320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muide, kes see North East djüüd on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Muide, kes see North East djüüd on?
      Karistuslöökide võluri Juhinho kuri kaksik.

      Kommentaar


        An Argentine striker who signed for Chelsea from Inter Milan in 2013 and went on to score 20 goals in the Premier League.

        Mis värk sellega veel oli?!

        Muidu sain 12/15

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          E: ahjaa, aastaarv on vale muidugi
          Jep Õige aastaarvuga ei oleks pidanud kaua mõtlema. Nüüd BBC näpuvea tõttu hakkasin dementiat kahtlustama.

          Kommentaar


            13/15. Oma Williani ja lambi Juninhot ei teadnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              13/15. Oma Williani ja lambi Juninhot ei teadnud.
              Juninho oli mul esimene, mille kirja sain. Kuna tema on alati õige vastus

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Juninho oli mul esimene, mille kirja sain. Kuna tema on alati õige vastus
                Oleks Prantsuse liigaga seotud, siis oleks ka mul esimene. Aga vaese mehe Juninhot mitte.

                Kommentaar


                  0:22 sec jäi aega. Viimase klubi ja ühtlasi ka nr1 selles listis arvasin 2 minti järjest randomguessides.

                  Häid Jõule!

                  Kommentaar


                    Aeg sai otsa jah, mille tulemusena punastest ahvidest suutsin ainult ühe ära ponnistada. Üks valge ahv tekitas ka probleeme. 11/22
                    308

                    Kommentaar


                      15/22 - kõik Arsenalist, Leedsist väravavaht, äärekaitsja ja ründepaar. Ma veel vaatasin seda mängu ise.

                      Kommentaar


                        14/19 mõtlesin mingi 2 minti selle Chelsea mängija peale, ning lõpuks tuli välja, et mõtlesin hoopis vale inimese peale. Siiamaani ei tule ta nimi meelde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          14/19 mõtlesin mingi 2 minti selle Chelsea mängija peale, ning lõpuks tuli välja, et mõtlesin hoopis vale inimese peale. Siiamaani ei tule ta nimi meelde
                          Ka mina suutsin ühe Chelsea mehe ära unustada. Tõsi, seal ta polnud sellena märgitud ka. Lisaks üks Nigeeria härra ei meenunud.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            14/19 mõtlesin mingi 2 minti selle Chelsea mängija peale, ning lõpuks tuli välja, et mõtlesin hoopis vale inimese peale. Siiamaani ei tule ta nimi meelde
                            Hasselbaink? Mul jäi 2.08 üle

                            Kommentaar


                              16/19. Yakubut teadsin tegelikult ka, aga nimi ei tulnud meelde.

                              Kommentaar


                                Sama 8/11 aga neid 3 küll ei teadnud..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X