320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    soccernet 1-0 kristiine.. suht siuke kahtlane mäng oli.

    aga ühte ma ütlen... türa .. osad kristiine vennad nagu eided.. ainult vinguvad.. ja kes see oli, kes mulle kristiine karistusala joone juures käega näkku virutas.. mul läks nina veriseks... aga ei hakand midagi vinguma.. mänguline olukord oli enamvähem

    aga jah.. sõprusmäng, talitsege oma eide emotsioone palun. muidu olete tore sats, aga osad vennad rikuvad asja ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
      Viljandi JK Kotkad:SK 10 treeningmäng 0:2

      FC Abja vabandab Viljandi JK Kotkad ees,et 16 märtsil pidanud toimuma sõprusmäng jääb ära,kuna viirushaigused on tabanud klubi mängijaid.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        soccernet 1-0 kristiine.. suht siuke kahtlane mäng oli.

        aga ühte ma ütlen... türa .. osad kristiine vennad nagu eided.. ainult vinguvad.. ja kes see oli, kes mulle kristiine karistusala joone juures käega näkku virutas.. mul läks nina veriseks... aga ei hakand midagi vinguma.. mänguline olukord oli enamvähem

        aga jah.. sõprusmäng, talitsege oma eide emotsioone palun. muidu olete tore sats, aga osad vennad rikuvad asja ära.
        Pakun, et põhikiunuja on Krissul ründes. Vabandan ette kui eksin.

        Kommentaar


          pühapäeval alecoqil tagumisel väljakul kell 14.00 FCF Järva-Jaani- Jalgpallihaigla
          Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

          Kommentaar


            HÜJK Emmaste vs FC Joker 1:1 (0:1)

            Kommentaar


              Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
              12 märts kell 20:30 Laagri st. Saue - Kalju II
              5:0 kaljule

              Kommentaar


                eriti tore oli see tarmo vend kristiine mängus, näiteringis käinud poiss. üldse ennast täis vennad. mingi vend lükkas palli meie omadest mööda, siis soccerneti kutt jooksis ette temast ja blokkis ära. vend ütles siis, et "häh, pallini ei jõudnudki".

                mölisemist oli rohkem teil kui meil.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  JK Piraaja - Flora Rapla 0 : 6
                  Trummi JK nr. 85
                  keskkaitsja

                  de gustibus non est disputandum

                  Kommentaar


                    Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
                    JK Piraaja - Flora Rapla 0 : 6
                    FCF Rapla väravad 2xK.Tamme, M.Reino, T.Oeselg, V.Teder, M.Kure

                    Kommentaar


                      23.03 FC Olympic - FC Loo
                      30.03 FC Olympic - Järvakandi Tribling

                      Mõlemad mängud Wismari staadionil ja algusega kell 14.00

                      Kommentaar


                        Jk Welco Elekter - Quattromed 4-2

                        Kommentaar


                          Balteco - Trummi 1-1 (0-0)
                          igati vääriline viik!
                          kuigi balteco oleks pidanud juba 8ndast minutist vähemuses mängima, viimase kaitsja rämeda vea tõttu...aga...

                          + balteco libistas jubedalt egas sealt ka need vigastused kaugel olnud...! muidu oli väga pro!
                          tänud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
                            Balteco - Trummi 1-1 (0-0)
                            igati vääriline viik!
                            kuigi balteco oleks pidanud juba 8ndast minutist vähemuses mängima, viimase kaitsja rämeda vea tõttu...aga...

                            + balteco libistas jubedalt egas sealt ka need vigastused kaugel olnud...! muidu oli väga pro!
                            tänud
                            Mäng toimus Laagris,üle pika aja väljas,nõks harjumatu,siiski esimese korra kohta väga hea.Lõpus,kui temp. langes,oli eriti libe,väljakukate kiskus suts härma.Mäng täitsa võrdne,oma tuleristsed sai ka uus kohtunik,kellele sooviks tuult tiibadesse ja julgust otsuste tegemisel.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Kalju IV 2 : 3 Kristiine

                              Tasavägine võrdsete võimalustega treeningmäng,
                              kus sihik oli seekord rohkem paigas Kristiinel. Huvitav fakt,
                              Kristiinel skooris vist korealane, kaljul brasiillane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                Kalju IV 2 : 3 Kristiine

                                Tasavägine võrdsete võimalustega treeningmäng,
                                kus sihik oli seekord rohkem paigas Kristiinel. Huvitav fakt,
                                Kristiinel skooris vist korealane, kaljul brasiillane.
                                Tegemist siiski jaapanlasega aga internatsionaalne treeningmäng sellegi poolest. Kaljul alles esimene hooaja eelne kohtumine ning kokkumängust pole veel haisugi. Siit saame minna ainult paremaks.
                                Ja me lähme kindlasti paremaks, Roosa Pantri ausõna
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X