320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

    Originally posted by capitano


    kao ära fcoperbk , timo mängib valga eest meistriliigas ja ta on väga pyhendunud niiet ära seleta
    nagu on paljud temavanused, mõni edukamalt, mõni vähemedukalt - what\'s all the fuss about?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

      Originally posted by capitano


      kao ära fcoperbk , timo mängib valga eest meistriliigas ja ta on väga pyhendunud niiet ära seleta
      aa, siis on minu viga, pole ammu Valga mänge vaatamas käinud. Hooaja alguses ta igal juhul veel ei mängunud
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

        Seda ei saaks Valgas mängimiseks nimetada, kui mehed on vigastatud ning mõnes mängus ehk paarkümmend minutit mänguaega saadakse. Mees mängib ikka Emmastes ning, kui Valgal on mehi puudu võib ta ka sealsel pingil aega veeta, paremal juhul ka mängu vahetusest sekkuda.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

          Originally posted by capitano


          kao ära fcoperbk , timo mängib valga eest meistriliigas ja ta on väga pyhendunud niiet ära seleta
          ps võtan oma vabandused tagai. T.Olesk ei pääsenud isegi mitte platsile, kui Valga kaotas 1:7 florale. Kusjuures Valgal on nii mõnigi mängija vigastatud. Pühendunud võib ta ju olla, seda ma usun
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

            Ta on vaieldamatult maailma yks paremaid mängijaid kes lööb keskmiselt 100 kolli mängust, kuulsin et tast huvitub ka real madrid

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

              tim on mänginud tvmk vastu 30 min ja samuti ka nt narva vastu ja neid mänge on veel , kõik kes te nägite u17 viimast ja esimest mängu peate tõdema et ta oli eesti poolt parim(lepmec ka hea),ta tahtis palli teistest rohkem saada ja mängis nii hästi kui suutis,imelik et ta varus oli,usun et u19 EMi ajax on ta juba pöhis

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

                ta ei olnud põhis sest ta oli natuke vigastatud . muidu raudne põhimees

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

                  Minu arust oleks U17 ründeduo Milder ja Makarov!!!
                  Makarovit aga seekord punti ei võetud, huvitav miks? Tegelt ega ta pole eriti agar trenniskäija kah
                  Kui aga need eespool mainitud mehed siiski vormis on, siis on nad kindlalt paremad kui ka ülisuperhüpermega vormis Timo Olesk!
                  Sry Tim, ma tean, et trueth hurts aga nii see kahjuks on...

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Timo Olesk ! Tegija ?\'

                    igtahes kokkuvõteks ei ole vaja iga noore talendi kohta teemat teha siiski äkki teeks mingi ühise teeme nt. noored talendid või U17 ja arutaks seal.....nii ei lähe kui näiteks mulle jäi koondise mängust silma leppmetsa mäng teen tema kohta teema või marko arge mäng teen tema kohta ka äkki teema........ prooviks veits kompaksemalt äkkI?
                    fc pohmell

                    Kommentaar

                    Working...
                    X