Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 160
    Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

1-1 võõrsil Wolvesi vastu ehk võõrsil unbeaten seeria jätkub. Ma mängu kahjuks ei näinud, ärkasin selleks liiga hilja, aga kuuldavasti oli mõlemal poolel võimalusi võita, kuid ära lüüa neid ei suudetud.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Wilder tahab hakata tulega mängima? Jack Rodwell on klubi juures treenimas. Mehe viimase 45 algkoosseisust tehtud Premier League'i mängu saldo on 1 võit, 18 viiki ja 26 kaotust.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Wilder tahab hakata tulega mängima? Jack Rodwell on klubi juures treenimas. Mehe viimase 45 algkoosseisust tehtud Premier League'i mängu saldo on 1 võit, 18 viiki ja 26 kaotust.
    Ma saan aru, et Wilderi visioon on teha Rodwellist keskkaitsja.

Muide, Rodwelli nimega spekuleeriti juba üle kuu aja tagasi. Tolles artiklis oli Rodwelli nime kõrval potentsiaalse jaanuari tasuta üleminekuna ka Benfica legend Nicolas Gaitan, kes on küll viimased paar aastat kuskil naljaliigades mänginud.

Pihtas, põhjas, surnud! Kasutaja piimamees avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma saan aru, et Wilderi visioon on teha Rodwellist keskkaitsja.

Muide, Rodwelli nimega spekuleeriti juba üle kuu aja tagasi. Tolles artiklis oli Rodwelli nime kõrval potentsiaalse jaanuari tasuta üleminekuna ka Benfica legend Nicolas Gaitan, kes on küll viimased paar aastat kuskil naljaliigades mänginud.
    Eelmine aasta Blackburni eest sai Rodwell keskkaitses täitsa okeilt hakkama. Aga seda, mida ta Sheffieldile peaks juurde andama, küll näha ei suuda. Arvestades, et mehe palgasoov ilmselt pole just kõige väiksem.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

2-0 Villa vastu, üks hooaja lihtsamaid mänge. 2-0 pealt sai Villa küll penalti, aga Grealish üritas vist pigem väravat pikali lüüa kui palli võrku saada.

See, kuidas Baldock nii 87. minutil keskjoonel palli sai ja siis viiest Villa mehest mööda jooksis enne kui nad mõtlesid, et peaks kaitsma ka, võtab hästi kogu Villa tänase motiveerituse kokku.

4p CLi kohast, 10p relekast

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Esimene poolaeg 1-0 võõrsil Brightoni vastu. Taas seni väga mugav mäng, Brighton ei oska palliga suurt midagi teha, nii edasi hoida teisel poolajal.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Esimene poolaeg 1-0 võõrsil Brightoni vastu. Taas seni väga mugav mäng, Brighton ei oska palliga suurt midagi teha, nii edasi hoida teisel poolajal.
    Umbes nii ka läks. Kuigi Brighton valdas nii 75% ajast palli, siis sajaprotsendilised võimalused olid ainult meil. Bissouma on ka hea ahv selle lõpus penalti kalastamise katse tõttu.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

1-1 Watfordiga, esimesel poolajal domineeriti, aga imeti kontrast üks sisse ning ise löödi penaltist vastu. Teist poolaega ei näinud, kuuldavasti domineeriti veel kindlamalt, aga ära ei löödud. Kui 0-0 Londonis Watfordiga oli võidetud punkt, siis seekord kindlasti kaks kaotatud punkti. Nüüd läheb keerulisemaks, järgmine vastane on Man Shitty ja sinna otsa kohe Liverpool...

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Hooaja kõige sitem mäng tehti õnneks väga õiges kohas, võõrsil Liverpooli vastu, kust ongi midagi keeruline loota. Muidugi isegi Liverpooli ja Man Shitty tasemevahe on meeletu, kui Shitty vastu olime täiesti mängus sees ja isegi xG oli suurem, siis tänane xG oli stiilis 3.5-0.5 Liverpoolile ning mängupilt oli ka täiesti lootusetu.

Esialgu muidugi graafik lihtsamaks ei lähe, kui järgmine mäng West Hami vastu välja arvata, siis selle kuu ülejäänud kaks vastast on Arsenal võõrsil ning Shitty kodus.

Muidugi fännid on endiselt tasemel:

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Hea iroonia ju
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Hea iroonia ju
    Aga see tasemel oligi ju täiesti positiivselt mõeldud

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Rodwell on ametlikult Sheffieldis kohal. 6-kuuline leping.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Joonekohtunik sai tänases FA karika mängus vigastada ja juhtus taaskord see, et üks pealtvaataja lõpetab mängu hoopis neljanda kohtunikuna.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

FA Karika järgmine voor Millwall võõrsil. Kindlasti oli loos hea uudis igasugu Briti bussi- ja rongifirmadele, kes Sheffieldi ning Londoni vahet sõidavad, sest ka Sheff Wed mängib Londonis, QPRi vastu.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Lõpuks ometi oli VAR meile kasulik ka ning Rice'i käsipalli järgselt sündinud 90+2 värav võeti West Hamilt ära. 1-0 üsna sita mängupildiga, kuid samas West Ham oli veel sitem, pigem teenitud võit.

edit: Ja kui Dannar(olid sina vist?) veel ühe korra otse-eetris Sheffield ütleb, siis kurat, ma tulen ja hammustan sul munad otsast vms.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Lõpuks ometi oli VAR meile kasulik ka ning Rice'i käsipalli järgselt sündinud 90+2 värav võeti West Hamilt ära. 1-0 üsna sita mängupildiga, kuid samas West Ham oli veel sitem, pigem teenitud võit.

edit: Ja kui Dannar(olid sina vist?) veel ühe korra otse-eetris Sheffield ütleb, siis kurat, ma tulen ja hammustan sul munad otsast vms.
    Ise ka ajakirjanik ju? Tead, et ruumi mõttes ikka hoiad kokku!
    Ma tahtsin tegelikult öelda, et tegu oleks ilma lõpudraamata olnud kandidaat ühe hooaja kõige koledama mängu tiitlile.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ise ka ajakirjanik ju? Tead, et ruumi mõttes ikka hoiad kokku!
    Ma tahtsin tegelikult öelda, et tegu oleks ilma lõpudraamata olnud kandidaat ühe hooaja kõige koledama mängu tiitlile.
    Ajakirjanik? Ma arvasin, et arvamusartiklite kirjutamine ei tee inimesest ajakirjaniku.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ajakirjanik? Ma arvasin, et arvamusartiklite kirjutamine ei tee inimesest ajakirjaniku.
    Aa, meibi minu viga. Ma päris nii radikaalne pole, kui kunagi diftong, kes ütles, et ajakirjanikuks teeb ainult bonnier.

Algupärane

Aga tegelikult nagu. Kui keegi ütleb Sheffield, siis ma saan aru, et räägitakse Sheffield Unitedist. Kui keegi ütleb United siis tuleb enne meelde west ham (täna nad isegi mängisid ka, seega vaataja oleks ekstra segaduses olnud), manchester või newcastle.

Seega Dannaril mune maha küll ei peaks võtma ainult sellepärast, et on üks eesti kodanik, kes elab sheffieldis ja vaatab ka ülekannet.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kahe tiimi omavahelist mängu kommenteerides öelgu mida tahes, peaasi, et on aru saada. Kuna klubide hüüdnimed (terad ja haamrid) meil levinud ei ole ja kumbki pole ühevärviline ka (või noh oletan, et West Ham oli üleni helesinises), siis tulebki kasutada pärisnimesid nii, nagu sülg suhu toob. Aga kui eelmisel nädalal oli Illegaardi menüüs Liverpool-Sheffield, siis ma küll osutasin tähelepanu.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud