "[18:05:46] <Francesco> ausalt, ma esimesed paar foorumi aastat pidasin hofnari debiiliks, aga ma olen ka suureks kasvanud, ja tore et Romal fänne on ja mõistlikke ka."

              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                "See ju siin on foorum, kus arvamuse avaldamine ongi kogu põhimõte."

                "[18:05:46] <Francesco> ausalt, ma esimesed paar foorumi aastat pidasin hofnari debiiliks, aga ma olen ka suureks kasvanud, ja tore et Romal fänne on ja mõistlikke ka."

                Me ei rääkinud jututoas jalgpalli teemadel. Jään purjus Francescole sõnadele kindlaks
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Me ei rääkinud jututoas jalgpalli teemadel. Jään purjus Francescole sõnadele kindlaks
                  Seega jääd mõlemale Francescole kindlaks?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Seega jääd mõlemale Francescole kindlaks?
                    Ma nõustun igas olekus Francescoga, hingesugulased.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Jasperile ütleks, et see, et mängija ei ole käinud erinevates klubides ja riikides end tõestamas ei tee temast vähem mängijat ja koondisekandidaati. Kuidas Tottid, Del Pierod ja muud üldse niiviisi sündinud oleks ?
                      Ringihõõrumine näitab pigem ebastabiilsust. Balotelli tõestamisest niipalju, et Citys pask, Milanis pool HEAD hooaega ja Interis alles titt.
                      läbi ja lõhki hobusesitt. liiga palju, et üksipulgi läbi võtta ja vestlust edasi venitada.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        läbi ja lõhki hobusesitt. liiga palju, et üksipulgi läbi võtta ja vestlust edasi venitada.







                        Balotilli!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          xoxoxo

                          ✞AC Milan✞ ✩✩Italy NT✩✩ ⚽Football thingy⚽ ☺Funny or awesome things☺ ❤Adorable animals❤ If you happen...
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            Mängib kelle eest mängib, mis see sinu perset torgib.
                            Mottat palun koondisesse mitte kohale vedada. Itaalia on maailma parim jalgpalliriik ja meil on endal piisavalt mehepoegasid kes oskavad palli veeretada. Mis signaali see ülejäänud maailmale saadab , kui me peame suurnturniiril kasutamaa Brasiilia ülejääke??

                            FORZA AZZURRI !
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ja et siin rohkem keegi ei võtaks sõna teemal "kas ta ikka on ära teeninud" jne möla, siis Hetke maailma parim söödumasin ja mänguehitaja on selle riigi eest oma elu andnud. PUNKT! Tema koondisesse mitte kaasamine on kriminaalne! Prandelli peab vastutama!



                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Not again with that titty story.......get over buddy....the girl stays home.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X