320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Originally posted by Artur


    Trapattoni olevat lubanud kolmapäeval siis lõpliku MM-koondise nimekirja koostada, ootame huviga.
    Nimetanud ta selle nüüd ongi. MM-koondiste all olemas, aga olgu ka siin:
    Goalkeepers: Gianluigi Buffon (Juventus), Francesco Toldo (Inter), Christian Abbiati (AC Milan).

    Defenders: Fabio Cannavaro (Parma), Alessandro Nesta (Lazio), Paolo Maldini (AC Milan), Christian Panucci (AS Roma), Marco Materazzi (Inter), Mark Iuliano (Juventus),
    Francesco Coco (Barcelona).

    Midfielders: Luigi Di Biagio and Cristiano Zanetti (Inter); Gianluca Zambrotta (Juventus), Gennaro Gattuso (AC Milan),
    Angelo Di Livio (Fiorentina), Damiano Tommasi (AS Roma), Cristiano Doni (Atalanta).

    Forwards: Marco Delvecchio, Vincenzo Montella and Francesco Totti (AS Roma), Christian Vieri (Inter), Filippo Inzaghi (AC
    Milan), Alessandro Del Piero (Juventus).

    Andeks kui eksin, aga kas teistele ei tundu keskväljak kuidagi hõredavõitu? Kaitseliin on muidugi super - ilmselt parim kõigist. Aga kas sellest piisab?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #32
      Poolfinaalini piisab kindlasti... Aga muidu tundub tõesti, et nõrga keskvälja tõttu jääb tiitel Itaalial sedakorda saamata. Ma ei ole teiste meeste vormiga eriti hästi kursis, aga Interi pooldajana tuleb küll öelda, et ka Interil jäi meistritiitel nõrga keskvälja tõttu saamata. Ja seal keskväljal olid eriti kahvatud Di Biagio ja Zanetti...

      Kommentaar


        #33
        Originally posted by mcnamara

        Andeks kui eksin, aga kas teistele ei tundu keskväljak kuidagi hõredavõitu? Kaitseliin on muidugi super - ilmselt parim kõigist. Aga kas sellest piisab?
        Eks Totti on näit 2 keskründaja taga ettenihutatud keskpoolkaitsja või midagi sellist. Pole küll hästi kursis, mis formatsioonis It. viimasel ajal mängib, aga kui 3 keskkaitsjaga ettenihutatud äärtega, siis (nagu Eesti koondisel oma äärerünadajatega)- pole peale paari kaitseorientatsiooniga keskpoolkaitsja keskväljale kedagi eriti vajagi

        P.S Näedsa- Artur ongi MM-koondiste all samast asjast kirjutanud.
        3-4-1-2, Totti ründajate taga, Coco v-olla üldse äärepoolk-s & rohkem poolkaitsjaid pole vajagi.
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          #34
          Originally posted by vaikiv mees


          Eks Totti on näit 2 keskründaja taga ettenihutatud keskpoolkaitsja või midagi sellist. Pole küll hästi kursis, mis formatsioonis It. viimasel ajal mängib, aga kui 3 keskkaitsjaga ettenihutatud äärtega, siis (nagu Eesti koondisel oma äärerünadajatega)- pole peale paari kaitseorientatsiooniga keskpoolkaitsja keskväljale kedagi eriti vajagi

          P.S Näedsa- Artur ongi MM-koondiste all samast asjast kirjutanud.
          3-4-1-2, Totti ründajate taga, Coco v-olla üldse äärepoolk-s & rohkem poolkaitsjaid pole vajagi.
          Tutvustaksin veelkord, kui ma veel seda veel teinud pole, Itaalia jalgpallikoondise võimalikku algkoosseisu ja taktikat. Kõik järgnev on muidu kõik alles spekulatsioon, sest MM-finaalturniir on ikkagi hoopis teine mäng kui kvalifikatsiooniturniir.

          Paberi peal on itaallastel tõesti ees ründeliinis kaks puhtamoelist ründajat Vieri ja Del Piero, kuid tegelikult mängib Itaalia jalgpalliprints, tsiteerides legendaarset Toomas Uba, siiski tükkmaad taga pool kui Vieri. Totti nihkub aga veelgi sügavamale tagasi, mehel on antud suhteliselt vaba roll ning ta võib ka äärtel liikuda. Keskpoolkaitsjatest niipalju, et arvatavasti saab Tommasi riiski veidike ründava ülesande kui Gattuso. Kuigi mõlemad on nad sellised Batty-tüüpi lõhkuvad poolkaitsjad, siis vähemalt minu arvates on Tommasi tunduvalt kiirem ja tehnilisem, mitte, et tal seda tehnikat palju oleks. Gattuso võib-olla pisinatuke võitluslikum, see-eest mehe söödutäpsus on ausalt öeldes mõnikord päris kohutav. Kui algkoosseisu peaks alustama Zanetti, siis arvatavasti nihkub omakorda Tommasi tahapoole ning Zanetti saab sellise loova defensive midfielderi ülesande. Mis puutub äärtesse, kelleks on vähemalt minu prognooside kohaselt Coco ja Zambrotta, siis siiski usun, et kumbki ei ole neist ettenihutatud puhas winger, seda kindlasti mitte. Coco on ma karjääri jooksul mänginud ka täitsa puhta kaitsjana, Zambrotta positsioon on suhteliselt varieeruv, kuid ei usu, et Zambrotta kannataks just positsiooni mõttes võrdlust Viikmäe või Haavistuga. Pigem on mõlemad MM-koondises sellised teravad wingbackid, kellele on antud korraldus ka kaitset toetada, eriti pean ma siinkohal silmas just Cocot. Kaitseliinis võtavad koha sisse Cannavaro, Nesta ja Maldini. Cannavaro ja Maldini vastavalt paremal ja vasakul, kuid kõik suhteliselt keskel, sest ääred on niigi laiali.

          Muuseas, mind ülllatas mingil määral vanameistri Antonio Conte MM-koondisest väljajätmine, oli ju Trap Juventuse keskpooliku MM-osalust juba peaaegu kinnitanud.

          Minu prognoositav algkoosseis:


          ------------------------------Buffon-------------------------
          --------------Cannavaro---- Nesta----------Maldini(c)-------
          --Zambrotta---------Tommasi----Gattuso--------------Coco--
          -------------------------------Totti----------------------------
          ------------------Del Piero------------------------------------
          ----------------------------------------Vieri-------------------

          Kommentaar


            #35
            Härra Artur - itaalia asja spetsialist - kas Coco on hea mängija?St. ma mõtlen kas ta on tippklassi mängija.Kui on siis pole minul õnnestunud ühtli sellist mängu näha, aga pean ka ausalt tunnistama ,et kolmest neljast mängust ei saa ka mingeid järeldusi teha.
            Aga ma olen siiski teinud ja ütlen, et Zambrotta nt mulle väga meeldib ja wingerina on mees eriti hea(just ründav osa), aga Coco pole ei liha ega kala - kaitsjana tundub ta nõrk ja ründes olen näinud kyll ilusaid tsenderdusi keskele, aga see on ka kõik.Aga nagu ütlesin, äkki olen just nimme näinud mehe kehvasi mänge, nii, et rääkige ära ,mis mehega on tegemist.

            edit: Nüüd ma võtsin vaevaks lugeda sinu esimest postitust ja sain täpselt teada ,mis sa mehest arvad.Selge pilt, siis meie arvamused kattuvad, sest tundub,et mees on hea keskväljal...liigub, söödab on agressiivne, aga ei finisheeri ega pole ka kaitses võrreldav mõne puhta äärekaitsjaga.
            ...ja kokkuvõttes: Olles teinud selgeks selle mehe koondises olen võimeline veenvalt kinnitama , et sel satsil võib olla asja päris kõrgele....ennekõike kui Tommasi-Totti ja võibolla ka Del Piero suuudavad olla piisavalt creatiivsed, siis ma ei kahtle hetkekski, et Vieri võimalused ära lööb ja kuna kaitse on korralik, siis võidupunktid on kerged tulema.Kehvem stsenaarium on ,kui mainitud creatiivsus puudub ja keskväli tegeleb mängu lõhkumisega, et kontrolli saada ja siis mõni Perreira sugune kohtunik saadab kellegi punasega väljalt minema.
            Itaalia on armas meeskond, sest nagu varemgi mainitud ei oma see lõuna-euroopa meeskond ühtegi tumedama nahavärviga mängumeest.Ja erinevalt Hispaaniast ,mulle meeldib Itaalia mängustiil - selle lausega tõmmasin nüüd endale vee peale ( õnneks enamus teab mu eelistusi )

            Kommentaar


              #36
              Francesco Coco?

              Francesco on kindasti päris talendikas mängija, tuli ta ju AC Milani noortesüsteemist, kust temalt loodeti päris palju. Esialgu mehel siiski põhikoosseisu murda ei õnnestunud, mehe tähetund saabus eelmisel hooajal, kui ta mängis oma senise karjääri vaieldamatult parima hooaja, siis veel Milani ridades. Ausalt öeldes pole ma kunagi aru saanud, et miks me ta FC Barcelonasse välja laenasime, tegemist on ju veel ikkagi suhteliselt lootustandva noore mängumehega, kes pealegi on omakasvandik. Hetkel on seis selline, et keegi polegi täiesti, et kas mees naaseb AC Milani või mitte. Peatreener on igal juhul öelnud, et me Cocot ei vaja. Minu arvates kuluks mees vasakule teravusi looma küll, sest fakt on see, et meil tõelisi maailmaklassi vasakpoolikuid polegi, Serginho on küll ääretult terav ja kiire, samas on ka tema mõneti sarnane Cocoga - efektsust on, kuid efekiivsust pole. Coco, nagu sa juba mainisid, on ääretult terav, ka päris kiire, kui oleks tal tehnika parem, oleks ta vastasmeeskonna kaitsjatele veelgi suurem hirm. Paraku pole aga ta füüsiliselt piisavalt tugev, seetõttu võib-olla ta kaitses natuke nõrgaks võibki jääda.

              Mis puudub Itaalia poolkaitseliinis creativity puudumisse, siis arvan, et seekord seda kahtlustada ei saa. Mäletame, et EURO 2000 aegadel mängis tookord veel suhteliselt väike staar Francesco Totti ründajana, siis seekord on mees nihutatud sinna, kus tema õige koht ongi - kahe ründaja taha. Kui küsida minu arvamust, siis arvan, et Totti on hetkel maailma parim söötja ja väljakunägija, Totti kuulub kindlasti samasse seltskonda Figo, Rivaldo, Beckhami, Zidane'i ja teistega. Tommasi on kaitsva orientatsiooniga poolkaitsja kohta ääretult creative, kui Zambrotta ja Coco äärtelt teravate läbimurretega nõelavad, siis ma ei näe mingisugust probleemi. Ärgem unustagem loomulikult maagilist Alessandro Del Pierot, keda vähemalt mina kõigele vaatamata hindan maailma viimaste aastate talendikaimaks ründajaks, aga nagu te kõik teate, pole tema karjäär läinud nii, nagu paljud on lootnud.

              Aramis, tore, et sulle Itaalia mängustiil meeldib. Eks ma mina hoian siis vaikselt Saksamaale pöialt Mõlemi meeskonna mäng on üles ehitatud heale kindlale distsiplineeritud mängujoonisele, mida on vastastel raske rikkuda. Tõsi, koos põlvekondadega vahetusega on see vist Saksamaal (pole täiesti kindel) kõikuma löönud, ka Trapattoni tulekuga muutus itaallaste mänguskeem märgatavalt.

              Ah, mis ma siin ikka patran, eks MM-il näeb. Kõike paremat, Itaalia

              Tahtsin veel öelda, et Trapattoni on täielik jobu, et ta Baggio meeskonnast välja jättis. Uskuge mind, te ei tea, mida Baggio minu jaoks tähendab.

              Kuigi Baggiol pole ühtegi ülisuurt tiitlit...kuigi Baggio polnud treenerite poolt armastatud...kuigi Roberto Baggiol oli ka palju vastaseid ja kriitikuid...kuigi Roberto Baggio 94. aasta MM-il otsustava penalti mööda...kuigi Roberto Baggiol oli oma karjääri jooksul vägagi raskeid aegu...on Roberto Baggio siiski üks jalgpalliajaloo kullatükke ja legendaarsemaid mängumehi...Hüvasti, Roby
              Temas oli alati midagi erilist, midagi sellist, mida kelleski teises polnud.

              Kommentaar


                #37
                Inzaghi vigastatud
                Inzaghil vigastus
                Itaalia võitis Tokyos Jaapani klubi Kashima Antlers 2:1 (13. Filippo Inzaghi, 24. Christian Vieri – 53. Tomoyuki Hirase). 29. minutil vigastas Inzaghi vasaku jala põlve, trauma tõsidus selgub pärast tänaseid uuringuid.



                arvatavasti ta esimes mängus ecuadoriga kaasa ei tee
                Fc Uuemõisa

                Kommentaar


                  #38
                  Originally posted by Rebu


                  Inzaghi vigastatud
                  Inzaghil vigastus
                  Itaalia võitis Tokyos Jaapani klubi Kashima Antlers 2:1 (13. Filippo Inzaghi, 24. Christian Vieri – 53. Tomoyuki Hirase). 29. minutil vigastas Inzaghi vasaku jala põlve, trauma tõsidus selgub pärast tänaseid uuringuid.



                  arvatavasti ta esimes mängus ecuadoriga kaasa ei tee

                  Siiski selgus, et ei ole tal häda midagi, kuid siiki on võimalus, et Trap saadab Ecuadori vastu Vieri kõrvale kas Montella või Del Piero. Küll on raske valik, võiks tegelt hoopis DelVecchio saata
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #39
                    Del Piero

                    Isiklikult olen ma tema suur f2nn ja ei sa eriti aru miks siis Inzaghi tast parem on eelmine hooaeg n2itas minu meelest t2pselt kes peab vastu ja suduab asja ära teha.. Juve sai meistritiitli ka tänu Del Piero ja Trezegeut´le, kes Juve meistriks viisid.. Del Piero lôi palju ilusaid väravaid ja oli samuti ka meeskonna hing.... MM-l peaks see mees küll tegusid tegema kui talle piisavalt m2nguaega antakse... Varsti näeme aga Vieri Del Piero ja Totti 3 suurimat kahurväge itaalia poolt, kui yhel on halb päev siis teine vôib jälle mängu ära teha..

                    Kommentaar


                      #40
                      Originally posted by CMR


                      Isiklikult olen ma tema suur f2nn ja ei sa eriti aru miks siis Inzaghi tast parem on

                      Eks seda pead sa Trap'i käest küsima. Võibolla Inzaghi oskab lihtsalt paremini kukkuda (eriti 16 m kastis).
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #41
                        Trappatonil olevat algkkoosseis Ecuadori vastu valmis ja sinna kuuluvad samad mehed, kes viimases sõprusmängus Vegalta vastu. Antud koosseisus olevat ründajaks nihutatud Totti ja vasakul äärel Doni.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #42
                          mina saadaks vieri kõrvale montella ... del piero on hea kyll kuid minu arust on poiss liiga ylbe ... poolikus talle ei kõlba mängida tahab ryndaja olla... mis ta ikka sinna ronib vieri kõrval on raske särada ... ja inzaghi hmm nii pierole kui inzaghile eelistan siiski montellat et minu järjestus oleks 2 ryndajaks montella>>>inzaghi>>>del piero>>>delvecchio ... tegelt on mul suht pohhui kes seal kõrval mängib peaasi et Itaalia võidab ja vieri saab kuldse buudi

                          Kommentaar


                            #43
                            Lugu selline, millest te juba arvatavasti kõik niigi kuulnud olete, et väidetavalt võib Itaalia MM-koondis alustada Ecuadori vastu hoopis kontrollkohtumistes kasutatud traditsioonilises 442 skeemis. Ise seda absoluutselt ei usu, samas on see meedias mitmeid kordi läbi käinud, ka mitmed spetsialistid ei ole seda võimalust välistanud. Nüüdseks juba teame, et peatreener ise on seda kinnitanud. Ausalt öeldes oleks see vähemalt minu jaoks mõistmatu otsus, sest mitmed tähtmängijad ei saaks realiseerida just nendele sobilikel kohtal oma potentsiaali. Parim näide oleks loomulikult AS Roma capitano Francesco Totti, kes siis eelpool mainitud juhul nihkuks ründajaks, või Itaalia jalgpallikoondise mängustiili tundes võin öelda, et siis teiseks ründajaks Chrisitan Vieri taha võimalusi looma. Samuti kaotaks oma koha vasakul äärel Francesco Coco, tema positsiooni võtaks üle eelmisel hooajal Atalanta eest säranud Cristiano Doni, kes on tunduvalt ründavama orientatsiooniga mängija kui Coco. Seega tekiks ka neljameheline kaitseliin, kuhu kuuluksid Maldini, Nesta, Cannavaro ja Panucci. Panucci osalus oleks ülimalt meeldiv, tegemist on väga-väga sümpaatse jalgpalluriga. Samas tähendaks itaallaste 442 skeem seda, et veelgi rohkem mõeldaks kaitse tugevdamisele ja väravad jääks üksnes Totti ja Vieri teha.

                            ------------------------------Buffon--------------------------------
                            --Panucci----------Cannavaro----------Nesta-----------Maldini--
                            -Zambrotta--------Gattuso-----------Tommasi-----Doni--------
                            -----------------Totti-----------------------------------------------
                            ------------------------------Vieri----------------------------------

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic 'Itaalia koondis MM-il'

                              Esimene MM mäng n2itas, et Itaalia mängib väga kaitsvat taktikat kui nad on suutnud värava ära lyya. Seis jäi 2:0 Môlemad väravad lôi Vieri :P edu talle, aga ikkagi tahaks Del Pierot rohkem platsil näha... Loodame, et ma n2en kah

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic 'Itaalia koondis MM-il'

                                Sportnet kirjutas DelPiero kohta umbes nii, et vahetati 50-ndal minutil Totti vastu sisse ja ei saanud millegagi hakkama. Tüübil hakkab vahetusmehe roll ikka liiga rängalt mõjuma. Totti on juba nagu Schumi, kelle kõrval keegi nr.2 ei taha (oska) olla.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X