320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sheffield United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olin bussiga kuskil Tartu ja Tallinna vahel ning mängu näha ei õnnestunud. Aga seekordne Premmi seiklus lõppes siiski võiduga ja 23p on 2p rohkem kui Norwichil eelmisel hooajal. Hooaja teine pool ei olnudki lõpuks punktide poolest eriti kole, kuigi mängupilt läks ikka tunduvalt kehvemaks. Nüüd tuleb uus treener paika saada, koosseisus natuke muudatusi teha ning proovime järgmisel hooajal kohe üles tulla.

    Kommentaar


      Slavisa Jokanovic on siis ametlik nüüd.

      Kommentaar


        .

        Phil Jagielka, John Lundstram, Simon Moore and Jack Rodwell will depart the club when their contracts expire this summer, as will youngsters Ashton Hall and Tommy Williams.

        Ethan Ampadu will return to his parent club, Chelsea, following his season-long loan.

        The club wishes all the departing players best wishes for their future endeavours and would like to thank them for their service to Sheffield United.

        Meanwhile, Kean Bryan has been offered new terms.
        tähemärgid

        Kommentaar


          Jack O'Connell peab uuele põlveopile minema ja taas 6-10 kuud väljas. Valus.

          Kommentaar


            Vaatasin, et kihlveokontorite hinnagul on soosikud esikolmikusse Fulham, West Brom ja Sheffield United. Et Larakas, on's see reaalne?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Vaatasin, et kihlveokontorite hinnagul on soosikud esikolmikusse Fulham, West Brom ja Sheffield United. Et Larakas, on's see reaalne?
              Ma küll mingeid prognoose enne üleminekuteakna sulgemist ei teeks. Kui koosseisud jääks selliseks nagu on, siis ma ehk kahtleks neist kõige rohkem hoopis Fulhamis, neil oli mullu pool tiimi laenatud. Üldiselt tundub muidugi, et praegu laiub Divari ja Premmi vahel paras kuristik ehk loogiliselt võiks kolm kukkunud tiimi päris suured favoriidid olla küll.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Aga mäng ise oli päris hea. 4-0 vs Doncaster. L1 keskmikud ehk päris täiskotikutega ka tegemist polnud.

                  Kommentaar


                    Muide, hooaeg hakkab täna. 22:00 vs Birmingham. Viaplayst vist peaks mängu nägema ka?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Muide, hooaeg hakkab täna. 22:00 vs Birmingham. Viaplayst vist peaks mängu nägema ka?
                      kellel kanal tellitud, näeb jätkuvalt ka telekanali Futbol pealt



                      või logid vk.com-i sisse (mille pilt on telepildist praegu ca 25sek maas)
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        kellel kanal tellitud, näeb jätkuvalt ka telekanali Futbol pealt



                        või logid vk.com-i sisse (mille pilt on telepildist praegu ca 25sek maas)
                        STV on selles osas "tore", et mul jooksevad telekast mingid Poola, Itaalia, Valgevene(äkki see on vahepeal ära koristatud, ma ei tea) ja Kasashtani riiklikud telekanalid, aga sellist asja ei ole. Samas mingit teist teenusepakkujat ka võtta ei saa, sest STV pakub ainsana kaabliga netti.

                        Kommentaar


                          Brewster ei saa isegi divaris peale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Brewster ei saa isegi divaris peale
                            No pole hullu, Mousset on keskmiselt 50 minutit järjest terve.

                            Kommentaar


                              0 pealelööki raamidesse Ilmselt tuleb uus ründaja jälle osta. Mis Solanke teeb?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                0 pealelööki raamidesse Ilmselt tuleb uus ründaja jälle osta. Mis Solanke teeb?
                                Osborni asemel võiks keegi teine vasakul mängida, ma ei saa siiani tema fenomenist aru. Muidu suhteliselt okei, kui Berget maha ei müüda, siis küll hakatakse võitma ka. Kahe sõpaka pealt ei olnud viimases kolmandikus lahendused eriti head, aga samas sinna jõuti päris edukalt.

                                e: Ja tsenderduste kaitsmine on ka endiselt murekoht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X