320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sheffield United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna siis kell 17 võõrsil Crystal Palace'iga mäng. Sisuliselt on olukord nüüdseks selline, et kui täna ja järgmises voorus Newcastle'i vastu kahe mängu peale kuut punkti ei tule, siis peaks ilmselt hakkama mõtlema järgmisele hooajale ning akadeemiast noortele võimalusi andma, seal on mõningad päris andekad tüübid, kellest 16-aastane ründaja Antwoine Hackford on ka juba täna koosseisus üles antud.

    Tänaseks algkoosseisuks julgeks pakkuda midagi sellist:

    Ramsdale
    Baldock Basham Egan Robinson Stevens
    Bogle Norwood Fleck
    Burke Mousset

    Muidugi on täiesti võimalik, et väga palju läheb mööda. Võimalused on umbes järgnevad:

    1) Basham alustab RCM peal, Bogle RB peal ja Ampadu RCB
    2) Osborn Flecki asemel
    3) Brewster Mousset asemel
    4) Osborn/Lowe Stevensi asemel
    5) Ampadu Norwoodi asemel
    6) Ampadu Robinsoni asemel

    Kommentaar


      Ma hääletaks selle poolt, et mehed piinadest päästa ja saata Shu juba jaanuaris championshipi mängima!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma hääletaks selle poolt, et mehed piinadest päästa ja saata Shu juba jaanuaris championshipi mängima!
        Putsis jah. Muidugi kui enda impotentsus on üks asi, siis vastaste võimaluste realiseerimise % on ikka jube.

        Aga et optimistlikku tooni ka oleks, siis mul on Eze Fantraxi tiimis!

        Kommentaar


          Huvitav, mida Wilderil poolaegade vahel riietusruumis rääkida on. Ma pakun, et istuvad lihtsalt vaikuses.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma hääletaks selle poolt, et mehed piinadest päästa ja saata Shu juba jaanuaris championshipi mängima!
            +1
            Ma ei saa endiselt aru, kuidas nad ikka veel peatreenerit pole vahetanud.
            Või saadi ise ka varakult aru, et eelmine hooaeg oli imejopp.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              +1
              Ma ei saa endiselt aru, kuidas nad ikka veel peatreenerit pole vahetanud.
              Või saadi ise ka varakult aru, et eelmine hooaeg oli imejopp.
              Noh, mis sa ikka teda vahetad, kui ilmselt sellega lõhud selle pundi ära, ilmselt meeskonda ei päästa ka. Parem mine in corpore tagasi, laku veidi haavu ja ehita uuesti sama loss üles.

              Kommentaar


                Päris varakult võib teada saada olla, et matemaatiliselt püsima jäämine võimatu. Siit võib rekord tulla äkki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  +1
                  Ma ei saa endiselt aru, kuidas nad ikka veel peatreenerit pole vahetanud.
                  Või saadi ise ka varakult aru, et eelmine hooaeg oli imejopp.
                  Mida sa vahetad, reaalselt on tegu suures osas mõned aastad tagasi Liiga 1 võitnud mängijatega. Kui keegi neist midagi peaks välja võluma, siis prolly aint Wilder. Pole ka just sihuke töökoht, et maailma tipptreenerid tormi jookseks. Eelmine hooaeg oli ilmselt lihtsalt saja asja kokkulangemine. Erinevalt mingitest Derbydest jne juradest on vähemalt enamik Sheffield'i kaotusi siiani olnud üheväravalised. Näiteks 6p enam kogunud WBA-st on väravatevahe parem. Aga kindlasti oskab mõni Sheffield'i jälgiv inimene neist rohkem rääkida.

                  Kommentaar


                    Et nad siis järgmisel hooajal on kõik koos Championshipis, vaatavad üksteisele otsa ja ütlevad "eelmine aasta olime üks Premmi ajaloo halvimaid satse aga see hooaeg võtame ennast kokku ja mängime end tagasi Premmi"? Kui palju usutavust nii treeneril kui mängijatel üksteise silmis alles on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas COYI Vaata postitust
                      Et nad siis järgmisel hooajal on kõik koos Championshipis, vaatavad üksteisele otsa ja ütlevad "eelmine aasta olime üks Premmi ajaloo halvimaid satse aga see hooaeg võtame ennast kokku ja mängime end tagasi Premmi"? Kui palju usutavust nii treeneril kui mängijatel üksteise silmis alles on?
                      Ma usun, et mängijate toetus on endiselt treeneri taga, aga ma kindlalt ei tea. Ehk LaRaBla on teemaga rohkem kursis. Kindlasti sihukeseid väiksemaid satse killib ka fakt, et kodupublikut pole. Lihtsalt ma ei näe, et keda sinna panna või kes üldse peaks seda kohta tahtma sellistest, kes suudaks mingitki progressi? Pole nagu ka pointi mingit Pardew-d või Mark Hughes-i sinna toppida ju.

                      Kommentaar


                        Ma pole palju SHU mänge vaadanud (täna vaatasin) aga kui Sul on 17 mängu peale 2 punkti ja alla 0.5 löödud värava mängus, siis siin peab olema sees ka taktikaline komponent, mille eest vastutab treener.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas COYI Vaata postitust
                          Ma pole palju SHU mänge vaadanud (täna vaatasin) aga kui Sul on 17 mängu peale 2 punkti ja alla 0.5 löödud värava mängus, siis siin peab olema sees ka taktikaline komponent, mille eest vastutab treener.
                          Mul on kommenteerimiseks olnud sel hooajal 7 SHU mängu olnud ja seal oli algul ka meeletult ebaõnne. See, milliseid võimalusi ära luhati, see oli võimas. Kui mingi oktoobris oleks vahetus tehtud peatreeneri kohal, siis oleks võinud ilmselt miskit päästa, kuid praegu on rong ilmselt juba läinud. Wilder ei vea seda rongi enam rööbastele, kuid kogu meeskonna komplekteeritus on selline, et mingi Allardyce'i stiilis tegelane seda enam pigem ei tee. Seega võetakse rahulikult see tee alla, meeskond lahkub premmist ilmselt üsna hea rahakaukaga, mida pole suvaliselt päästeoperatsiooniks paremale-vasakule loobitud, investeeritakse see loodetavasti targalt ja siis loodetakse mingisugune stabiilsus saavutada.

                          Ehk oktoobri-novembrini olid tulemused sitad, aga mängupilt täitsa okeika. Sealt edasi hakkas ka mängupilt koledaks minema ja praegu tundub, et mehed ei usu enam ise ka pääsemisse ja kogu meeskond liigub pea norus.

                          Ja veel, täitsa tundub, et meeskond valib pigem pika perspektiivi ehk siis stabiilne meeskond, rahaliselt mitte riskida. Lühikeses perspektiivis oleks minna praegu päästma, raha loopima ja siis hea õnne korral järgmisel aastal samaga pihta hakata. Kui aga persse läheb, siis on raha otsas, meeskond lõhki ja uuel aastal hakatakse Sunderlandi tegema.

                          Kommentaar


                            nõus, et see oleks mõistlik tee. aga ma hästi ei kujuta ette, kuidas nii mitte millegi nimel viitsid mängudele üldse tulla, trenni teha jne, praegu on alles jaanuari algus, terve kalendritäis päevi veel minna ja pigem kardan see sats sööb üksteist ja treenerit lihtsalt ära.

                            Kommentaar


                              Ma mõni mäng tagasi lubasin pikemalt kirjutada, teeme selle nüüd ära.

                              Millal hakkas asi lappama minema?

                              Paraku tuleb tõdeda, et sisuliselt kohe esimesest voorust Wolvesi vastu. Ma olin tol hetkel Larnakas, läksime enne mängu algust tüdrukuga sööma, vaatasin, et jõuan mängu vaatama umbes kümme minutit peale algust, aga pole hullu, esimese kümne minutiga ikka midagi ei juhtu, eks ole? Noh, paraku läks nii, et sel hetkel kui ma mängu vaatama jõudsin oli Sheff Utd 0-2 taga ja kogu edasist mängu oli päris kurb vaadata. Sheff Utd justkui domineeris, kuid väga häid võimalusi tekkis vähe ning neid väheseidki ei suudetud enamasti normaalselt raami lüüa.

                              Sinna otsa tulid kohe mängud:
                              1) Aston Villaga, kus jäädi esimesel veerandtunnil vähemusse ning seejärel eksiti penaltil ja lasti kuskil 75. minuti kandis endale 1-0 lüüa
                              ning
                              2) Leedsiga, kelle vastu esimesel poolajal domineeriti, aga ära ei löödud. Teisel poolajal tuli haamer ja 85. minutil võeti taaskord pall enda võrgust välja.

                              Sealt edasi hakkas juba enesekindlus kaduma ning nii ta läinud on...

                              Vigastused, vigastused, vigastused

                              Enne eelmise hooaja koroonajärgset taaskäivitamist ei jätnud sisuliselt mitte ükski põhikoosseisu liige mänge vahele(ainult Mousset, aga ta ongi selline kolmas vms. ründaja, kelle puhul on teada, et ta on üsna klaasist). Sel hooajal sai kaitseliini vaat et oluliseim liige JOC kohe hooaja alguses hooaja lõpetava vigastuse. Lisaks on mingeid mänge vahele jätnud pea kõik teised algkoosseisu liikmed, mistõttu on stabiilse algrivistuse leidmine olnud võimatu.

                              JOC-ga juhtunu ehk võiks olla üks asi, mis Wilderi kraesse kirjutada. Juba veidi enne eelmise hooaja lõppu sahistati, et tal on mingid põlveprobleemid ja tuleb mitmekuine vigastuspaus. Tegelikult oli ta tol hetkel eemal vaid umbes poolteist nädalat. Karta on, et Euroopat taga ajades mindi ahneks, võeti suur risk ning paraku vigastus süvenes nii palju, et nüüd maksab see karmilt kätte.

                              Mängijate palkamisega on korralikult alt mindud

                              See sai tegelikult alguse juba eelmisel hooajal kui kaks suurt suvist üleminekut, Luke Freeman ja Callum Robinson, osutusid pehmelt öeldes flopideks. Eriti kummaline oli Luke Freemani paari kuu jooksul toimunud tasemelangus, kus temast sai Divari ühe parima keskpooliku asemel mees, kellel ei oleks vist Eesti koondises ka liiga lihtne platsile saada. Sisuliselt ei ole ta siiani jalgu alla saanud, tehes sel hooajal enne vigastada saamist Divaris Nott Foresti eest endiselt päris kehvasid esitusi.

                              Callum Robinsoniga läks vähemalt niigi hästi, et tema sai enne seda hooaega Oliver Burke'i+raha vastu vahetatud, mida pigem võib nimetada õnnestunud tehinguks, sest erinevalt oma tiimikaaslastest on Burke kiire ehk temast on meeskonnale vähemalt mingitki kasu.

                              Kui rääkida konkreetselt selle hooaja ostudest/laenudest, siis sisuliselt on enda taseme välja mänginud vaid Ramsdale, kes on statistiliste näitajate poolest küll veidi kehvem eelmise hooaja Hendersonist, kuid tegelikult ei ole neil midagi häda. Paraku saab ka tema toetajatelt päris palju puid alla, sest liiga kehvima tiimi väravavahina tuleb väravast päris palju palle välja korjata...

                              Lowe ei olnud hooaja alguses selgelt Premmi mängutempoks valmis, kuid viimastest mängudes on juba veidi parem olnud. Bogle on nii vähe mänginud, et hinnata on keeruline. Brewster on oma mängude jooksul reaalsuses silma paistnud vaid ühe hea läbisöödu andmisega, muidu olnud võrreldes teiste ründajatega täiesti nähtamatu. Ja lõpetuseks, Ampadu on nii kehv, et enda aktsiad Chelseas platsile saada on ta ilmselt täiesti maha mänginud. Kaitses on ta lootusetu ning poolkaitses lihtsalt kehv. See, kuidas ta lasi eile énne teist väravat Ezel endast lihtsalt mööda joosta oli täiesti masendav...

                              Samas ei saa ka väita nagu oleks scoutingu-osakonnaga midagi väga kehvasti, sest hooaja eel aeti aktiivselt taga ka Cashi ja Ezet, kes.....on osutunud päris headeks mängijateks, kahjuks valedes meeskondades.

                              Treenerist

                              Ma ei saa endiselt aru, kuidas nad ikka veel peatreenerit pole vahetanud.
                              Mida sa vahetad, reaalselt on tegu suures osas mõned aastad tagasi Liiga 1 võitnud mängijatega. Kui keegi neist midagi peaks välja võluma, siis prolly aint Wilder.

                              Et nad siis järgmisel hooajal on kõik koos Championshipis, vaatavad üksteisele otsa ja ütlevad "eelmine aasta olime üks Premmi ajaloo halvimaid satse aga see hooaeg võtame ennast kokku ja mängime end tagasi Premmi"? Kui palju usutavust nii treeneril kui mängijatel üksteise silmis alles on?
                              Ma usun, et mängijate toetus on endiselt treeneri taga, aga ma kindlalt ei tea. Ehk LaRaBla on teemaga rohkem kursis.
                              Ma pole palju SHU mänge vaadanud (täna vaatasin) aga kui Sul on 17 mängu peale 2 punkti ja alla 0.5 löödud värava mängus, siis siin peab olema sees ka taktikaline komponent, mille eest vastutab treener.
                              Wilder ei vea seda rongi enam rööbastele, kuid kogu meeskonna komplekteeritus on selline, et mingi Allardyce'i stiilis tegelane seda enam pigem ei tee.
                              aga ma hästi ei kujuta ette, kuidas nii mitte millegi nimel viitsid mängudele üldse tulla, trenni teha jne, praegu on alles jaanuari algus, terve kalendritäis päevi veel minna ja pigem kardan see sats sööb üksteist ja treenerit lihtsalt ära.
                              Üldiselt kogu selle potentsiaalse treenerivahetuse probleem nr. 1 on, et see eeldaks ka jaanuarikuised paanikaoste. Kogu see meeskond on ühe treeneri ja tema taktika järgi üles ehitatud. See vastab ka natuke väitele justkui Wilderil oleks mingit võimalust taktikat muuta. Tegelikult eriti ei ole. Meeskonnas pole ühtegi puhast äärepoolikut. Kui hakata mängijaid veel rohkem positsioonidest väljas katsetama, siis see võib üldse täieliku bardakiga lõppeda. Muide, kui rääkida väravate löömisest, siis Sheff Utd xG on 16,88 ning Southamptonil 17,05. Suuremalt osalt on asi jäänud siiski väravavõimaluste realiseerimise ning ebaõnne, mitte treeneri kehva mänguplaani taha. Sinna ebaõnne kategooriasse läheb eelkõige hunnik McBurnie pealelööke, mis on tegelikult olnud väga head, kuid pole nagu eriti midagi teha kui isegi Sam Johnstone muutub sinu vastu mängides Gigi Buffoniks.

                              Praegu on mulle jäänud mulje, et ainsad, kes ei ole treeneri taga, on Sharpi ja Flecki naised Ega mängijatel suurt midagi muud üle ka ei jää, sest nad teavad, et kui treenerivahetus peaks toimuma, siis on paljudel neist meeskonnast minek.

                              Nagu ma korra juba kuskil mujal teemas mainisin, siis juhul kui asi peaks nii lappama minema, et kõik totaalselt alla annavad ning riietusruum käest ära läheb, siis ilmselt toodaks Hernan Losada Beerschotist asja päästma. Ta oskab selle koosseisuga midagi peale hakata, sest Beerschot mängib üsna sarnase taktikaga.

                              Mis saab edasi?

                              Eks tuleb see hooaeg ära kannatada ning loota, et hooaja järel liiga palju olulisi juppe ära ei napsata, et järgmisel hooajal juba uuesti ülestulekut proovida. Siinkohal on Berge ja JOC pikaajalised vigastused ehk isegi kasulikud, vähendab tõenäosust, et neid ostma tullakse, sest tegemist on ilmselt kahe peamise kandidaadiga lahkumiseks.

                              Sel hooajal tuleb proovida eri tüüpe akadeemiast ja loota, et keegi neist on uus Walcott vms. Lisaks peaks ilmselt Bogle'ile ja Lowe'ile rohkelt minuteid jagama, sest tundub, et mingit potentsiaali neil on.

                              Mehed, kelle puhul tundub kindel, et nad järgmine hooaeg ei jätka, on:

                              Lundstram, kes võib juba talvel lahkuda
                              Norwood, kelle puhul tundub, et suvel sai parim enne läbi
                              Mousset, kes saab ilmselt kuskilt mingi pakkumise ja müüakse kasumiga edasi

                              Potentsiaalsed teiste tiimide targetid võivad veel olla:

                              Baldock
                              Stevens
                              Egan

                              Neist Eganit tuleks igal juhul hoida, Baldockile ja Stevensile on pikas perspektiivis juba asendajad olemas, nende lahkumisest eriti kahju poleks.

                              Kui praegu talvel kedagi ostma hakata, siis minu meelest selge plaaniga, et ta on valmis ka järgmisel hooajal Divaris mängima. Loodetavasti igasugu Rojode ja Lingardide kuulujutud on pullisitt.

                              Kommentaar


                                Mulle meeldib näha, kuidas ollakse treenri taga.

                                See on kõva CV ja teist mees sarnase profiiliga on küll raske leida neil:
                                LMA Championship Manager of the Year: 2018–19
                                LMA Manager of the Year: 2018–19

                                Kommentaar

                                Working...
                                X