320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    roy hodgson(soome, šveits), mark hughes(wales), mick mccarthy(iiri), steve staunton(iiri), alex ferguson(šoti), avram grant(iisrael), alex mcleish(šoti), sam mcilroy(p-iiri), gary johnson(läti)

    tänks vints. see johnson oli ainus, kelle jätsin treeneirte nimekirjast kogemata googeldamata.
    Iz correct! õnnitlused. Hodgson on ka muidugi veel araabia poisse vahepeal juhendanud.

    Kommentaar


      vastus korrigeeritud ka vastavalt selle

      laske käia, sest küsida ma midagi ei mõista. üks on, kui seda lähen küsin ühes teises teemas.

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        mõni, kes on mõnd okeaania saarestiku koondvõistkonda juhendanud
        see gary johnson on pm-lt mingit paariariiki juhendanud
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          see gary johnson on pm-lt mingit paariariiki juhendanud
          edit: ok, whatever
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            edit: ok, whatever
            editi jaoks ei pea sa double posti tegema.

            Kommentaar


              gary johnsoni eest võtan õiguse küsida.

              mis on kõigi aegade suurima vaatajaarvuga Inglise karikamäng? Vaatajaarv siis selles mõttes, et mitte kui palju jorsse staadionil istus, vaid kui palju teleri vahendusel jälgis. Arvesse läheb siiski niivõrd-kuivõrd mõõdetav statistika, seega striimid-jutud-värgid ei loe.

              Ja võiks siis ka põhjuse lisada, et miks just see mäng.


              [okei, editeerin natuke: arvatavalt suurima vaatajaarvuga]
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                chelski ja leeds vist võtsid sõpralikult mõõtu mingil 70ndal, samas kas tõesti kui mõni hiinlane Manu eest kuskil välja on tulnud, ei ole seda numbrit üle löödud (kuigi eks siin ole see mõõdetavuse küsimus).
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  chelski ja leeds vist võtsid sõpralikult mõõtu mingil 70ndal, samas kas tõesti kui mõni hiinlane Manu eest kuskil välja on tulnud, ei ole seda numbrit üle löödud (kuigi eks siin ole see mõõdetavuse küsimus).
                  endale omaselt lahmides, aga õige teeots juba tegelt paistab.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    noh, julgemalt-julgemalt. nagu öeldud, pani vello osaliselt täppi, kuid vihjeks veel see, et manku ega ühegi teise praeguse suurklubiga pole antud juhul pistmist.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Leeds ja Forest kunagi ammu ammu?

                      Kommentaar


                        ei. ja ei ole ka igiammuse ajaga tegemist, kõigest kümmekond aastat.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          noo, Aston Villa ja Leeds 96' ? Väga mööda?
                          FC Otepää II

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                            noo, Aston Villa ja Leeds 96' ? Väga mööda?
                            ajaliselt juba päris lähedale, klubiliselt siiski mööda. mõlemad osapooled olid tol hetkel divaris.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Leicester - Boro kohe järgmisel aastal? See ka mööda siis ma seda küsimust edaspidi ignoreerin :/
                              FC Otepää II

                              Kommentaar


                                Ka see paraku vale. Soovitan siiski tungivalt mitte alla anda ja läheneda pigem põhjust mööda. Nagu öeldud, siis vello andis oma esimeses pakkumises juba päris tugeva vihje.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X