320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sheffield United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Mul pole õrna aimugi, miks neid eelmises tabelis ei olnud.
    Kui paned NBC lehel puhaste paberite järgi mehed järjekorda, siis ilmuvad Alisson ja Kepa ka välja. Kuigi viimane vast tahakski oma tõrjeprotsendiga peitu jääda.

    Tuleb ära Meistrite liiga koht? Esikolmikust, kelle vastu tulnud viis tänavusest seitsmest kaotusest, jäänud mängida vaid Leicesteriga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Kui paned NBC lehel puhaste paberite järgi mehed järjekorda, siis ilmuvad Alisson ja Kepa ka välja. Kuigi viimane vast tahakski oma tõrjeprotsendiga peitu jääda.

      Tuleb ära Meistrite liiga koht? Esikolmikust, kelle vastu tulnud viis tänavusest seitsmest kaotusest, jäänud mängida vaid Leicesteriga.
      Loota võib ju alati Nelja hooajaga League One'i keskmikust Meistrite Liigasse oleks isegi midagi suuremat kui Leicesteri tiitlivõit. Euroopas on nii kiiresti sellise tõusu teinud vaid RB Leipzig ning neil olid RB rahad taga.

      Kommentaar


        Rail Balticu?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Rail Baltic Leipzig? Never go full retard!

          Kommentaar


            Panen siia ka selle lingi, äkki keegi muidu portaali ei loe vms. Kuidas Sheffield United vähem kui nelja aastaga mudast välja rabeles.

            Kommentaar


              Täna Brighton kodus. Imekomble vigastatuid endiselt ei ole ning kõik põhimehed on rivis. Eurokohale mõeldes oleks ülioluline siit 3p võtta, õnneks Brighton on päris kehvas vormis olnud.

              Kommentaar


                Pull vaadata palju Sheffieldi algkoosseisus on Briti saarte mehi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Täna Brighton kodus. Imekomble vigastatuid endiselt ei ole ning kõik põhimehed on rivis. Eurokohale mõeldes oleks ülioluline siit 3p võtta, õnneks Brighton on päris kehvas vormis olnud.
                  No ei tulnud tookord. Ainult 1-1 viik. Samas karikas võeti uskumatult sita mänguga Reading lisaajal 2-1 ära. Veerandfinaalivastane on Arsenal kodus. Võiks ju olla igati võidetav.

                  Kommentaar


                    Aga no kui juba väravasuul olla, siis...
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      See oli päris hull tõesti. Wolvesiga sama arvu punktide peal ning mäng varuks. Chelseast vaid kaks punkti maas. Let's go.

                      Kommentaar


                        Täna õhtul läheb taas lahti. Halva uudisena suutis O'Connell endale mingit sorti põlvevigastuse hankida. Kui eile spekuleeriti fännifoorumis, et ACL ning 9+ kuud väljas, siis õnneks see osutus pullisitaks ning Telegraph andis just teada, et:

                        It is anticipated that the setback will not prevent him from playing a role later on in the season
                        Lisaks on mingid spekulatsioonid, et Flecki pole ka õhtul koosseisus, kuid selle kohta ühtegi ametlikku uudist pole.

                        Kommentaar


                          Ses osas õiglane, et tänavu olen saanud kommenteerida kaheksa Sheffield Unitedi mängu ja keskmine väravate arv nendes mängudes - 1,125. Seda mõlema meeskonna peale...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ses osas õiglane, et tänavu olen saanud kommenteerida kaheksa Sheffield Unitedi mängu ja keskmine väravate arv nendes mängudes - 1,125. Seda mõlema meeskonna peale...
                            panustamise tippe jagatakse enne mitte pärast mängu..

                            Kommentaar


                              Täiesti uskumatu. Kui peaks 2p CList puudu jääma, siis vandenõuteoreetikutel on kõvasti tööd. Siin ei ole küsimus isegi mitte kohtunikes, vaid selles, kuidas selline asi üldse võimalik on? Väravajoonetehnoloogia lihtsalt ei töötanud. Üldiselt mäng oli päris puine. On näha, et ei ole pikalt mängitud.

                              Kommentaar


                                Töötas küll, aga...
                                After the match a statement from Hawk-Eye Innovations that powers goal-line technology in the Premier League said that all seven of their cameras were blocked by Nyland, a defender and the goalpost, with the company apologising to the Premier League and teams for the incident.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X