320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uute kasutajate sõimamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

    aga miks ei võiks olla nii, et osadele kasutajatele (eriti uutele kasutajatele) panna peale selline keeld vms, et alati kui ta teema teeb ei lähe see kohe lugemisele vaid moded vaatavad asja üle kas kõlbab jne. seline mõte siis.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

      miks te arvate et teie mage sõim kedagi kotib

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

        Originally posted by atsu
        miks te arvate et teie mage sõim kedagi kotib
        Nojah, ala sellised vennikesed tuleks lihtsalt maha lasta...alguses kirjutasin lihtsalt esimese lause, aga nüüd põhjendan. Miks oli selline postitus vajalik? Vanus vanuseks, mis arvatavasti kõrgele ei ulatu, aga no tõesti, olen kindel, et see kodanik pole lugenud ei reegleid ega eespool kirjutatud postitusi. Ta lihtsalt tahtis ära panna ja kõik. Pealegi ma arvan, et see on keegi varem registreeritud olnud vennikestest, kes oma sita maine pärast uue nime all sisse logis.

        Aga muidu: minu arvates on nii, et kui tavaelus inimesed suhtlevad inimestega kellega nad tahavad ja kes (enamjaolt) neile ka meeldivad, siis siin põrkame kokku ju inimestega, kellega me suhelda ei taha. Minu arust on siin foorumis palju toredaid inimesi, aga samas lihtalt kükitavaid tille jätkub ka. Seega peab lihtsalt asjad vahest alla suruma ja edasi elama.

        Mis on minu arvamus, et midagi kategoorilist ette ei tule võtta, ega vanusepiiranguid ette saa seada, aga midagi taolist, et piirangud alguses postitamise-teema-avamise suhtes oleks täiesti mõeldavad.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

          Originally posted by Magpie


          Originally posted by atsu
          miks te arvate et teie mage sõim kedagi kotib
          Nojah, ala sellised vennikesed tuleks lihtsalt maha lasta...alguses kirjutasin lihtsalt esimese lause, aga nüüd põhjendan. Miks oli selline postitus vajalik? Vanus vanuseks, mis arvatavasti kõrgele ei ulatu, aga no tõesti, olen kindel, et see kodanik pole lugenud ei reegleid ega eespool kirjutatud postitusi. Ta lihtsalt tahtis ära panna ja kõik. Pealegi ma arvan, et see on keegi varem registreeritud olnud vennikestest, kes oma sita maine pärast uue nime all sisse logis.

          Aga muidu: minu arvates on nii, et kui tavaelus inimesed suhtlevad inimestega kellega nad tahavad ja kes (enamjaolt) neile ka meeldivad, siis siin põrkame kokku ju inimestega, kellega me suhelda ei taha. Minu arust on siin foorumis palju toredaid inimesi, aga samas lihtalt kükitavaid tille jätkub ka. Seega peab lihtsalt asjad vahest alla suruma ja edasi elama.

          Mis on minu arvamus, et midagi kategoorilist ette ei tule võtta, ega vanusepiiranguid ette saa seada, aga midagi taolist, et piirangud alguses postitamise-teema-avamise suhtes oleks täiesti mõeldavad.
          kui ma oleks varem reganud saaks sa seda IP-Otsinguga leida(seda sa ei oska eks sa oskad ainult blokkida mida sa kohe minuga teed)

          vanust on 15 see pole jah palju aga vanuse piirnguga on nii et...kui forumis arvatakse et iga alla 20 aastane on tita kes muffigi ei tea polegi vaja piirangut vaid oma iroonitsemise või lihtsalt mitte välja tegemisega keeratakse niisamagi sitta kokku.

          kas reeglites on kirjas kuskil et ei vüi teemale vastata?

          kõige lollim...\"aga midagi taolist, et piirangud alguses postitamise-teema-avamise suhtes oleks täiesti mõeldavad\"misasja sa ajad et kui inimene regab peab ta kuuaega istumtma ja suu ammuli mõtlema et kui lahe mode meil on?

          \"kükitavaid tille\"et siis sinu seletus lause paarile \"tooni fänn\" või?

          nagu sa ütlesid mulle enne vaata natuke ringi enne kui sõimama hakkad..ütlen mina ka...vaata enne proffide tehtud foorumeid kui oma pasa välja riputad...

          küsi inimestelt kas ta on reeglid läbi lugeneud...50%vähemalt ütleb et EI OLE...ülejäänud 50%valetavad

          seleta nüüd mulle ka mida ma enne seda postitust valesti tegin???

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

            ja selle postitusega avasime taas uue võimaluse sõimamiste alustamiseks.

            Lukud on loomadele .. reeglid on rikkumiseks.

            Selliseid juhtumeid peab võtma kui paratamatust ning üritada enda hea eeskujuga ka teisi taltsutada.

            On minu näolgi tegemist newbie\'ga siia foorumisse, küll aga on habet üldiselt ning ka foorumisuhtluse tasemelt.

            Uute teemade loomise ning nende tegijate sõimamise tagamaid otsiksin mina aga hoopis teemade rohkusest. Newbie ei saa orientatsiooni niivõrd kiiresti kätte ning ei hakka pead vaevama sellega, et tema lemmiklubi foorum võib juba olemas olla.

            Eesti tasandil on soccerneti foorum üsna suur ning universaalne, milles on algajatel raske kobada (veel enam kui erilist haridust ka kõrvade vahel pole).

            Lahendust mul aga ka pakkuda ei ole, sest on olemas universaalseid ja on olemas ka efektiivseid asju. Mõlemat ühes aga ei leidu.
            Lahendusvariant oleks ehk lubada uute postituste tegemine _univesaalsetesse_ rubriikidesse (nagu \"mitmesugust\"), mitte aga _efektiivsetesse_ alamteemadesse.

            Sest vanade olijate harja ajab õige punaseks see kui postitatase \"nende magamistuppa\" .. aga \"prügikastis\" sobraksid ka nemad aeg ajalt heameelega.

            vabandust pika postituse eest .. 5 kopkat sellele, kes läbi viicis lugeda.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

              Pole paha

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                arvenumbri saadan meiliga

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                  minu arust pole lahedamat rahvast kui soccernetis. iga postitus on suht naljakas. parimad palad võiks üles kirjutada ja koomuski teha. või kalendri. ma lausa naudin siin ringi surfamist ja alati lahkun siit lõbusamana. eriti pull on lugeda siin omavahelisi kergeid tülitsemisi. jätkake samas vaimus.

                  mul pole siin küll kellegi kohta midagi öelda. ega ma neid nimesi eriti jälgi kah.
                  Jalgpallifänniks ei saada

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                    Originally posted by Henri19


                    minu arust pole lahedamat rahvast kui soccernetis. iga postitus on suht naljakas.
                    olen täiesti vastupidisel seisukohal. viimase aastaga näiteks on soccerneti foorum muutunud oluliselt lapsikumaks (st lasterohkemaks) - ning asjalike onude postitusi on jäänud vähemaks või ei leia neid muu lalina hulgast üles. mures

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Uute kasutajate sõima

                      mnjaa karm karm, kas pole ... magpiest pole kyll asja saanud, aga see on minu arvamus.

                      Lapsikust on viimasel ajal kyll juurde tulnud ja seda mitte, vaid newbide poolt, vaid ka nn. vanade härrade poolt. Ei hakka kedagi nimetama ehk on mõni veel õrnahingeline ja solvub . Mind paneb just rohkem muretsema igasugused mõttetud pisiparandused. Vahest lootuses ehk midagi asjalikku lugeda, avan teema ja ennäe imet ... mõni mees näitab kuda on kõige õigem ja kuida peab(ala Eesti kirjutatakse suure tähega). Enamasti on SUUR osa sellest teadlikud ... taaskordne ajaraisk - jubetore eksju(selliseid asju saab edastada ka PMi teel - ilma et peaksid sellega teisi häirima)

                      Foorum on siiamaani hakkama saanud sedaviisi ja eks saab ka edaspidi, väga väikseid muutusi võiks teha aga need peaks olema tõesti väiksed. Mingeid alguskeelde pole kindlasti mõtet panna.

                      Tänan tähelepanu eest, kellele mu arvamus ei meeldi, see on tema probleem, mitte minu.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                        Originally posted by Devil
                        Lapsikust on viimasel ajal kyll juurde tulnud ja seda mitte, vaid newbide poolt, vaid ka nn. vanade härrade poolt. Ei hakka kedagi nimetama ehk on mõni veel õrnahingeline ja solvub . Mind paneb just rohkem muretsema igasugused mõttetud pisiparandused.
                        ühes teises eesti foorumis, kus veidi enam liikmeid toimus hiljuti sarnane mõttevahetus teemal et liiga palju istuvad vanad olijad uutele pähe - no öeldes, et kasuta otsingut või sellest on ammu räägitud.

                        esamas - seal ei ole uute tulijate pealetung niivõrd raju, et lapsikute vahelt enam muud üles ei leia. vaatame siinjuures näiteks bulgaaria - eesti mängujärgset threadi. no tule jumal appi, ütleks ekspresident. see ju ei lähe mitte. selle ärahoidmiseks tuleks ju nn. noori korrale kutsuda. aga kui nende hulk ületab teatava kriitilise piiri, siis korralekutsujad väsivad ja loobuvad. mulle tundub, et siin on midagi sellist juba juhtunud/juhtumas.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Uute kasutajate sõimamine\'

                          Ma päris nii seda ei mõelnud aga peaaegu. Samas paneb mulle ka klapid silmade ette ka see, et ma kasutan enamaltjaolt, vaid 5 suuremat teemat - õnneks nendes erilisi idiootsusi ei tähelda, kui siis, vaid vahest madalamates liigades

                          Kommentaar

                          Working...
                          X