320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hahahaha see hetk mängus jäi nägemata - epic .

    Kommentaar


      Nonii nahhyi 1-1 siis, mängupilt oli üpris okei, isegi hea(lootusi pole mõtet üles kütta, see oli ju ainult paraguay).
      Alustame negatiivsest poolest:
      Kaitseliin oli ikka väga õnnetu, kohe üldse ei suudetud palle minema lüüa.
      Cricito ja Zambrotta liikusid ülesse aga väga kvaliteeti polnud, Zambo tsenderdused olid üpriski korralikud, aga samas ei suuda ta kedagi ette võtta, teisel pool oli meil siis Cricito, kes suudab ette võtta ja joosta, aga tsenderdused ei kannata üldse kriitikat.
      Tipuründaja Gilardino nagu võis arvata, oli täiesti nähtamatu.
      Positiivne pool siis:
      De Rossi, kontrollis keskvälja ülikindlalt, mängis keskväljal kindlalt surve alt välja, võitis palju lahtiseid palle ja üldse oli hea(seda daivimist ei viitsi kommenteerida,nagu WTF )
      Palli kiigutati ka päris hästi, ühe puute söödud õnnestusid ka hästi, selles mõttes tore.
      Pepe oli ka Ok, entusiasmi oli 10 mehe eest, kvaliteeti jäi kahjuks natuke nappima.



      Igastahes loodame,et Pirlo tagasitulekuga läheb mäng veel ilusamaks.
      Ah jaaa loodame, et Bufoniga midagi hullu ei juhtund.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Pepe üllatas täna mind ka..Liiga palju Juve mehi ajas veits segadusse vahepeal.. aga enamvähem tulemus, need kes lootsid Paraguayd kuivalt 3-0 jne võita mõelgu uuesti..päris peksupoisid nad ei ole, Ladinas tegid päris hea kvalifikatsiooni ..Nüüd siis Uuus Meremaa ja Slovakkia..No comment..teistel on palju sitemini vastastega läinud..oluline on 2 ringis Hollandit vältida, selleks vaja siis 1 tulla oma alagrupis..kui suudame, saame arvatavasti japsid..

        Kommentaar


          Kõige hullem polnudki.

          Esimene poolaeg oli tegelt päris kurb, no kuni selle Para väravani võis tegelt rahul olla, peale seda väravat hakkas aga mäng Para tahtmist mööda minema, aga teisel poolajal, koos paari vahetusega, mängupilt muutus paremaks.

          Ma ei tea miks Lippi seda 4-3-3 kogu aeg üritab. Kui Camo ja Pepe mängus olid ja 4-4-2 mängiti oli meeskond palju asisem.

          Keskväljal oli probleeme, Pirlo puudumine kindlasti mängis suurt rolli, sellest ka vähene loovus mängupildis.

          Lõpus oli võimalus mäng juba ära võita kuna Itaalia surus ja Para ei teinud enam midagi. Loodetavasti see 1-1 nüüd saatuslikuks ei saa, kuna turniir ju veel noor ja mine tea mis järgmised mängud toovad.

          Faktiliselt muidu Paraguay oli Lõuna-Ameerika kvalifikatsioonides Brasiilia järel (kuhu maailm jõudnud on ) kaitse poolest parim meeskond. Ja seda oli mängupildis ka näha. Kohati mängiti ikka väga kinnist mängu.

          Ei tea kas ülejäänud meeskond oli niivõrd halb platsil, aga mind üllatas ka Pepe positiivselt. Ei ole mängupildilt kõige värvikam mees ja ka klassi poolest, ikkagist ju Udinese pallur (nüüd siis juba Juves), aga töötas kõvasti ja oli parem kui varem.

          Pettumus oli vast Marchisio, kellelt ootasin rohkem.

          Probleeme muidugi on Itaalial, puudub see vahelüli kes kaitsest ründesse palle toimetaks. Eks tuleb Pirlo peale lootma jääda, ja kui suudetakse grupist edasi saada, siis ehk polegi halb, et Pirlo ei mänginud, kuna mees peaks siis piisavalt puhanud olema.

          Samas, tuleb ka realistiks jääda. Para pole mingi world beater ja nende jaoks olekski vist veerandfinaal lagi. Kuigi kvalifikatsioonides on nad viimastel aegadel tugevad olnud, eriti just kodus, võideti ju kodus nii Brasiiliat, Arg ja Uru.

          Kommentaar


            Mis selle Buffoniga juhtus?

            Kommentaar


              Vigastatud.

              Kommentaar


                Ma pidin eile 20 minutit Cannuga vaidlema, et kas se oli daiv. Mina seisukohal, et on, tema, et ei ole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Ma pidin eile 20 minutit Cannuga vaidlema, et kas se oli daiv. Mina seisukohal, et on, tema, et ei ole.
                  No krt, miks ma selle arvuti nii vara kinni panin. Ja see oli ilmselge daiv.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                    No krt, miks ma selle arvuti nii vara kinni panin. Ja see oli ilmselge daiv.
                    Seda jutukas ei näinud.

                    Kommentaar


                      Kiwid tegid elu lihtsamaks. Slovakkia mängis oma suure võimaluse ilmselt maha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Ma pidin eile 20 minutit Cannuga vaidlema, et kas se oli daiv. Mina seisukohal, et on, tema, et ei ole.
                        selle vaidluse võitja selgub penaltides, suvepäevadel. Enne joome mingi 6 õlut siis on võrdne. noh dannar on must suurem ja kannatab rohkem õlut ja mina olen 2x parem penalti lööja. Tundub aus värk

                        Kommentaar


                          Ma pidin naerust lõhki minema kui The Pussy divis. See pole lihtsalt võimalik. Lööb tottina kindlalt hõbedale, kui ta derby ajal endale käega näkku lõi ja Stendardole kollase meelitas. Ema õpetab tütrekesele nii mõndagi. Mõttetud luuserid.
                          See koondis kuhugi ei jõua.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            ja kohe on siin kohal kymme Roma fänni, kes küsivad, et mitu meest eile Laziost platsil oli, aga see seeleks.

                            Kommentaar


                              või mitmendaks Lazio jäi liigas.....ma vastan ette juba ära.

                              1. MITTE ÜHTEGI LAZIO MÄNGIJAT POLNUD EILE VÄLJAKUL SELLE VANADEKODU KOONDISES. SIISKI ANGELO PERUZZI ON VÄRAVAVAHTIDE TREENER.
                              2. LAZIO JÄI VIST 12. KOHALE SERIE-AS
                              3. KUI KEEGI IKKA ÜRITAB VÄITA, ET DE PUSSYL OLI KRAMP SIIS IMEGU. JA VÄIDETAVALT PARAGUAY MÄNGIJA ASTUS NEIULE JALA PEALE, NING SAMAL AJAL HAKKASID ISLANDIL VULKAANID PURSKAMA JA SAMAL HETKEL 10 KORDISTUS GRAVITATSIOONIJÕUD. SEE ON KOKKUSATTUMUS.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                SIISKI ANGELO PERUZZI ON VÄRAVAVAHTIDE TREENER.
                                Vat argument. Teema lukus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X