320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sheffield United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpuks ometi oli VAR meile kasulik ka ning Rice'i käsipalli järgselt sündinud 90+2 värav võeti West Hamilt ära. 1-0 üsna sita mängupildiga, kuid samas West Ham oli veel sitem, pigem teenitud võit.

    edit: Ja kui Dannar(olid sina vist?) veel ühe korra otse-eetris Sheffield ütleb, siis kurat, ma tulen ja hammustan sul munad otsast vms.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Lõpuks ometi oli VAR meile kasulik ka ning Rice'i käsipalli järgselt sündinud 90+2 värav võeti West Hamilt ära. 1-0 üsna sita mängupildiga, kuid samas West Ham oli veel sitem, pigem teenitud võit.

      edit: Ja kui Dannar(olid sina vist?) veel ühe korra otse-eetris Sheffield ütleb, siis kurat, ma tulen ja hammustan sul munad otsast vms.
      Ise ka ajakirjanik ju? Tead, et ruumi mõttes ikka hoiad kokku!
      Ma tahtsin tegelikult öelda, et tegu oleks ilma lõpudraamata olnud kandidaat ühe hooaja kõige koledama mängu tiitlile.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ise ka ajakirjanik ju? Tead, et ruumi mõttes ikka hoiad kokku!
        Ma tahtsin tegelikult öelda, et tegu oleks ilma lõpudraamata olnud kandidaat ühe hooaja kõige koledama mängu tiitlile.
        Ajakirjanik? Ma arvasin, et arvamusartiklite kirjutamine ei tee inimesest ajakirjaniku.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Ajakirjanik? Ma arvasin, et arvamusartiklite kirjutamine ei tee inimesest ajakirjaniku.
          Aa, meibi minu viga. Ma päris nii radikaalne pole, kui kunagi diftong, kes ütles, et ajakirjanikuks teeb ainult bonnier.

          Kommentaar


            Aga tegelikult nagu. Kui keegi ütleb Sheffield, siis ma saan aru, et räägitakse Sheffield Unitedist. Kui keegi ütleb United siis tuleb enne meelde west ham (täna nad isegi mängisid ka, seega vaataja oleks ekstra segaduses olnud), manchester või newcastle.

            Seega Dannaril mune maha küll ei peaks võtma ainult sellepärast, et on üks eesti kodanik, kes elab sheffieldis ja vaatab ka ülekannet.

            Kommentaar


              Eile oli mingi mäng. Ma paraku olin kodust eemal, seega mängu ei näinud. Parim lühikokkuvõte on vist, et tabeli seitsmes viigistas võõrsil tabeli kümnendaga ja Fleck lõi värava. Business as usual.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Eile oli mingi mäng. Ma paraku olin kodust eemal, seega mängu ei näinud. Parim lühikokkuvõte on vist, et tabeli seitsmes viigistas võõrsil tabeli kümnendaga ja Fleck lõi värava. Business as usual.
                Kusjuures ma eile kommenteerides üritasin koguaeg öelda Sheffield United. Ja sa ei vaadanudki...

                Kommentaar


                  Sheffield United sign defender Jack Robinson on two-and-a-half-year deal from Nottingham Forest.

                  Kommentaar


                    Mis juhtus jaanuaris üleminekuturul?

                    Kõige olulisema täiendusena toodi klubisse Sander Berge. Ilmselgelt viimaste kümnendite klubi kõige võimsam ost, keda jahtisid ka mitmed tunduvalt suuremad nimed. Loodetavasti mängib oma hype'i ka edukalt välja. Üks tore video siia juurde: https://www.youtube.com/watch?v=_InsYX6V0NU

                    Lisaks toodi laenule Panos Retsos ning Richairo Zivkovic. Retsos on ülimalt andekas keskkaitsja, keda on paraku viimasel ajal pidevalt vigastused kummitanud. Nii palju kui ma teda Kreeka koondise särgis mängimas olen näinud, oli ta tolle üsna lootusetu koondise üks väheseid kvaliteetseid mängijaid. Zivkovici kohta ei oska ma midagi öelda, loodetavasti on mentaalselt vähe okeim vend kui nimekaim Andrija Zivkovic Benficas.

                    Välja läks põhimeestest Callum Robinson, laenule West Bromi. Üsna loogiline käik, ei suutnud ta Bramall Lane'il end põhikoosseisu murda, selleks jäi arenguhüpe tegemata. Ehk saab West Bromis uuesti jalad alla ning järgmisel hooajal läheb ka meie särgis paremini.

                    Mis toimub liigas ja Fakapis?

                    Liigas oleme endiselt kuuendad ning kaotame Meistrite Liiga kohale vaid viie punktiga. Järgnevad mängud on päris otsustavad, vastased on tabeli alumise poole meeskonnad ning need võites oleks mott järjekordseks keeruliseks perioodiks laes. Ehk läheb hästi. Fakapis on TOP 16 vastane Reading, kes on ju täiesti võidetav isegi veidi poolkõva meeskonnaga. Kui liigas peaks vorm mingil hetkel allamäge minema, siis võiks seda cup-runi ehk täitsa üritada. Kui liigas säilib eurokoha lootus, siis pigem persse see karikas nagu Chris Wilderi viimaste aastate moto on olnud.

                    Kommentaar


                      2-1 Bournemouthi vastu ja ühe enampeetud mängu juures vaid 2p CLi kohast.

                      Ja Dean Henderson suvel Inglismaa väravasse, paluks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        2-1 Bournemouthi vastu ja ühe enampeetud mängu juures vaid 2p CLi kohast.

                        Ja Dean Henderson suvel Inglismaa väravasse, paluks.
                        Palun? Dean Henderson on ikka suht sitt.

                        Pope peaks olema, see on hea väravavaht.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Palun? Dean Henderson on ikka suht sitt.

                          Pope peaks olema, see on hea väravavaht.

                          Kommentaar


                            We da fuk is Alisson?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kepa oli ka vist nii kehv, et ei mahtunud tabelisse
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar




                                Siin on Kepa ja Alisson ka olemas. Mul pole õrna aimugi, miks neid eelmises tabelis ei olnud. Alisson on ofc pikalt esimene ja Kepa pikalt viimane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X