320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kozey Vaata postitust
    mkm, alles mingiaeg sõber küsis.
    Siis guugeldasid?

    Kommentaar


      siis ei teadnud

      Kommentaar


        Ma ka ei saanud süsteemist aru algul ja tra kes neid league cup võitjaid veel teadma peaks??

        Kommentaar




          Mitten teeb häid asju, 11/20 vaid.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Messi
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kes siis õige on?
                  Fowler on löönud enim vasakuga, kuigi minu kanal väidab, et 105 PL väravat.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Henry tundus kuidagi liiga lihtne vastus. Fowleriga seoses meenus kuskilt mälusopist, kuidas Salah mingisuguse tema vasaku jalaga väravate rekordi (oli vist ühe hooaja saldo) üle tegi ja eks see Fowler lõi ikka mitu aastat neid väravaid.

                    Kes on need kaks Norwichiga Premier League'is mänginud mängijat, kes on ka Premier League'i võitnud?

                    Kommentaar


                      Teine on De Laet ? Kui Norwich mängis sellel aastal premmis, kui ta seal laenul oli muidugi.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Sutton ja De Laet õiged vastused. Oleks võinud Bruce'i ka keegi ikka pakkuda. Kolmekordne liigatšempion kolis just Premier League'i esimeseks hooajaks Norwichist ära.

                        Kommentaar


                          mul jäi 1 puudu ja see oli küll võimatu ära arvata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            mul jäi 1 puudu ja see oli küll võimatu ära arvata
                            West Ham United? Nii oli igatahes minu puhul.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              West Ham United? Nii oli igatahes minu puhul.
                              See bobby robson

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                No kuule, seda peab ju iga mälumängur teadma, see on nii klassikaline küsimus. Kusjuures ma ei teadnud, et Sir Bobby selle arhitekt oli, küll aga teadsin selle klubi saavutusest, isegi aastat teadsin.
                                Mälumängurid vast võiks jah teada, lambi soccerneti trollil samas suht savi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X