320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Makedoonlased Lillekülla...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

    masendav, et foorumisse hakkab jõudma tavaline netikommentaaride tase, a la \'olen tuline eesti fänn, aga kui seis oli 3-0, panin kukuraadio kinni ja paipers koju raisk\'..
    ..
    täpselt samuti, nagu eksis meie kaitse, tegi seda ka mitut puhku makedoonia oma, nt esimene värav, kui meie mehed kolmekesi vabalt värava ees vahtisid ja ise ka seda uskuda ei suutnud, rääkimata olukorrast, kui vist zahho jäi phmtselt tyhja värava ette - paraku ei mõistnud ta muidugi volleyt ära lüüa. esimese poolaja sita mängu ilmselt tingis kiire avavärava järgne shokk, teisel poolajal näidati juba päris kobedat mängu. ja mis seal salata, kristali sissetoomine oli eile arno parimaid nükkeid.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

      Originally posted by fittibaldi
      ja mis seal salata, kristali sissetoomine oli eile arno parimaid nükkeid.
      Äärmiselt õige tähelepanek. Rekordinternatsionaal tegi eile tõesti väga hea mängu, just tema söödust tuligi esimene värav vist(?). Samas ei ole mina üldse rahul Ott Reinumäega, kes mängis minuarvates äärmiselt sitasti eile. Oli tore üle pika aja jälle A Le Coq areenal viibida. :P Tegelikult terve mängu jooksul oli seik, mis mulle põrmugi ei meeldinud oli see, et mõne aja oli terve Eesti koondis Floora see oli vapsjee nõme. Aga poogens see...
      Niblukas värk oli see kah, et Kaalmaa oli oma tavapärases vormis... ei jätkunud mehel enam neid imelisi tõrjeid ja muud toredat, mis viimastes mängudes on rahvast üllatanud. Esimesel poolajal oligi vist nii, et kõik löögid, mis läksid raamidesse olid sees(1 vist siiski tõrjus) Teisel poolajal tegi juba ilusama mängu ja paar üle eesti keskmise tõrjet kah..

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

        Originally posted by fittibaldi


        masendav, et foorumisse hakkab jõudma tavaline netikommentaaride tase, a la \'olen tuline eesti fänn, aga kui seis oli 3-0, panin kukuraadio kinni ja paipers koju raisk\'..
        ..
        täpselt samuti, nagu eksis meie kaitse, tegi seda ka mitut puhku makedoonia oma, nt esimene värav, kui meie mehed kolmekesi vabalt värava ees vahtisid ja ise ka seda uskuda ei suutnud, rääkimata olukorrast, kui vist zahho jäi phmtselt tyhja värava ette - paraku ei mõistnud ta muidugi volleyt ära lüüa. esimese poolaja sita mängu ilmselt tingis kiire avavärava järgne shokk, teisel poolajal näidati juba päris kobedat mängu. ja mis seal salata, kristali sissetoomine oli eile arno parimaid nükkeid.
        Õu mees, ma soovitak sul mängupilti ka vaadata.
        Miks mina Eesti koondise mänge ei vaata? - mõttetu palli ette lahmimine ja ainult kaitses seamoodi rabelemine, kesktormaja on nurgalöögi ajal oma karistusalas. On see normaalne? Täiesti külmaks jätab selline debiilsus, pigem jälgiks 1:6 kaotusi ja rõõmustaks selle 1 värava üle, kui kaotada 0:1 ja kuulata kommentaare, et Eestis eksis vaid ÜHEL korral ja sealt see värav tuligi, üllatus üllatus.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

          õu mees,ma soovitaks sul suu kinni panna.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

            Originally posted by saar


            õu mees,ma soovitaks sul suu kinni panna.


            oi fakk, killer on majas

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

              Originally posted by sarvik



              Samas ei ole mina üldse rahul Ott Reinumäega, kes mängis minuarvates äärmiselt sitasti eile.



              Vähemalt ta mängib stabiilselt.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                Originally posted by saar


                õu mees,ma soovitaks sul suu kinni panna.
                Ära pahanda nüüd, sa mine fänna oma torpeedot edasi, kui mõni eestlane uue klubivahetuse teeb, siis ära unusta oma avatari vahetada.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                  Originally posted by vasak


                  Originally posted by nimh


                  Ehk hakkab Kinki-müüt lõppema? Müüt, mis tekkis väravatesajuga mudaliigades, kogudes tuure Spartakisse minekuga ning olles viimsetes pööretes, kui Taki põhjaiirlaste vastu \'hiilgas\'. Üpris kesise meeskonna vastu.
                  Kõige parem on kui võtame asja kainelt ning teadvustame endale, et temast ei tule tõenäoliselt kunagi ekstraklassi jalgpallurit. Milleks tühje lootusi üles peksta ning pärast sadada 100m kõrguselt alla asfaldile?
                  Kink võiks enne Spartakis põhisse saada. Seejärel koondisesse kui on veidi küpsemaks saanud.
                  Jajah, Kink on sitt jalgpallur. Ja ühe mängu põhjal on see muidugi selge. Jutt Kinkist kui tulevasest tippjalgpallurist on sulaselge müüt, isegi mina mängin 1000x paremini. Ja ma olen väravas ka parem kui Poom ja Pijpersi asemel oleks ma ka õige mees koondist juhtima. Tegelikult olen ma igal pool ja igal ajal parim mees. Oijahh!

                  Ma ei ole Kinki talendi fänn, kuid temast võib vabalt tulla Eesti üks parimaid jalgpallureid. Ja Klavanist. Ja Jäägrist. Mingeid umbes-järeldusi eilse mängu põhjal ma ei teeks. Poisid on noored, psüühika ka noore oma. Ühesõnaga mõttetu on jahuda teemal Kink hea-Kink halb. Aeg näitab. Ongi kõik!
                  Ma pole väitnud, et kink vilets jalgpallur on. Ta võib saada tõesti eesti kõigi aegade parimaks palluriks, kuid sellisele tasemele nagu Christiano Ronaldo, Rothen või ntx Litmanen ta vaevalt küündib. Oma käitumisega on tal varemgi probleeme olnud. Misjaoks seda eilset jamamist vaja oli?

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                    Originally posted by sarvik


                    Originally posted by fittibaldi
                    ja mis seal salata, kristali sissetoomine oli eile arno parimaid nükkeid.
                    Äärmiselt õige tähelepanek. Rekordinternatsionaal tegi eile tõesti väga hea mängu, just tema söödust tuligi esimene värav vist(?)
                    just-just, m2ng paranes tunduvalt, v2rava-tsenderdus+veel paar tykki, muidugi j2tkus teda v2hem kui poolajaks, m2ngu l6pul tulid j2lle s88duvead ja hilinemised kaitses..,
                    isegi Saharov m2ngis enda kohta ok

                    Samas ei ole mina üldse rahul Ott Reinumäega, kes mängis minuarvates äärmiselt sitasti eile.
                    selles oli jah midagi symptomaatilist, varem Kristali asemele keskpoolkaitsesse sobitatud Reinum2e m2ngis ka seekord 22rel, ehkki oleks v6inud Lindperega kohad vahetada, v-olla m6tles isegi Arno nii, et seal j22b ta v2heb jalgu

                    Niblukas värk oli see kah, et Kaalmaa..
                    Kaalma
                    ..oli oma tavapärases vormis... ei jätkunud mehel enam neid imelisi tõrjeid ja muud toredat, mis viimastes mängudes on rahvast üllatanud. Esimesel poolajal oligi vist nii, et kõik löögid, mis läksid raamidesse olid sees(1 vist siiski tõrjus) Teisel poolajal tegi juba ilusama mängu ja paar üle eesti keskmise tõrjet kah..
                    p2riselt ei ole n6us, imem2ngu ei teinud, aga palju tal p22sta ka polnud, samas teisel poolajal likv-ris ju 1-1 olukorra,
                    ainult shoki syyks ei saa kehva m2ngu ajada, juba enne avav2ravat 1.veerandtunnil ei n2idatud tavap2rast m2ngu,
                    n2ha oli, et kaitse lekib ja Allas oligi pandud keskkaitsesse, kuigi Saviaugul on p6him-lt m2ngukogemust nii keskel kui ka (vist m6lemal) 22rel, eeldatavas algrivistuses polnudki Saviauku mainitud ja 2.p-aja algul vahetatigi v2lja
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                      küsimus kohalviibinuile:
                      kuidas muidu esimese poolaja mängupilt oli, kas makedoonia vääris kolmeväravalist edu??

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                        Originally posted by eika


                        küsimus kohalviibinuile:
                        kuidas muidu esimese poolaja mängupilt oli, kas makedoonia vääris kolmeväravalist edu??

                        Emm....vääris edu,kuid kas kolmeväravalist. Eestlaste enda viga, et ei suudetud õigel ajal üles ärgata. Kaitse oli meil ikka esimese 20 minuti jooksul suht koomiline.

                        See Kingi väljavahetamise kohta seda, et üks põhjustest miks ta välja vahetati,oli see, et ta lõi karistuslöögi. No tyra mis erikuradinali see on? Lõi karistuslöögi oi fakk, ennast Eesti jalgpalli jumalaks pidav Pijpers kehtestab ikka imelikke reegleid.
                        Mis piztetspijpers kujutas ette, et zahhavaiko tõmbab kolli seal?..või ootas ta Oti sooritust?.....

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                          Originally posted by peremees


                          Originally posted by eika


                          küsimus kohalviibinuile:
                          kuidas muidu esimese poolaja mängupilt oli, kas makedoonia vääris kolmeväravalist edu??

                          Emm....vääris edu,kuid kas kolmeväravalist. Eestlaste enda viga, et ei suudetud õigel ajal üles ärgata. Kaitse oli meil ikka esimese 30 minuti jooksul suht koomiline.

                          See Kingi väljavahetamise kohta seda, et üks põhjustest miks ta välja vahetati,oli see, et ta lõi karistuslöögi. No tyra mis erikuradinali see on? Lõi karistuslöögi oi fakk, ennast Eesti jalgpalli jumalaks pidav Pijpers kehtestab ikka imelikke reegleid.
                          Mis piztetspijpers kujutas ette, et zahhavaiko tõmbab kolli seal?..või ootas ta Oti sooritust?.....

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                            Kust sa tead, et slava poleks väravat löönud? Kui Kink ei oska treeneri korraldusi täita, siis on see tema probleem ju.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                              Originally posted by eika


                              küsimus kohalviibinuile:
                              kuidas muidu esimese poolaja mängupilt oli, kas makedoonia vääris kolmeväravalist edu??

                              vääris...
                              ANASTAMINE - see on ühiskonna vapustamise kunst.

                              Anastamise all mõistavad arenenud alkosportlased, vahendeid valimata
                              võimalikult teravas ja tuntavas erinevuses üldiste tavade taustsüsteemist,
                              teiste inimestega (soovitavalt võõrastega) verbaalse suhte loomist, mille
                              eesmärgiks on vastastikusel empaatial põhineva suhte transformeerimine omakasuks

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                                Originally posted by nimh


                                Originally posted by vasak


                                Originally posted by nimh


                                Ehk hakkab Kinki-müüt lõppema? Müüt, mis tekkis väravatesajuga mudaliigades, kogudes tuure Spartakisse minekuga ning olles viimsetes pööretes, kui Taki põhjaiirlaste vastu \'hiilgas\'. Üpris kesise meeskonna vastu.
                                Kõige parem on kui võtame asja kainelt ning teadvustame endale, et temast ei tule tõenäoliselt kunagi ekstraklassi jalgpallurit. Milleks tühje lootusi üles peksta ning pärast sadada 100m kõrguselt alla asfaldile?
                                Kink võiks enne Spartakis põhisse saada. Seejärel koondisesse kui on veidi küpsemaks saanud.
                                Jajah, Kink on sitt jalgpallur. Ja ühe mängu põhjal on see muidugi selge. Jutt Kinkist kui tulevasest tippjalgpallurist on sulaselge müüt, isegi mina mängin 1000x paremini. Ja ma olen väravas ka parem kui Poom ja Pijpersi asemel oleks ma ka õige mees koondist juhtima. Tegelikult olen ma igal pool ja igal ajal parim mees. Oijahh!

                                Ma ei ole Kinki talendi fänn, kuid temast võib vabalt tulla Eesti üks parimaid jalgpallureid. Ja Klavanist. Ja Jäägrist. Mingeid umbes-järeldusi eilse mängu põhjal ma ei teeks. Poisid on noored, psüühika ka noore oma. Ühesõnaga mõttetu on jahuda teemal Kink hea-Kink halb. Aeg näitab. Ongi kõik!
                                Ma pole väitnud, et kink vilets jalgpallur on. Ta võib saada tõesti eesti kõigi aegade parimaks palluriks, kuid sellisele tasemele nagu Christiano Ronaldo, Rothen või ntx Litmanen ta vaevalt küündib. Oma käitumisega on tal varemgi probleeme olnud. Misjaoks seda eilset jamamist vaja oli?
                                Ei oska nõus olla või vastu vaielda. Väga tõenäoliselt Kinkist siiski C.Ronaldo masti mees ei tule. Just iseloomu tõttu.
                                Meil oli trennis samasugune mees (muide, ka sünnipäev täpselt sama Kinkiga ). Tema eelisteks olid siiski kiirus ja hea füüsis, tehnika oli tavaline. Aga täiesti jäle oli vaadata, kuidas mees jonnis kogu aeg. Ühesõnaga - mõttetu tüüp. Kui Kink ei suuda leida kuldset keskteed, mis jätaks alles võitlusvaimu (sellest ka teod, milles teda süüdistatakse), kuid tasandaks seda arukuse ja suurema enesekontrolliga, siis ei saa temast võib-olla tõesti asja. Aga kes seda praegu ikka oskab täpselt öelda.

                                Eesti jalgpall on täpselt selline, nagu on. Tegelikult nagu igal pool. Saksamaa sai Ungarilt pähe. Kreeka võitis Portugali. Jne. Just seepärast ongi jalgpall viimasepeal.

                                its sammetaim!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X