320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme peaks tulema siis nimekiri 30 mehega. Loodetavasti siis paar positiivset üllatust ka.

    Kommentaar


      Nojah, Chiellini MMile! Prandelli kiidab tegevuse heaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Nojah, Chiellini MMile! Prandelli kiidab tegevuse heaks.
        Eks neid mängijaid, keda võetaks kaasa igal juhul on mitu ja eeldatavasti ka KingKong nende seas. Kui näiteks DDR oleks sama triki teinud, siis vaevalt temagi minek MMile kahtluse all oleks (ma eeldan, et see list koosneb nimedest: Gigi, Chiellini, DDR, Pirlo, Balo). MM pole siiski mingi suvaline valikmäng. Ja lõppeks on Chiellini ikkagi üsna asendamatu keskkaitsja, sest antud positisioonil on Itaalia pink olematu (olenemata sellest, et Roma fännid peavad mingit Astorit vääriliseks kandidaadiks)
        Last edited by eika; 12.05.14, 13:00. Põhjus: mm vs valikmäng täpsustus

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Nojah, Chiellini MMile! Prandelli kiidab tegevuse heaks.
          Tekib küsimus et milleks üldse siis teha mingi eetika koodeks, kui see kehtib ainult suva järgi valitud mängjatele. See kas ei kehti üldse või kõigile! Selle lükkega tõestas Prandelli veelkord, et tal pole cojonestest haisugi ja ta on lihtsalt üks vana lilla rubentussi ketikoer ja pesuehtne pederast. Paras sellik selga tõmmata sellisele v/tunäole.
          Väga õnnetu MM tuleb.
          Soovitan Inglismaa fännidel juba oma lööklaused ja muud vajalikud asjad valmis panna, sest te võidate selle mängu ja mitte väikse skooriga. Aga palun pidage ka meeles et te ei võitnud Itaalia jalgpallikoondist vaid Prandelli pedetruppi!



          "If Chiellini doesnt get a 3 match ban and doesnt miss the WC, Prandelli and the Lega will prove once again what an inconsequent and laughable farce they are…."
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            DDR on jalga puhanud eetikakoodeksi vastu eksides. suurturniir on pisut teine suutäis muidugi.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ma olen täiesti nõus ja poolt et Chiellini kaasa võetakse, lihtsalt kogu see eetikakoodeks on naeruväärne. Lõpptulmus et Chiellini MMil ja Juventusele veel üks plekk külge on minu jaoks sobib variant. Cheers!

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Ma olen täiesti nõus ja poolt et Chiellini kaasa võetakse, lihtsalt kogu see eetikakoodeks on naeruväärne. Lõpptulmus et Chiellini MMil ja Juventusele veel üks plekk külge on minu jaoks sobib variant. Cheers!
                Pigem on arusaamatu see pidev hala Prandelli kallal. 20 valiktsüklimängu kaotuseta, ainsal käidud suurturniiril jõuti finaali, kus saadi sisse ehk läbi aegade parima jalgpallikoondise käest (noh, mida Spaania oma kolme järjestikuse võiduga ka on). Ja ainus, mida Roma fännide suust tuleb on hala, kuidas kõik on perses, valed mehed koondises, kuidas "õigeid" mehi kasutades oleks kõik suurepärane jne. Vähe võiks respekti ja usku näidata imo.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  ainus, mida Roma fännide suust tuleb on hala, kuidas kõik on perses, valed mehed koondises, kuidas "õigeid" mehi kasutades oleks kõik suurepärane jne.
                  ära valeta. Üksikud näited on need kõigest.

                  Kommentaar


                    sky ennustab:

                    Kommentaar


                      Minu kaasatav koondis:

                      GK
                      Buffon (36) 139/0
                      Sirigu (27) 7/0
                      Perin (21) 0/0

                      DF
                      Maggio (32) 34/0
                      De Silvestri (25) 2/0
                      Barzagli (33) 47/0
                      Astori (27) 7/1
                      Bonucci (27) 35/2
                      Ogbonna (25) 9/0
                      Chiellini (29) 67/4
                      Santon (23) 8/0

                      MF
                      De Rossi (30) 93/15
                      Motta (31) 19/1
                      Pirlo (34) 108/13
                      Verratti (21) 4/1
                      Marchisio (28) 42/2
                      Candreva (27) 19/0
                      Giaccherini (29) 19/3

                      ST
                      Balotelli (23) 29/12
                      Rossi (27) 29/7
                      Cerci (26) 10/0
                      Immobile (24) 1/0
                      Berardi (19) 0/0

                      Buffon ja Sirigu on kindlasti lennukis. Perini pilet on 90% kindel. Maggio minek on kindel. Ilmselt eelistab Prandelli teise paremkaitsjana nõrga hooaja teinud Abatet. Mina aga võtaks Milani mehe asemel selle hooaja parima Serie A itaallasest paremkaitsja De Silvestri. Keskkaitses on neli meest (Barzagli, Bonucci, Chiellini, Astori) selged. Küsimus on viiendas. Mina võtaksin Ogbonna. Oskab teiste Juventuse meestega kokku mängida. Ilmselt on ta parem kui Paletta kah. Vasakkaitsesse ma võtaksin ainult ühe mehe. Kihnu saarel on Davide Santon teinud väga hea hooaja. Igal juhul parem kui De Sciglio, Balzaretti või Criscito. Võib kaaluda ka brasiillaste Romulo või Guillherme Siqueira kaasamist koondisesse, kui kolme puhta äärekaitsja kaasamine liiga vähe on.

                      Keskväljal on olukord huvitavam. Valikusse pääseb 6-7 meest. Usun, et siin on lahti vaid üks koht, sest De Rossi, Motta, Pirlo, Verratti, Marchisio ja Canderva koht tundub olevat kindel. Giaccherini või Montolivo seitsmendana? Mina eelistaksin selgelt Giaccherinit, kuid raske on näha, et Prandelli Montolivo koju peaks jätma. Pigem jääb koju Giaccherini või võetakse mõlemad mehed kellegi teise arvelt kaasa. Parolo võimalustesse ei usu.

                      Rünnakul on valiku tegemine aga kõige keerulisem. Balotelli koht lennukis on ainsana garanteeritud. Ilmselt on mineja ka Rossi. Seega jääb üle 2-3 kohta. Mina täidaksin need Torino duo Cerci-Immobile ning tulevikumehe Berardiga, kes on kõik liigas suurepärast hoogu näidanud. Cassano ja Gilardino on vanad. Destro ja Insigne hooaeg on olnud ebaveenev. Teised mehed jäävad koondisest hoopis kaugemale.

                      Tegu oleks kindlasti viimase MMiga Buffoni, Maggio, Barzagli, Motta, Pirlo ja Giaccherini jaoks.

                      Natukene taktikast ka. Raske on küll näha, et Prandelli 352'st loobuks, kuid mul on tunne, et mehed sobiksid 433 formaati hetkel paremini.

                      Plaan A - 433
                      Buffon/Sirigu/Perin
                      Maggio/De Silvestri - Barzagli/Bonucci - Chiellini/Astori/Ogbonna - Santon/Chiellini
                      De Rossi/Motta - Pirlo/Verratti - Marchisio/Candreva
                      Cerci/Berardi - Balotelli/Immobile - Rossi/Giaccherini

                      Plaan B - 352
                      Buffon/Sirigu/Perin
                      Maggio/De Silvestri - Barzagli/Astori - Bonucci/Ogbonna - Chiellini/Ogbonna - Santon/Chiellini
                      De Rossi/Motta - Pirlo/Verratti
                      Marchisio/Candreva/Giaccherini
                      Balotelli/Cerci/Berardi - Rossi/Immobilie

                      Ootan tulist arutelu.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Natukene taktikast ka. Raske on küll näha, et Prandelli 352'st loobuks, kuid mul on tunne, et mehed sobiksid 433 formaati hetkel paremini.
                        Alustaks sellest. Millal viimati 352'te kasutati? EM2012? Prandelli 9 juhul kümnest alustab neljase liiniga.

                        Edit: Spaanja vastu vist Konf karikal oli ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          sky ennustab:


                          31 nime eks? Minu allikatel valitakse 1 Destro ja Gilardino seast. Ja siis jäetakse välja üks kaitsjatest (Astori või Criscito). Lisaks kaasatakse Aquilani, keda siin üldse SKY poolt pole pakutud.

                          Tõehetk siis varsti.

                          Kommentaar


                            GK: Buffon, Mirante, Perin, Sirigu

                            DF: Abate, Ranocchia, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Criscito, De Sciglio, Maggio, Paletta, Romulo

                            MF: Candreva, De Rossi, Marchisio, Montolivo, Parolo, Pirlo, Thiago Motta, Verratti, Florenzi

                            FW: Balotelli, Cassano, Cerci, Destro, Gilardino, Immobile, Rossi
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Ma ei saa aru,miks te välistate Borini kaasa võtmist,mees tegi hea hooaja sunderlendis,mingi Roma ahve peale De Rossi koondises küll näha ei taha.

                              Kommentaar


                                30 välja valitud:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X