320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uute kasutajate sõimamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uute kasutajate sõimamine

    Nagu mulle viimasel ajal silma on jäänud tekib foorumisse pidevalt uusi kasutajaid. Eriti veel, kui algamas on Meistrite Liiga ja hoogu on kogumas Euroopa tippliigad. Seega on kombeks uutel ja lollidel kasutajatel luua uus teema. Vähemalt mulle tundub nii, et mõttetuid teemasid, mis peatselt oma sõimu ja lõpu leiavad tekib suhteliselt tihti. Peamiseks põhjuseks on noor vanuseiga ning võimalus kinnitada kand siin foorumis avades võidukalt oma teema.

    Ma ei kiida teemade avamist heaks, kui need on mõttetud, aga nendesse teemadesse sõimusõnu kirjutamine on palju hullem. Ma tean, et vähemalt 90% foorumlastest pole reegleid lugenud ja ei hakka ka lugema. Seega oleks tore, kui ka vanad-kalad leiavad aega uutele veidikene korda õpetada mitte koheselt sõimama hakata, et kuradi gloryhunter oled, miks tegid uue teema jne.

    Prooviks veidikene sõbralikumalt. Loomulikult oleks tore, kui uue teema avajaile oleks teada reeglid. Kui ei ole, siis oleks sama kerge näiteks privaatselt kasutajale teatata ja tema tehtud teema probleemid selgeks rääkida. Mitte sõimama hakata. Prooviks veidikene sõbralikumalt? Ei ole vaja närvihaigeid mängida ja oma ego mega kõrgel hoida.

    Tänan tähelepanu eest.

    #2
    Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

    Põhimõtteliselt võiks olla ju selline asi, et mingi aja jooksul ei saaks uus kasutaja uusi teemasid avada (nt. esimene nädal või nii) või saaks ainult foorumit lugeda. Usun, et see aitaks neil aimu saada, mida peetakse heaks tooniks ja mille eest sõimata saab. See kui mõni uus kasutaja võtab ette ükshaaval kõik teemad ja neid korralikult läbi lugemata oma arvamusi välja purskama hakkab ajab aeg-ajalt küll kopsu üle maksa.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

      Ei usu. Mäpiist kasvatasime juba vaata, et inimese (järgib mingit imelikku klubi aint täiesti arulagedalt :P). Küll teised ka järgnevad
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

        Mõndades välismaa foorumites tehakse nii, et iga tont registreerida ei saa. Peab esitama nö. avalduse ja siis vaadatakse. Las loevad kui tahavad aga postitada ei saa. Ja üldse need debiilid kes siin ringa tatsavad tuleks bännida. Eesotsas idiootide trioga - Epic, Magpie ja Roberto Carlos.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

          Originally posted by Jyrka


          Ja üldse need debiilid kes siin ringa tatsavad tuleks bännida. Eesotsas idiootide trioga - Epic, Magpie ja Roberto Carlos.
          Magpie teeb väga häid inglise liiga eel- ja järelvaateid mis annavad sellele foorumile väga palju juurde. Ma ei mõista miks sa tema oma loetellu panid :/. Ja Epic toob alati välja igasugu fakte ja tulemusi mida ise ei viitsiks kunagi otsima hakata, niiet samuti vajalik foorumile kune keegi teine vist siinsetest sellist otsimistööd ei teegi. Roberto carlose kohta puudub arvamus

          Päris huvitav oleks näha siin foorumis sellist asja nagu on hinnavaatlus.ee foorumis. Nimelt on teistel foorumlastel võimalus sind kommenteerida ja sulle isegi hääl anda (vastavat siisositiivne, neutraalne, negatiivne).
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

            Üldiselt on mul seoses välismaa jalgpalli foorumitega silma jäänud fakt, et uued tulijad tutvustavad ennast viisakalt ning neid võetakse ka soojalt vastu.
            Ropendamist, kui sellist kohtab ainult kõige tulisemates vaidlustes.
            Ja siis veel see ka, et vanad olijad ja \"suured tegijad\" ei ülbitse kõikidega ning ei topi igale poole oma sarkastilisi märkusi. Ning suurklubide toetajaid ja fänne ei tembeldata automaatselt gloryhunteriteks.
            Kui inimene teeb vea, juhatatakse ta läbi huumoriprisma õigetele jälgedele, mitte ei tambita teda maa alla näpuka pärast.
            Tehakse palju uusi teemasid. Isegi kahe mängija võrdlemiseks tehakse uus teema. Meil saaks selle eest ju kaikaga vastu pead...
            Kas me ka kunagi selleni jõuame? Kui me ühiselt üritame, siis miks mitte. HOMM - Huvi on, miks mitte!

            daywalker: Epic ei ole normaalne! Otsimistöö? Kamoon, neid copy-paste socceragest ei saa ju ometi otsimistööks nimetada?! Magpie on lahe sell, jagab matsu ning mineviku vead on unustatud. rc-st ja red devilist ei hakka üldse rääkimagi, lootusetud vennad.

            Ja see kasutajate hindamissüsteem oleks suurepärane. Ma tahaks küll teada, mida teised kasutajad minust arvavad.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

              Originally posted by Jyrka


              Mõndades välismaa foorumites tehakse nii, et iga tont registreerida ei saa. Peab esitama nö. avalduse ja siis vaadatakse. Las loevad kui tahavad aga postitada ei saa. Ja üldse need debiilid kes siin ringa tatsavad tuleks bännida. Eesotsas idiootide trioga - Epic, Magpie ja Roberto Carlos.
              magpie on minu arust muhe kodanik ja tema mineviku-kalad (nagu ka eelrääkäijad ütlesid) tuleks unustada.
              ja täitsa mõeldav oleks see,et uued kasutajad ei saa kuni 25-50 postini teemasid teha,mis muidugi võib kaasa tuua (ja ilmselt ka toobki) massiliselt postitusi ühelt userilt,et oma teema-tegemis-postide-norm täis saada.
              küllaldaselt mõtteainet modedele ja adminnidele.edu teile!

              ja loomulikult rohkem sõbralikust ning üleüldse: PEACE
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                Vaata aga vaata, kes räägib...










                Aga üldiselt ei peaks minu arvates ka nii kuri olema, või vähemalt, asja ei tohi südamesse võtta. Elagem rõõmsamalt!

                Edit: Eelistan siiski eesti keelt...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                  Originally posted by Jyrka


                  Mõndades välismaa foorumites tehakse nii, et iga tont registreerida ei saa. Peab esitama nö. avalduse ja siis vaadatakse. Las loevad kui tahavad aga postitada ei saa. Ja üldse need debiilid kes siin ringa tatsavad tuleks bännida. Eesotsas idiootide trioga - Epic, Magpie ja Roberto Carlos.
                  Täiskasvand inimene sõimab 12-aastast last idioodiks. Tekib kahtlus, kumb neist kahest idioot on... Paneme 12-aastase poisi eesti meistriliigase mängima ja siis hakkame sõimama, et miks ta hakkama ei saa, kui niiviisi metafooriline näide tuua.

                  Liitun Treze üleskutsega!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                    Originally posted by Robinho


                    Üldiselt on mul seoses välismaa jalgpalli foorumitega silma jäänud fakt, et uued tulijad tutvustavad ennast viisakalt ning neid võetakse ka soojalt vastu.
                    Ropendamist, kui sellist kohtab ainult kõige tulisemates vaidlustes.
                    Ja siis veel see ka, et vanad olijad ja \"suured tegijad\" ei ülbitse kõikidega ning ei topi igale poole oma sarkastilisi märkusi. Ning suurklubide toetajaid ja fänne ei tembeldata automaatselt gloryhunteriteks.
                    Kui inimene teeb vea, juhatatakse ta läbi huumoriprisma õigetele jälgedele, mitte ei tambita teda maa alla näpuka pärast.
                    Tehakse palju uusi teemasid. Isegi kahe mängija võrdlemiseks tehakse uus teema. Meil saaks selle eest ju kaikaga vastu pead...
                    Nii. Ma ei tea mis foorumites sa k2id, aga sarkasmi on igal pool oioi kui palju. S6imamise osas olen n6us, taunin seda isegi.

                    Gloorihanterlus... pikk jutt, mis siia ei kuulu. Aga ma osaliselt vaidleksin vastu. Aga m6ni teine kord.

                    Teemasid tehakse t6esti palju juurde, kuid seal on see aspekt, et liikmeid on tavaliselt hulga rohkem ning seega on ka eriarvamusi tublisti rohkem. Seejuures sisukaid. Siin... Samas, kui keegi teeb mingi asja kohta uue teema ning siis keegi kaevab lingi ja n2itab, et vaata, turakas, poolteist aastat tagasi ju r22giti sellest, kus sa siis olid - see ei ole ka m6nus.

                    L6petuseks - no offence, aga lapsed j22gu Delfi noortekasse. V6i siis v6iks olla mingi minifoorum. Samas, ega vanus ka rangelt asja paika ei pane, siin on tegelasi, kes on mitu aastat nooremad yhest teatud uuest liikmest (soovib j22da anonyymseks, aga kasutajanimi sisaldab nime ja numbrit), kuid suudavad lausetesse paigutada ka m6tte.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                      Kaks asja:

                      esiteks, uusi teemasid tehakse meie toredas foorumis tunduvalt vähem, kui mõnes teises, seega pole asi kriitiline.

                      teiseks, oleme seda teemat, et \"algaja\" ei saa teemat teha juhtkonnaga arutanud ning leidsime, et see ei oleks hea. seega olukord ei muutu, ent mõistvat suhtumist uustulnukate suhtes oleks tõesti rohkem vaja. elagu treze!
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                        Originally posted by Jaan


                        Originally posted by Robinho


                        Üldiselt on mul seoses välismaa jalgpalli foorumitega silma jäänud fakt, et uued tulijad tutvustavad ennast viisakalt ning neid võetakse ka soojalt vastu.
                        Ropendamist, kui sellist kohtab ainult kõige tulisemates vaidlustes.
                        Ja siis veel see ka, et vanad olijad ja \"suured tegijad\" ei ülbitse kõikidega ning ei topi igale poole oma sarkastilisi märkusi. Ning suurklubide toetajaid ja fänne ei tembeldata automaatselt gloryhunteriteks.
                        Kui inimene teeb vea, juhatatakse ta läbi huumoriprisma õigetele jälgedele, mitte ei tambita teda maa alla näpuka pärast.
                        Tehakse palju uusi teemasid. Isegi kahe mängija võrdlemiseks tehakse uus teema. Meil saaks selle eest ju kaikaga vastu pead...
                        Nii. Ma ei tea mis foorumites sa k2id, aga sarkasmi on igal pool oioi kui palju. S6imamise osas olen n6us, taunin seda isegi.

                        Gloorihanterlus... pikk jutt, mis siia ei kuulu. Aga ma osaliselt vaidleksin vastu. Aga m6ni teine kord.

                        Teemasid tehakse t6esti palju juurde, kuid seal on see aspekt, et liikmeid on tavaliselt hulga rohkem ning seega on ka eriarvamusi tublisti rohkem. Seejuures sisukaid. Siin... Samas, kui keegi teeb mingi asja kohta uue teema ning siis keegi kaevab lingi ja n2itab, et vaata, turakas, poolteist aastat tagasi ju r22giti sellest, kus sa siis olid - see ei ole ka m6nus.

                        L6petuseks - no offence, aga lapsed j22gu Delfi noortekasse. V6i siis v6iks olla mingi minifoorum. Samas, ega vanus ka rangelt asja paika ei pane, siin on tegelasi, kes on mitu aastat nooremad yhest teatud uuest liikmest (soovib j22da anonyymseks, aga kasutajanimi sisaldab nime ja numbrit), kuid suudavad lausetesse paigutada ka m6tte.
                        huvitav......kellest jutt??
                        Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                          Originally posted by Jaan


                          ..L6petuseks - no offence, aga lapsed j22gu Delfi noortekasse. V6i siis v6iks olla mingi minifoorum...
                          see on juba olemas mööblimaja foorumi näol. kuigi ei tea kas see enam olemas on..

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                            mööblimaja asemel on nüüd soccerium. Reklaam ei ole küll lubatud, aga väike vihje nendele.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                              Originally posted by treze
                              mööblimaja asemel on nüüd soccerium. Reklaam ei ole küll lubatud, aga väike vihje nendele.
                              OT: Ma sattusin kunagi ka mööblimaja foorumisse ja seal oli ikka eriline ahvikari koos. Mõni üksis tundus normaalse jutuga olevat, kuid enamjaolt olid kõik \"epicud\" ja \"carlosed\".

                              Kommentaar

                              Working...
                              X