320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
    äkki Wolverhampton Wanderers F.C. või Stafford Rangers ?
    äkki pakuks kõiki inglise liigasüsteemi klubisid, üks läheb ikka täppi?

    Kommentaar


      Chester City F.C ? In 1964/65 the 'Famous Five' forward line of Talbot, Metcalf, Ryden, Morris and Humes ???
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Kuram, just tahtsin sama kribada (hofnari posti osas siis). Valusalt ründav sats oli, kuna 119 kolli liigahooajal lüües jäädi tabelis ikka kaheksandaks.

        Ja see oku poolt Besti ja Giggsiga võrreldud härra oli muidugi vana vunts Ian Rush ise. Managerina pidas vastu peaaegu terve hooaja ja kindlustas klubile esimesel aastal peale Football League'i naasmist püsimajäämise.
        Last edited by jyriöö; 04.08.08, 13:17. Põhjus: ei tsiteerinud
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          davaj oletan, et mu vastus oli siis õige.
          järgmine küsimus on lihtsam kui eelmine : Kes oli see mängija, kes tegi omapärase transfer rekordi ja keeras oma karjääri ühe ütlemisega metsa.
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Chester City F.C ? In 1964/65 the 'Famous Five' forward line of Talbot, Metcalf, Ryden, Morris and Humes ???
            Täiesti õige nagu Jürka ka juba kirjutas. Koondislane, kelle isa mainisin, oli Michael Owen ning väravasadu on kenasti näidatud ka siin http://www.chester-city.co.uk/fixtures_64-65.asp
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Ma hofnari küsimusele paraku vastust ei tea, aga seda otsides leidsin sellise laheda nimekirja

              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vihje - too kutt pole enam elus. ja tegemist on omapärast transfer rekordi, mitte omapäraste summade vms asjadega mängija eest :P

                edit : vihjeks veel see, et tal oli Marko Reikopiga midagi ühist ja see pole nahavärv.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Justin Fashanu? samas mul pole selle transferi osas midagi peale kapist välja tulemise pakkuda.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Justin Fashanu? samas mul pole selle transferi osas midagi peale kapist välja tulemise pakkuda.
                    Esimene must 1M naela väärt mängija.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Jajah, seda küll. Mul algul jäi mulje, nagu see metsakeeramine oleks ka ülemineku kohta käinud. Nüüd küsimust uuesti lugedes see muidugi enam päris nii ei tundu .


                      edit: mul ei ole momendil midagi põnevat, keegi teine võib julgelt küsida.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kui suur oli summa(meedia väitel) mille eest Poom oleks Manusse läinud?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Kui suur oli summa(meedia väitel) mille eest Poom oleks Manusse läinud?
                          4 milli naela? Kui õige on, siis las keegi teine küsib.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas oku Vaata postitust
                            4 milli naela? Kui õige on, siis las keegi teine küsib.
                            õige-õige!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              nimetage see jalgpallur kes on mänginud Premiershipis, Championshipis, League One-s, League Two-s,Conference-s, Northern Leagues, Champions League-s ja UEFA Cupis?
                              Hetkel ka tegev jalgpallur.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                see on siit teemast vist kunagi varem ka läbi käinud - Steve Finnan.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X