320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    ma mäletan et mingi David Jacki nimeline mängija oli tol ajal vist...pakun et jah David Jack
    Täisnimi David Bone Nightingale Jack kõlaks paremini, aga jah, see ta oli. Hea investeering lõppkokkuvõttes. Mitte nagu esimene "poolemiljoniline" David Mills näiteks.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Küsiks siis et mis on ühist järgnevatel mängijatel?
      Alan Shearer, Kevin Keegan ja Steven Gerrard.

      Kommentaar


        peale selle, et nad kõik inglased on ?

        äkki on kõigil ka 63 mängu koondise eest
        ½121½

        Kommentaar


          kõik on mingil aastal olnd maailma parima jalgpalluri valimistel kolme hulgas, aga pole seda muna võitnud (Keeganile hiljem küll anti, kaks korda koguni).

          beat that, my fellow kuidasiganestööandjarahajaaegainternetisraiskajate kohtainglisekeelesöeldakse
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Hughes Vaata postitust

            äkki on kõigil ka 63 mängu koondise eest
            Õige!
            Siia võib lisada ka Ray Wilsoni nime. Ka temal on 63 mängu koondises.

            Kommentaar


              1 loll jõuab rohkem küsida, kui 100 tarka vastata.

              Kommentaar


                Postitaks siia jälle midagi. Paljudele siit on see ilmselt liiga kerge, aga katset võime teha.

                Premiershipi ajaloos on esinenud juhtum, kus meeskonna käitumine andis alust arvata, et esimese poolaja kehva esituse põhjuseks olid mänguvormid.

                Millest käib jutt ning millist mängu on silmas peetud (hooaeg, meeskonnad ja skoor)?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                  Postitaks siia jälle midagi. Paljudele siit on see ilmselt liiga kerge, aga katset võime teha.

                  Premiershipi ajaloos on esinenud juhtum, kus meeskonna käitumine andis alust arvata, et esimese poolaja kehva esituse põhjuseks olid mänguvormid.

                  Millest käib jutt ning millist mängu on silmas peetud (hooaeg, meeskonnad ja skoor)?
                  mänju, aastat ja muud ei mäleta

                  teine võimalus on maikel jordan, kes ka alati tosse süüdistas.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Oligi vist liiga lihtne. Meeskond on igatahes õige. Küllap paned sina või keegi teine ka ülejäänud pildi kokku.

                    Kommentaar


                      See oli see hirmus hall särk, millega ei võidetud ühtegi mängu. Väidetavalt ei nähtud üksteist. Nagu siilid udus. Heh.

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Southampton võõrsil. 95/96 v 96/97. Hall vorm neh.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          samasse teemasse minnes meenub mulle, kuidas Praitoni väravavaht mängis Leedsi vastu roosas särgis. staadionilkäinute kommentaar oli, et nad olid nii šokeeritud vaatepildist, et ei mäletagi mängust muud, kui seda särki. tõsi küll, selles mängus sai pervolinna võistkond minu mäletamist mööda igati hea tulemuse, vist isegi viigi.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                            samasse teemasse minnes meenub mulle, kuidas Praitoni väravavaht mängis Leedsi vastu roosas särgis. staadionilkäinute kommentaar oli, et nad olid nii šokeeritud vaatepildist, et ei mäletagi mängust muud, kui seda särki. tõsi küll, selles mängus sai pervolinna võistkond minu mäletamist mööda igati hea tulemuse, vist isegi viigi.
                            Minu teada mängib Werder Bremeni väravavaht Tim Wiese kah roosas särgis. Vähemalt mõnedest Bremeni mängudest on silma jäänud.

                            Kommentaar


                              Esitaks ka siis ühe küsimuse.

                              Kes on see briti mängija, kes on mänginud neljas klubis, mis on võitnud Meistrite liiga, kuid mees ise pole kunagi seda karikat saanud (ehk olnud siis klubis võidu ajal)?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Dean Saunders (Liverpool, Villa, Benfica, Forest)?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X