320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Your score: 10 / 10
    Well done. You can consider this quiz a success, like Zlatan Ibrahimovic's first spell at Manchester United.

    Kommentaar


      rootslase puhul ei lähe isegi õige nimi läbi.

      Kommentaar


        Ma teadsin, et mul on legendaarselt halb nägudemälu, aga 4/10 on ikka üsna piinlik juba.

        Kommentaar


          7/10. Enam-vähem okei, olin valmis hullemaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Nüüd midagi tõsiselt rasket. Lihtsamaks ei teinud ka see, et vihjetena kasutati mängijate pilte.

            Manchester United: How well can you remember these signings?

            Your score: 6 / 10
            Could have been better, but you've shown glimpses of promise. Much like Paul Pogba.
            See oli kõige lebom quiz, mille sa siia pannud oled. Ei jälgi nii palju inglise liigat ja ei ole ManU fänn, aga see oli lõdvalt 10/10.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Can you name these players who have played for Chelsea and Liverpool?

              10/11. Alguses oli vaid tulistamise vaev, aga see tüüp, kes nüüd Interis on, ei tulnudki meelde. Isegi pärast seda, kui vastuse ära nägin, ei tule üldse punases särgis silme ette, õnneks.
              Mul läks Interi tüübiga hästi, aga komistuskivideks osutusid hoopis 2006 MMi väravalööja ja Portsmouthi eest mänginud kaitsja

              9/11

              Kommentaar


                10/11, Barcas mänginud hollandlane oli tundmatu nimi.

                Kommentaar


                  Mitu tükki sai alguses peast kohe ära sisestatud, teised tulid vihjete peale suhteliselt kergelt ja isegi Zendeni mõtlesin välja seoses mingi mineviku meeldejäämisega, aga sturgglesin ja strugglesin ja ainus keda ära ei arvand oli Fabio Borini. Ma mõtlesin koguaeg Chelsea Squadile ja jäin ainult sellesse kinni ning noh ilmselgelt sedasi oli raske teda meenutada. Kui ausalt öelda, siis ma sain alles teada, et ta mängis kunagi Chelseas.

                  Kommentaar


                    Kahte esimest ei teadnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Sinisesse esmaspäeva hommikupoolikusse midagi meeldivalt lihtsat:

                      Can you name the FA Cup winning managers since 2000?

                      Aega jäi 2:06 üle.
                      1:56 jäi üle...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        England World Cup trivia

                        Päris raske, sain ainult 6/12.
                        tegin eile mingit premmi triviat ja sain vist 6/20, sitaks raske oli

                        Praeguste premmi satside all-time väravalööjad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          England World Cup trivia

                          Päris raske, sain ainult 6/12.
                          Kusjuures sain isegi 8. Kui oleks Nilseni asemel Nielsen kirjutanud, siis ka 9.

                          Kommentaar


                            Midagi uut siis sulle Stok:

                            Quiz: Most shots on target in the Premier League

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              28/31. Ei tulnud nende rekordostu nimi meelde, teadsin küll, et musta värvi ja 4 tähte. Samuti ei mäletanud eelmise hooaja 14-löögi mehi, mis ongi liiga vähe, et silma paista.
                              Ma ka ei teadnud neid kahte. Neile lisaks veel ühte mängijat ei suutnud enam Arsenaliga seostada, praegu mängib sinises vormis

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                tegin eile mingit premmi triviat ja sain vist 6/20, sitaks raske oli

                                Praeguste premmi satside all-time väravalööjad
                                See on päris keeruline tõesti. 7/20, üks puhtalt juhuslikult ka, tahtsin Sheff Utd-le Brian Deane'i pakkuda, aga mingi sarnase nimega vend oli hoopis Evertoni top scorer.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X