320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mick McCarthy, 13 koma midagi (sõltub, mis hetkel täpselt arvestus lukku lüüa).
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Mick McCarthy, 13 koma midagi (sõltub, mis hetkel täpselt arvestus lukku lüüa).
      Nii on. Ian Dowie hoiab "auväärset" teist kohta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Nii on. Ian Dowie hoiab "auväärset" teist kohta.
        Mis ajavahemikust muidu jutt käib, EPL algusaastatest alates ma eeldan?

        Kommentaar


          Ok, midagi lihtsat - kes on inglise liigade peale (jutt siis football league'ist ja üles, jätame madalamad rahule) olnud kõige lühemat aega ametis olnud treener? Võiks siis ka täpsustada, et kus ja kui kaua.

          Boonustugrik on lisaks saadaval sellele, kes oskab veel juurde nimetada

          a) ühe mehe, kes on pukki ja pukist maha saanud nii, et meeskond pole selle aja jooksul jõudnud mitte ühtegi liigamängu pidada, ning
          b) teise mehe, kes jõudis ühes praeguses Premi klubis olla peateeneriks vaid 33 päeva.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ok, midagi lihtsat - kes on inglise liigade peale (jutt siis football league'ist ja üles, jätame madalamad rahule) olnud kõige lühemat aega ametis olnud treener? Võiks siis ka täpsustada, et kus ja kui kaua.
            Küllap Leroy Rosenior, Torquay United, 10 minutit.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Töö kiire ja korralik. Vast keegi ütleb nüüd teised ka.


              edit: neist kahest esimese kohta veel vihjeks niipalju, et püsivus pole just tema puhul võtmesõna - mängijana on ta jõudnud Inglismaal läbi rännata tervelt 20 klubi. Muuhulgas sellesama, kus tema treenerikarjäär nii lühikeseks jäi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                b) teise mehe, kes jõudis ühes praeguses Premi klubis olla peateeneriks vaid 33 päeva.
                Steve Coppout, Man City

                Kommentaar


                  Õige seegi. Jääb siis veel vaid mees a).
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Mis ajavahemikust muidu jutt käib, EPL algusaastatest alates ma eeldan?
                    Jah.

                    ..............

                    Kommentaar


                      Ehk fitti või skint ei jõua enne küssi välja käia, kui ka kolmas osa vastatud saab. Veel abiks niipalju, et tegelikult on vastus juba osaliselt ära öeldud. Ja ei pea isegi sellest sajandist kauemale minema.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        edit: neist kahest esimese kohta veel vihjeks niipalju, et püsivus pole just tema puhul võtmesõna - mängijana on ta jõudnud Inglismaal läbi rännata tervelt 20 klubi. Muuhulgas sellesama, kus tema treenerikarjäär nii lühikeseks jäi.
                        Eks guugel ikka aitab.
                        Steve Claridge, Millwall, ilmsesti.

                        Aga, muide, selle lisaküsimuse vastuseks võiks olla ka Dave Bassett, who was announced as Crystal Palace manager in May 1984. But he had not signed a contract and four days later he moved back to Wimbledon. Tundub, et ühtki mängu pidada ta ei jõudnud. Ainult, et tema klubide pagas ei ole nii muljetavaldav.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Apsaluutselt. Kuigi jah, Bassett võinuks algse küsimuse järgi olla samuti.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Võtan siis õiguse küsida. Ilmselt ennekõike kiirele guugeldajale midagi.

                            Mitte kõik inglise vutiklubid ei promo oma särgil Aasia lennuliine või Ameerika pankasid. Üks sats näiteks propageeris hoopis tervislikke eluviise. Mis klubi, mis hooajal ja mis oli nende särgil kirjas?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kas tammetõrud käivad tervislike eluviiside juurde?
                              Hm, sa võid täpsemalt selgitada oma mõttekäiku, aga see ei olnud kindlasti see, mida ma silmas pidasin.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Ei, ma siiski ei tõmba võrdusmärki heategevuse ja tervisedenduse vahele. Näiteks, ka Brentfordil peaks olema sel hooajal särgil CRY ehk heategevusliku ühenduse Cardiac Risk in the Young logo, mis on tervislike eluviiside propamises veelgi lähemal.

                                AGA.

                                Minu küsimuses ei olnud siiski silmas peetud kuitahes üllaste eesmärkidega organisatsioonide logosid.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X