320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga tulevikus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

    Arvatavasti jääb Eestiliigasse ikkagi 8 klubi,sest muidu läheb eba huvitavaks.
    Scoorid lähevad liiga suureks,sest Eestiliiga tase on juba kord selline.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

      Originally posted by kaitz


      Arvatavasti jääb Eestiliigasse ikkagi 8 klubi,sest muidu läheb eba huvitavaks.
      Scoorid lähevad liiga suureks,sest Eestiliiga tase on juba kord selline.
      scoori ja eba huvitava pärast ma tänitama ei hakka, aga kahekordne saamatus tühikut vajutada või lihtsalt teadmatus elementaarse ees ajab hämmeldusse...

      ...Eestiliiga?

      aga ma mitte ei saa. Miks läheb eba(+)huvitavaks? Kui suur on liiga suur? Kust üldse tead, et liiga suur on? Äkki ei ole? Äkki on liiga väike? Missugune on Eesti liiga tase? Kas Eesti liiga tase on suureskoorilised tulemused - palun faktilist tõestust rohkem kui ühe meeskonna näol. Miks naeratad postituse lõpetuses? Miks oled õnnelik \"Eestiliiga\" kord-juba-sellise taseme üle?

      Nagu öeldud, ma lihtsalt ei saanud olla.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

        Mind ei huvita kuidas kirjutan vaid see...
        Oletagem,etMEISTRILIIGAS on 12 klubi mida see juurda annab???
        ja veel lisaks meil pole korralike staadioneid kus mängida
        Lume jalgpalli tahad vaadata va???
        Kunstväljak see ei ole ju 100% jalka!!!





        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

          Originally posted by kaitz

          Arvatavasti jääb Eestiliigasse ikkagi 8 klubi,sest muidu läheb eba huvitavaks.
          Scoorid lähevad liiga suureks,sest Eestiliiga tase on juba kord selline.
          Et nagu hetkel on v2ga huvitav? Flora teeb suht mida ise tahab aeg ajalt tulevad yllatused Levadia ja Tvmk n2ol. Tagumistes ridades k2ib v6itlus Flora baasklubide vahel kes m2ngib meistikas kes esiliigas. Skoorid l2hevad suureks? Ok 4:0 v6idu asemel tuleb 5:0 v6i 6:0?

          Mnjahh enne ei muutu kahjuks mitte midagi, kui keegi aru saab, et tegu on spordiga mitte mingi suurfirma juhi eral6buga omada mingit meeskonda. Olgem ausad eestis on hetkel ainult 1 spordiselts mis tegeleb ainult jalgpalliga ja suudab end enam-v2hem ilusti 2ra majandada ja ka tulemust n2idata. Teised s6ltuvad v2ga suurel m22ral oma sponsoritest. Ehk kui herr Viktor Levada otsustab yhel p2eval et tema enam jalgpalli klubi omada ei taha siis kaoks ka Levadia silmapiirilt (*ptyi*3x yle vasaku 6la et seda ei juhtuks).

          Lahendusena n2eksin mina korraliku noorte spordisysteemi v2lja t88tamist valitsuse poolt. Mitte ainult jalgpall vaid yldiselt. EL poolt saadakse suured summad narko-aidsi-jumalteabmidaveel vastu v6itlemiseks. Andke noortele tegevust ja nad ei vaataks systla poolegi.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

            ilmselt on asdf siin silmas pidanud Kotkas Juuniori, kelle juhid pidasid plaani Levadalt üks ML meeskond (koht?) ära osta. FC Kotkas eelistab liikuda samm-sammult ning 4-5 aasta pärast ei ole veel vajadust Meistriliigas tegutseda.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

              Originally posted by willane


              ilmselt on asdf siin silmas pidanud Kotkas Juuniori, kelle juhid pidasid plaani Levadalt üks ML meeskond (koht?) ära osta. FC Kotkas eelistab liikuda samm-sammult ning 4-5 aasta pärast ei ole veel vajadust Meistriliigas tegutseda.
              Ainult oma kasvandikega Meistriliigasse ? Raske uskuda,võimatu.Kindlasti tuleb kedagi sisse osta aga see eeldab juba vähe suuremat rahakotti . Kui aga vaadata ,kuidas Kotkas tasapisi areneb ( staadion jne.) siis andku tuld!
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                Originally posted by ethan


                Originally posted by raido


                Keegi võix Pohlaku impeeriumi enne ära keelata. Ebahuvitav niimoodi Meistriliigat jälgida.
                1) ära siis jälgi, kes Sind käsib?
                2) aga Levada impeerium?
                3) mis on imperialismil viga?
                4) tead üldse, mis impeerium on?
                1) Ma mõtlesin selle all, et mulle ei paku pinget Flora-Tuleviku või Valga-Kuressaare vaheliste mängude tulemused. Pole raske võitjat ennustada. Hea, et veel meistriliigas on Levadiad, TVMKd ning Transid. Kui kõik olexid vaid Pohlaku klubid siis kaox huvi üldse (vaevalt et ainult minul).
                2) OK, keegi võiks üldse kõik praegused ja tulevased impeeriumid ära keelata.
                3) Konurentsi puudus.
                4) tean küll.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                  Originally posted by raido
                  1) Ma mõtlesin selle all, et mulle ei paku pinget Flora-Tuleviku või Valga-Kuressaare
                  2) OK, keegi võiks üldse kõik praegused ja tulevased impeeriumid ära keelata.

                  Mulle näiteks pakub küll pinget Flora - Tuleviku mänguskoor, hei, mulle pakub isegi mängu vaatamine pinget. Valga - Kuressaare tulemus huvitab mind ka väga.
                  Olgu, tunnistad teises punktis, et unustasid Levada nn. impeeriumi, kuid miks ainult Pohlaku nn. impeeriumi võrdled, kipun olema skeptiline, et agitatsiooni oled põhjustanud Pohlaku-foobiaga iseendale.

                  Ideaalis on Viljandi Tulevik, Valga, Kuressaare tulevikuklubid, mis otstarve võib küll Tallinna Levadial olla? Minu arvamuse kohaselt on Levada hoopis suurem nn. imperialist kui Pohlak.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                    Originally posted by ethan
                    Minu arvamuse kohaselt on Levada hoopis suurem nn. imperialist kui Pohlak.
                    nõustun selle lausega
                    karm värk on see jalgpall

                    ja ega see elu ka parem pole

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                      mida nännutate minu arust on mõlemad nn imprialistid,ainult,et Levadal on raha rohkem käea kui hr.Pohlakul
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                        Originally posted by ethan

                        Ideaalis on Viljandi Tulevik, Valga, Kuressaare tulevikuklubid, mis otstarve võib küll Tallinna Levadial olla? Minu arvamuse kohaselt on Levada hoopis suurem nn. imperialist kui Pohlak.
                        Tere hommikust! Mis tulevikuklubi on Kuressaare?! V2iksemal m22ral kehtib sama kysimus ka Tuleviku kohta?
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                          Originally posted by Jaan


                          Originally posted by ethan

                          Ideaalis on Viljandi Tulevik, Valga, Kuressaare tulevikuklubid, mis otstarve võib küll Tallinna Levadial olla? Minu arvamuse kohaselt on Levada hoopis suurem nn. imperialist kui Pohlak.
                          Tere hommikust! Mis tulevikuklubi on Kuressaare?! V2iksemal m22ral kehtib sama kysimus ka Tuleviku kohta?
                          eesti meistriliiga koha eest ollakse valmis ysna head summad välja käima.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                            Arvatavasti 4-5 aasta pärast meistriliigas üle 10 klubi ei mängi,seda ei usu,kuid arvan et konkurents läheb kõvemaks veelgi.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Meistriliiga tuleviku

                              Mehed, naised, olgem ausad - 4 aasta pa\"rast meistriliigas on vaid Pohlaku Flora ja muud midagi...
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                                Originally posted by PHILIPZ


                                Mehed, naised, olgem ausad - 4 aasta pa\"rast meistriliigas on vaid Pohlaku Flora ja muud midagi...
                                vaevalt .. eesti jalgpalli areng on siiski märgatav .. klubisid, millel on üle kümne noorte võistkonna on juba üsna palju .. ja see on edasisele arengule ainult tervendav nähtus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X