320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks teiste ebaõnn olegi see kõige tähtsam motivaator
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma ei saa aru siinsetest fännidest, kes peksavad Juventust. Võtame näiteks Roma- DDR oli Itaalia koondise suurim feilija, kelle laiskuse tõttu löödi koondisele 3 väravat. Või siis Interi fännid- keda te enda klubist oleks koondisesse tahtnud? Santoni ja Balotellit? Lubage naerda. Või siis Milani Zambro, Gattuso ja Pirlo. Leppigem kokku, et koondis oli üleüldiselt sitt olenemata meeste klubilisest kuuluvusest. Alates Di Natalest ja Montolivost lõpetades Marchetti ja Crishitoga.
      Eika, see on nüüd see koht kus sa eksid. DDR ei feilinud kaugeltki nii nagu nt Marchisio v Iaquinta. DDR lõi ühe ja teenis välja teise värava. See et ta Slovakkia vastu failis lasub arvatavasti sellel "väiksel" probleemil, et ta pidi olema üheaegset Cannavaro , Gattuso ja Montolivo tööd tegemas. Ja kui sa teed üksi 3 mehe eest tööd, tulevad ka vead sisse (Ei väidagi et ta täna sitt polnud, lihtsalt põhjendasin ja arvan et teed talle ränka ülekohut). Ja nagu ma olen KORDUVALT korrutanud, kui Lippi mõte oli tõesti keskväli ehitada ühe klubi meestest, sisi vaieldamatult viimase hooajaa parimad mehed tulevad Romast, valiti aga viimase hooaja vaieldamatult kõige rohkem feilinud klubide mängjad (loe: Juve ja Milan). Rääkides Interi abordijäänusest Balotellist, siis ennem oleks ma nõus 200 korda uuesti tänast mängu kogema , kui laskma sellisel moraalitul saastal Itaaliat esindada! Ja Santon või ka nina nuusata kuskil võpsikus! Interil poel kunagi olnud Azzurrile midagi pakkuda, ega ei hakak ka olema!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        eks tegelikult võis itaalia sellist feilimist juba ette nähe siis kui teatati mm osalev koosseis. nyyd jääb yle vaid loota, et nad tulevad sellest august ruttu välja ja teevad ikka väga ja väga korraliku koosseisuvahetuse

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma ei saa aru siinsetest fännidest, kes peksavad Juventust. Võtame näiteks Roma- DDR oli Itaalia koondise suurim feilija, kelle laiskuse tõttu löödi koondisele 3 väravat. Või siis Interi fännid- keda te enda klubist oleks koondisesse tahtnud? Santoni ja Balotellit? Lubage naerda. Või siis Milani Zambro, Gattuso ja Pirlo. Leppigem kokku, et koondis oli üleüldiselt sitt olenemata meeste klubilisest kuuluvusest. Alates Di Natalest ja Montolivost lõpetades Marchetti ja Crishitoga.

          Täna saite näha põhimõtteliselt ilma Juventuseta koondist ja tulemus polnud sittagi parem. Cannavaro ja Chiellini süüks otseselt ei saa ühtegi väravat panna. No Iaquinta osas võib vaielda, aga fakt on see, et Gila ja Pazzo olid oma esimestest mängudes sama mannetud ja oleks ebaloogiline loota, et nende väljakulolles oleks mängupilt teistsugune olnud. Üks põlvkond lõpetas säratult oma karjääri ja peale tuleb põlvkond, kes loodetavasti suudab samasuguseid positiivseid emotsioone tuua nagu 4 aastat tagasi tehti.
          Mul on totaalselt pohhui sellest, kas Balotelli või Santon koondises on. Santon oleks ka olnud kui tal poleks vigastustega jama olnud.

          Cannavaro - Chiellini kaitsepaar oli nali (või et kui nad ühegi värava eel valet söötu ei tee, siis on maagiline kaitseliin)... ma ei tea, võib-olla vaatasin mõnda teist mängu kus kaitseliin ühegi kaitsjaga hakkama ei saanud ja üksteise vahele suuri vahesid jättis (kas see on kokkusattumus et Juve nii palju väravaid sisse lasi...). Üks neist meestest peaks tõesti koondises mängima, aga ma ei pea vast nimetama seda, kes ei peaks enam ammu koondist esindama.

          Iaquinta - mu arust pole üldse paha mängija, aga kindlasti mitte algkoosseisumees. Eriti kui tema asemel jäävad koju Cassano, Miccoli (vigastatud, aga poleks nagunii koondisesse mahtunud... neid keda huvitab, teavad seda idiootset põhjust, miks teda ei võetud) või siis ka Balotelli. Antud hetkel tänase mängu eest ei süüdista teda nii väga, sest see oli Lippi otsus ta tipuründajaks panna. Tipuründajana oleks pidanud kaasa võtma Toni.

          Marchisio - LOL. Ei saa ma aru, mis selles poisis erilist on. Täiesti keskpärane mängija, kes sobibki tabeli keskmikusse. Isegi Perrotta oleks kasulikum olnud, kõvasti.

          Ja arvan, et selle uue Juve mehe Pepe asemel oleks ka palju paremaid valikuid. Oli ta esimeses mängus tõesti hea, aga sel mehel on kiirus ja mitte palju muud.
          sigpic

          Kommentaar


            Nii palju võin öelda, et nõustun eikaga, et ega siin palju valikuvõimalusi pole, aga siiski oleks saanud parema tiimi LAV-i vedada.

            Ja taaskord ütlen: täna nägite, miks mängib Interis nii vähe itaallasi.
            sigpic

            Kommentaar


              Cannavaro on nali, olen nõus. Samas paljud meist oleks julenud Serie A keskmitutes mängivate ja ilma igasuguse väljaspool Itaaliat mängimise kogemuseta keskkaitsja(d) julgenud väljakule panna? Praegu on hea paukuda, kuid pole mingit garantiid, et noorukid poleks samamoodi feilinud.

              Marchisio kohta olen juba rääkinud- mees mängis kahes mängus VÄGA valel positsioonil ja oma reaalseid oskusi keskpoolikus ta näidata ei saanudki. Olgem ausad, KÕIK Itaalia poolkaitsjad olid jubedad ja selles osas on Prandellil väga palju mõttetööd teha.

              Miccoli-Cassano-Balotelli puudmist on siin juba pea aasta lahatud. Lippi tahtis meeskonna üles ehitada nii, et ei tekiks Prantsusmaa stsenaarium. Hõõrumisi polnudki, aga meeskond oli lihtsalt sitt. Samas olen ma siiani 100% kindel, et Cassano ja Balotelli koju jätmine oli ainuõige otsus. Miccoli oleks vajalik olnud, kuid siin olid mängus juba minevik. Samas vaadates kui mannetud olid Serie As säranud Toto ja Pazzogol, siis pole tegelikult pole kodus MMi vaadanud meeste puhul mingeid garantiisid.

              Mina heidaks Lippile ette ainult Miccoli koju jätmist, Cannavaro mängitamist ja mõnede mängijate (Marchisio, IQ) valel positsioonil kasutamist. Põhiprobleem oli lõppeks ikkagi selles, et mängijad mängisid pasalt. Ja olenemat klubilisest kuuluvusest ja muust, sest erinevates mängudes sai näha pea kõiki kaasas olnud mehi.

              edit: Põhimõtteliselt ütles Tanel oma teise posti teise lausega kõik ära.

              edit2: Üleüldiselt oleks palju loota, et kasvab järjest üles mitu kuldset põlvkonda. Selliseid konstantselt tipus olevaid meeskondi põhimõtteliselt pole olemas. Noh, Inglismaa ehk välja arvatud, kes on alati parim, aga keda saadab alati jube ebaõnn.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Sellepärast ongi Itaalia Eestist vaadates üks ebameeldivamaid koondisi, et sellist naiste kisa, mis siin viimase 15 postiga lahti on läinud, mujalt ei näeks.
                naiste kisa?
                inimesed avaldavad oma arvamust ja sa pead seda kõike naiste kisaks. njh on ka erandeid aga ära üldista. Ja kui sul isiklikult Itaalia koondise vastu midagi on, ole hea, hoia see enda teada.
                #Manchester United
                #Juventus

                Kommentaar


                  Count hakka maski perutama

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Lõpp ongi käes.

                    Uus koondis will be like this:

                    -----------------Buffon----------------
                    Maggio---Chiellini-----Bocchetti--Criscito
                    ----------------De Rossi---------------
                    --------Montolivo------Pirlo------------
                    ----------------Giovinco---------------
                    -----------Rossi---------Cassano------

                    Pingile Marchetti; Santon, Bonucci, Gamberini, Zambrotta ; Palombo, Canderva, D'Agostino, Pepe, Marchisio; Pazzini, Quagliarella

                    + noored Crescenzi, De Silvestri, Ariaudo, Bolzoni, Poli, Marilungo, Destro

                    vanuritest võiks Del Piero, Totti ja Di Natale abi veel paluda.

                    adjöööööö Cannavaro, Gattuso, Camoranesi, Legrottaglie, Iaquinta
                    Paned pange siin.

                    Gilardino pole veel nii vana ja pallib ju hetkel just Fiorentinas. Prandelli teab teda ja kindlasti mängib Gila veel koondise eest.

                    Gio kindlasti ei ole algkoosseisus.

                    Üldiselt ma tooks Monto asemel Aquilani platsile, aga tal need vigastused küljes pidevalt, klassi poolest Montost parem.

                    Cassano-Pazzini tegid muide parima hooaja liigas, see duo võib ka hästi toimida. Pazzini ka ju endine Prandelli mängija.

                    Mingis mõttes huvitav periood tulemas. Muutusi on vaja, ja suuri. Ma arvan, et see mm õpetas ka, et ei tohiks enam Pirlo peale väga lootma jääda. Vanus tuleb peale ja Itaalial polnud koondises alternatiive.

                    Itaalia peaks hakkama ehitama selle põhjal, et saaks pidevalt ümber vangerdada. Loodetavasti on Prandelli piisavalt mees, et ehitada uus meeskond, kellega siis ikka euro 2012 minna võitma mitte lihtsalt osa võtma.

                    Eestiga mäng juba ukse taga...millal need piletid müüki tulevad ka? Vist minek isegi.

                    Kommentaar


                      Lippi läks ka ikka seniilseks kätte lõpus. Vingus ja virises, et Inter pole ju Itaalia meeskond. Siis kui Inter tiitli võttis euroopas ütles, "Tubli Inter, nüüd Itaalia kord". Kuidagi imelikuks läks kätte. Ja need valikud kah. Jäi oma vanadele 06 meestele lootma.

                      Eelmisel aastal seal konföderatsioonide karikal oli ju kõik selge juba, et muutusi vaja. Ja siin me nüüd siis oleme.

                      Võib-olla oleks isegi edasi saanud kui Pirlo oleks 2 esimeses mängus mänginud, ja vahest isegi Quagliarella.

                      Itaalial oli liiga palju tavalisi tööloomi Iaquintade, Pepede näol, ja vähe loovust ja trikitavaid mängijaid. See Quagliarella oli ainus kes positiivselt üllatas. Ilus värav. Tema oleks pidanud mängima varem. Aga sõprusmängudes ju Lippi ikka proovis Camoranesit ja Pepet.

                      Kommentaar


                        Ok, vaatasin üle. Naistena halavad Jr-id ja Tofoa (vist). Aga sellised postitused panevad siiski pead kratsima:
                        mitte mingit visiooni ega vihjetki, et nüüd võiks rünnakul midagi toimuda, kõik pallini jooksud on saadud haledalt lutti, nagu üldse jõudu meestel ei ole..Lippi võiks hotellitoas lihtsalt oma väikese Juve aju mööda seina laiali lasta..

                        Icemani vanaema oleks ka asjalikum ründaja kui Iaquinta, Gilardino või Di Natale.

                        LIPPI VANA JUVE PIIDER SAID OMA KARISTUSE!!!

                        MM ajaloo kergeim grupp ja almighty Itaalia lõpetab viimasena HAHAHAHAHAAA

                        isegi semi-pro Uus-Meremaa tõmbas neile punktidega koti pähe!!

                        randuge öises sitsiilias, kuked..

                        Kommentaar


                          irww dannar, sa tõesti mõtlesid, et ma olin sellega ülekohtune vms ? absurd ju..Itaalia World Cup oligi üks suur FAIL ja seda tänu Juvelover Lippile...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jr Vaata postitust
                            irww dannar, sa tõesti mõtlesid, et ma olin sellega ülekohtune vms ? absurd ju..Itaalia World Cup oligi üks suur FAIL ja seda tänu Juvelover Lippile...
                            Vabandust, ma sain aru ainult: pese nõud ära, miks sa sokid vedelema jätad, mul tulevad sõbrannad külla.

                            Kommentaar


                              Pasa ajamine pasa ajamiseks, aga viskaks siis kiire pilgu Itaalia koondise lähitulevikule.

                              Peatreener Prandelli on seni näidanud, et noorte mängitamisega (olgu selle taustaks põhitegijate vigastused või mitte) tal probleeme pole. Samuti võib eeldada, et Cesare üritab koondises juurutada 4-2-3-1 süsteemi, millega viimasel hooajal Fiorentinaga mõningast edu on suudetud saavutada.

                              väravavahid: Seis jääb samaks. Kui Buffon on terve, siis on kindad tema käes. Tema seljataga püüdlevad koondise pingile terve plejaad kollkiipreid. Silma peab kindlasti hoidma Sirigu arengul, aga küllap lähiaastatel on koondises veel Marchetti ja De Sanctise sugused nii-ja-naa mehed.

                              paremkaitse: Zambrotta "parim enne" on möödas juba mitu aastat. Huvitavaid paremkaitsjaid on mitmeid: Palermos tänavu säranud Cassani, täna MMi lõhna nuusutada saanud Maggio, Violas põhikoosseisu murdnud De Silvestri ja Interi Santon, kelle oskustest veel täit ülevaadet pole. Eeldatavasti võib uue koondise paremkaitsjat otsida nende seast, kui mõni ebamäärane härrasmees a la Motta kvaliteedihüpet ei tee.

                              keskkaitse: Itaalia (hetkel) ainukese maailmaklassist keskkaitja Chiellini kõrval on vakantne koht. Antud kohale kandideerivad kolm noort, ilma suurte mängude kogemuseta meest- Bonucci, Ranocchia ja Bocchetti. Keskkaitsjate puhul on tuleviku ennustamine tänamatu töö. Eks seda saab näha, kes neist on uus Nesta ja kes on uus Santacroce. Kogenumate meeste osas valitseb suur põud. Potensiaalselt võiks ju Bovosid ja muid pooletoobiseid kasutada, kuid eeldatavasti saab noorus oma võimaluse.

                              vasakkaitse: Criscito ja Santon. Santon ja Criscito. Vaevalt Prandelli nii hullu hakkab panema, et Balzaretti suguseid puhtakujulisi keskpärasusi koondisesse kaasama hakkab.

                              keskpoolikud: Töötegijaid ja "ajab asja ära" mehi on mitmeid, kuid nelja aasta tagust Gattuso-Pirlo sugust tapahimu-geniaalsust ei paista kuskilt. Loota võib, et De Rossi teeb tänavusest turniirist omad järeldus ja võtab end koondises kokku. Kes DDRi kõrvale tuleb on juba keerulisem. Montolivol on tegelikult eeldusi küll, kui samas hetkel jääb mehel midagi puudu. Sama lugu Marchisioga, kes teeb omad asjad korralikult ära, aga geniaalsuse säde jääb puude. Palombo on ja jääb kodutu mehe Pirloks. Mulle isiklikult meeldiks, kui D`Agostino taastab oma eelmise aasta vormi ja sellisel juhul mahuks ta Pirlo putsadesse küll. Kuid tänavuse hooaja põhjal ma seda enam ei usu. Mingitesse Aquilanidesse ja Perrotadesse mul usku pole, pigem võiks oodata arenguhüpet Candrevalt või Biondinilt või kelleltki kolmandalt. Olgu, mis on- keskpoolkaitse on hetkel koondise kõige probleemsem positisoon.

                              ääred ja mängujuht: Võib kindel olla, et Miccoli ja Cassano saavad oma võimalused. Miccolil on tulevane EM tsükkel ehk viimane võimalus omi oskusi näidata. Kuigi säravaid mängumehi antud positsioonidele on rohkem kui küll, siis pallureid, kellele koht on reserveeritud, pole (päris ähe rind-põimlase tuli). Di Natale, Quagliarella, Prandelli lemmik Marchionni, Pepe, mööndustega ka Cossu, Palladino, Giovinco ja Balotelli- kõik võiksid äärtel rünnakuid toetada. Keda neist eelistada on juba täiesti maitse ja eeloleval hooajal näidatavate soorituse küsimus.

                              tipuründaja: Ründajate poole suunatud halast hoolimata on seis ja potensiaalsed koondislased samad. Gilardino, Pazzini, Iaquinta. Noori täkk-tipuründajaid tulemas pole ja küllap peab antud kolmikuga hakkama saama.

                              Üpris seksikas oleks näiteks selline koosseis:

                              ________________Buffon
                              Maggio____Bonucci_____Chiellini____Santon
                              _________Marchisio____De Rossi
                              Balotelli_________Cassano_________Miccoli
                              _______________Pazzogol

                              Kuid pigem kasutab Prandelli omi lemmikuid Marcionnit, De Silvestrit, Gilardinot, Montolivot jne.

                              Kommentaar


                                Kõige masendavam oli ikkagi täna see, et ära võetud värava, värava ja poolvärava löönud Quagliarella jõudis Lippile alles kohale viimase mängu teisel poolajal. Kuradi hea mäng mehelt, kes suutis molli ka veel saada. Mängu lõpus oli näha, kes kõige rohkem kaotuse üle kannatas.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X