320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga tulevikus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Aastal 2015 oleme veel olukorras, kus kaks päeva pärast kohtumist ei ole ka võimalik kõikide kõrgliigaklubide koosseise saada. Mida kuradit seal iga-aastastel turundusseminaridel tehakse? Kuidas müügiputkat püsti panna?
    Ära ole nii kannatamatu, varsti tulevad.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ära ole nii kannatamatu, varsti tulevad.
      E-ajastul on kahjuks juba kaks päeva igavik! Kui asjadesse nii,siis ma ei imestagi,miks paljudele Eesti jalgpall korda ei lähe! Igagi pisiasja pärast tasub pingutada!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Kui mujal maailmas on hooajaväline periood kohati isegi rohkem kõneainet pakkuv kui liigahooaeg, kes kuhu liigub, millised mehed testimisel, milliste koosseisudega mängitakse jne, siis siin peab vist vabandust paluma, et nii elementaarne asi huvi pakub, aga kaua see minusugustelegi huvi pakub kui kõigil osapooltel pohhui on. Õnneks on mul lemmikklubi olemas ja seega ma Eesti jalgpalli jaoks ei kao, aga tavalise huvilisena oleks küll huvi grammi võrra langenud. Või tähendab ongi, sest kui mõned aastad tagasi sai ikka julge 50+ kõrgliiga mängu hooaja peale nähtud, siis viimasel hooajal peale ühe Flora-Levadia väga ei meenugi, et oleks käinud mänge vaatamas, kus Kalju üks osaline polnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          E-ajastul on kahjuks juba kaks päeva igavik! Kui asjadesse nii,siis ma ei imestagi,miks paljudele Eesti jalgpall korda ei lähe! Igagi pisiasja pärast tasub pingutada!
          Protokollid said nüüd üles ja paluks leppida sellise kiirusega.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Protokollid said nüüd üles ja paluks leppida sellise kiirusega.
            tore,aga kui üks inimene nendega hätta jääb,siis EJL võiks palgata ju lisajõudu!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Pikemalt mõtlemata ühinen -RoMario- ja budu seisukohtadega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Selleks ei pea õlleliigasse kiikamagi, selliseid klubisid on ka Premium Liigas...
                pole küll eriline õlleteadlane kuid kas premium pole just nimelt õllemark, ja meite meistriliiga ongi justnimelt õlleliiga?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar

                Working...
                X