320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no ega ikka väga palju parem ka ei olnud
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      tühja lahmite, sõbrad, ma tegelikult Uruguay kapifänn.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        LIPPI VANA JUVE PIIDER SAID OMA KARISTUSE!!!

        MM ajaloo kergeim grupp ja almighty Itaalia lõpetab viimasena HAHAHAHAHAAA

        isegi semi-pro Uus-Meremaa tõmbas neile punktidega koti pähe!!

        randuge öises sitsiilias, kuked..

        Kommentaar


          Ründajad lõid itaallaslikult oma keskmiselt ühe värava mängus ära, aga kaitseliin ebaõnnestus sel turniiril totaalselt, mis tingis ka pisut ründavama stiili Paraguay vastu.

          Kommentaar


            Ma ei kujuta ette, mida need lonkivad jorsid näiteks Slovakkia kolmanda värava ajal endast mõtlesid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              tühja lahmite, sõbrad, ma tegelikult Uruguay kapifänn.
              Kuidas see nüüd oligi. Nii heas ja halvas omadega lõpuni vms?

              Kommentaar


                Impotentne ründeliin.
                Eks realistina oleks pidanud seda enam-vähem teadma, et sellise koosseisuga mägesi ei liiguta aga no ikka üritad endas hoida positiivsust ja lootust, mis siis kiirelt kustub.
                Selline tunne, et osad olid väljakul suhtumisega, et minu töö sai juba neli aastat tagasi tehtud ja eks vaatab kuidas seekord välja kukub. Ja erilist motivatsiooni neil oldschool poistel tiitli kitsmiseks ei näinud olevat!
                Aga õnneks tuleb uus treener, nooremad peale, ehk põlvkonna vahetus ja võib ka loota, et mõni uus noor ründaja särama lööb!
                Hetkel seis , emotsioonitu.
                #Manchester United
                #Juventus

                Kommentaar


                  Ma olen juba enamvähem kõik ära öelnud mida ma asjadest arvan, aga täna kolises terve 80 mintuit ajude vahel ainult üks mõte. Kui väga ma peaksin Lippit vihkama või sisi armastama vm iganes... 2006 täitis ta ju minu suurima unistuse. Sel turniiril failis kõige jõhkramal moel. Juventuse ülehaipimine lõppes Itaalia jaoks enesetapuga. Kui mõni aasta isaks tituleeritus mees, kes käib igapäev tööl , armastab oma naist ja on igatpidi mustermees aasta hiljem oma tütre ära vägistab, siis see aasta mehe tiitel vist kaotab tähtsuse? Arvan jah nii. Sel juhul Lippi, tapa ennats ära, ona endale pe*se , ma loodan et Juve kukub Serie B-sse ja Iaquinta ema ei lõpeta kunagi Lippi vändaimemist!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allarn Vaata postitust
                    Nii hea ja halvas omadega lõpuni vms?
                    Lõpp ongi käes.

                    Uus koondis will be like this:

                    -----------------Buffon----------------
                    Maggio---Chiellini-----Bocchetti--Criscito
                    ----------------De Rossi---------------
                    --------Montolivo------Pirlo------------
                    ----------------Giovinco---------------
                    -----------Rossi---------Cassano------

                    Pingile Marchetti; Santon, Bonucci, Gamberini, Zambrotta ; Palombo, Canderva, D'Agostino, Pepe, Marchisio; Pazzini, Quagliarella

                    + noored Crescenzi, De Silvestri, Ariaudo, Bolzoni, Poli, Marilungo, Destro

                    vanuritest võiks Del Piero, Totti ja Di Natale abi veel paluda.

                    adjöööööö Cannavaro, Gattuso, Camoranesi, Legrottaglie, Iaquinta
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Sellepärast ongi Itaalia Eestist vaadates üks ebameeldivamaid koondisi, et sellist naiste kisa, mis siin viimase 15 postiga lahti on läinud, mujalt ei näeks.

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru siinsetest fännidest, kes peksavad Juventust. Võtame näiteks Roma- DDR oli Itaalia koondise suurim feilija, kelle laiskuse tõttu löödi koondisele 3 väravat. Või siis Interi fännid- keda te enda klubist oleks koondisesse tahtnud? Santoni ja Balotellit? Lubage naerda. Või siis Milani Zambro, Gattuso ja Pirlo. Leppigem kokku, et koondis oli üleüldiselt sitt olenemata meeste klubilisest kuuluvusest. Alates Di Natalest ja Montolivost lõpetades Marchetti ja Crishitoga.

                        Täna saite näha põhimõtteliselt ilma Juventuseta koondist ja tulemus polnud sittagi parem. Cannavaro ja Chiellini süüks otseselt ei saa ühtegi väravat panna. No Iaquinta osas võib vaielda, aga fakt on see, et Gila ja Pazzo olid oma esimestest mängudes sama mannetud ja oleks ebaloogiline loota, et nende väljakulolles oleks mängupilt teistsugune olnud. Üks põlvkond lõpetas säratult oma karjääri ja peale tuleb põlvkond, kes loodetavasti suudab samasuguseid positiivseid emotsioone tuua nagu 4 aastat tagasi tehti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Sellepärast ongi Itaalia Eestist vaadates üks ebameeldivamaid koondisi, et sellist naiste kisa, mis siin viimase 15 postiga lahti on läinud, mujalt ei näeks.
                          See, et mingid budulojused ja tropid Itaaliat ei salli ning kriiskama tulevad, teeb Azzurist ebameeldiva koondise? Või mida? Sellisel juhul tõesti Inglismaa või Holland või Hispaania või Portugal või Brasiilia FTW!

                          Üldiselt teeb Itaalia fänluse meeldivaks just see, kui Azzuri võidu puhul kümned tuhanded Itaalia vihkajad raevust lõhkevad. Tänavu jäi see nägemata, aga küllap tuleb neid võimalusi veel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Lõpp ongi käes.

                            Uus koondis will be like this:

                            -----------------Buffon----------------
                            Maggio---Chiellini-----Bocchetti--Criscito
                            ----------------De Rossi---------------
                            --------Montolivo------Pirlo------------
                            ----------------Giovinco---------------
                            -----------Rossi---------Cassano------

                            Pingile Marchetti; Santon, Bonucci, Gamberini, Zambrotta ; Palombo, Canderva, D'Agostino, Pepe, Marchisio; Pazzini, Quagliarella

                            + noored Crescenzi, De Silvestri, Ariaudo, Bolzoni, Poli, Marilungo, Destro

                            vanuritest võiks Del Piero, Totti ja Di Natale abi veel paluda.

                            adjöööööö Cannavaro, Gattuso, Camoranesi, Legrottaglie, Iaquinta
                            Santon on Criscitost parem. Giovinco pole midagi näidanud seni, mis koondisekohta vääriks. Balotelli kaasamises olen ma 100% kindel. Ranocchia unustasid ära.

                            Üldiselt on Itaalial üsna jube tulevik ka (vähemalt järmgine EM veel), mitte vaid olevik. Aga ehk see Ranocchia, Santon, Balotelli jne generatsioon suudab lõpuks pärast paari aastat potentsiaali välja ka tuua, üks ports mängijaid jäi tulemata.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              See, et mingid budulojused ja tropid Itaaliat ei salli ning kriiskama tulevad, teeb Azzurist ebameeldiva koondise? Või mida?
                              Ei, Itaalia koondise ja mõned klubid teevad ebameeldivaks need kõige hullemad fännid. Nimesi nimetama ei hakka aga küll sa ise pihta saad. Ennist oli AS Roma mulle isiklikult üks sümpaatseimad klubisi Itaalias aga enam küll mitte. Nüüd kipub see sümpaatsus Fiorentina poole.

                              Õnneks on ka meeldivaid fänne, kes suudavad normaalset käituda, kelle hulka kuulud ka Sina.

                              Kommentaar


                                hetkeseisu vaadates on 3. septembril Eestil taiesti voimalus viik saada
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X