320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängumehi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Otsitakse mängumehi\'

    varustuse kohta niipalju: vv-le on kindad olemas. ylej22nud tuleb endal muretseda.

    kui trennis ei k2i, siis arusaadavalt eelistame seda vv, kes k2ib, olgu ta siis kasv6i v2he halvema tasemega.
    klubi maksud ja muu on arutamisel.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Otsitakse mängumehi\'

      Tglt oleneb ka vv\'st, kui tegu on hea väravavahiga, siis on võimalik muretseda peale kinnaste ka väravavahi särk, püksid, põlvekaitsed(kunstmurul kindlasti vajalikud) jne.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Otsitakse mängumehi\'

        noh oletame et ma olen nüüd veel parem kui väga hea kas siis saaks tennised ja trussikud ka?

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Otsitakse mängumehi\'

          ek, imelikud naljad. minu arvates arusaadav, et kui on hea m2ngija, siis pakkume talle v6imalikult palju v6imalusi nii treenimisex kui muux.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Otsitakse mängumehi\'

            Kui te sponsorit ei leia siis on raske isegi ühe-kahe mängija kuumaksust vabastamine, varustuse soetamisest rääkimata.
            Minu meelest oli äärmiselt naljakas et üles loetleti mis heale väravavahile soetakse ja sellest oli ka mu kommentaar tingitud

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Otsitakse mängumehi\'

              No asi on nii, et kui sa oled väravas sitt, siis sa istud pingil ja seega pole mõtet sulle mingit varustust ka hankida, kui aga oled hea väravavaht ja saad põhisse, siis annab sle mõned asjad hankida ja neid me mitte ei osta, vaid need on meil juba olemas

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Otsitakse mängumehi\'

                ek, kui sa oleksid veel parem väravavaht, kui hea, siis ma võiks vabalt ise sinu klubimaksu ära maksta ja sulle trussikud osta, kui sa tunned, et sul on neid hädasti vaja ja enda omad ei kõlba. Ja need jogad, kes trennis ei käi, ei meeldi kellegile.

                its sammetaim!!!

                Kommentaar

                Working...
                X