320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TT. Vaata postitust
    Olgem ausad, Kõmsi oli ründavam pool, aga Nõmme kasutas lihtsalt oskuslikult oma ainsad 13 võimalust ära
    kuulsin ka jah, et nõmmekad lasid kontrate peal

    Kommentaar


      Algselt postitas ertz Vaata postitust
      kuulsin ka jah, et nõmmekad lasid kontrate peal
      ma ei tea ertz, sa peaksid seda tunnet teadma, kui igiliikur alustas oma karjääri , oli pakid sama suured ju.
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
        ma ei tea ertz, sa peaksid seda tunnet teadma, kui igiliikur alustas oma karjääri , oli pakid sama suured ju.
        kindlasti pakke tuli, ei vaidle vastu. seega ei olnud eelnev kuidagi halvustavalt mõeldud, pigem Kõmsi enda mängija eneseiroonia väike järellainetus hoian neile kindlasti pöialt, selles pole kahtlustki.

        Kommentaar


          FK Valmiera - FC ABJA 4:3(3:0)
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            FK Valmiera - FC ABJA 4:3(3:0)
            mis jutt see siis on?

            Kommentaar


              soccernet vs igiliikur homme @Kalev kl 20.30

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                soccernet vs igiliikur homme @Kalev kl 20.30
                soccernet - igiliikur 1-2 (1-1)

                mõlemal poolel jäi hulganisti võimalusi kasutamata. tänud socceri poistele ja tuleb mainida, et angelo vile oli igati tip-top.

                Kommentaar


                  Angelo on homo!
                  Kas Soccer on üldse Igiliikurit kunagi võitnud?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Angelo on homo!
                    Kas Soccer on üldse Igiliikurit kunagi võitnud?
                    vist ei ole.

                    Eks ta üks katsetamine oli mõlemalt poolt. Meil oli 4 poissi kelle nime ei teadnud, Igiliikuril tundus ka 3-4 uut olevat.
                    Muidu selline võimalusterohke mäng, kus esile tõstaks väravavahte. Meie kiiper tegi 3-4 head tõrjet, Igiliikuri oma võttis oma 5 palli küll ära, mis sees oleksid võinud olla.

                    Tänud ka Igiliikuri poistele.

                    PS IV põhjas oleksid nad kindlasti edasipääsu peale mängiv meeskond.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                      kus esile tõstaks väravavahte. Meie kiiper tegi 3-4 head tõrjet, Igiliikuri oma võttis oma 5 palli küll ära, mis sees oleksid võinud olla.
                      Väravavahid olid jah mõlemad väga tublid!

                      Kommentaar


                        igiliikurilt läks 2 pealelööki ka posti, mis põrkasid mõlemad piki joont värava eest mööda. Mäng oli mõnus! Kõik kes tahtsid said kopsu kokku joosta.
                        ANASTAMINE - see on ühiskonna vapustamise kunst.

                        Anastamise all mõistavad arenenud alkosportlased, vahendeid valimata
                        võimalikult teravas ja tuntavas erinevuses üldiste tavade taustsüsteemist,
                        teiste inimestega (soovitavalt võõrastega) verbaalse suhte loomist, mille
                        eesmärgiks on vastastikusel empaatial põhineva suhte transformeerimine omakasuks

                        Kommentaar


                          Ilmad veel lubavad, teeks ühe mõnusa sõprusmängu.. FC Nõmme otsib omale sparringupartnerit neljapäevaks, 26. novembriks. Hiiu staadion ja kell 20.00. (brasiilased garanteeritud )

                          Võistkonna esindaja, pane mulle e-mail: peeter@jkkalju.ee või PM
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                            Ilmad veel lubavad, teeks ühe mõnusa sõprusmängu.. FC Nõmme otsib omale sparringupartnerit neljapäevaks, 26. novembriks. Hiiu staadion ja kell 20.00. (brasiilased garanteeritud )

                            Võistkonna esindaja, pane mulle e-mail: peeter@jkkalju.ee või PM
                            Aktiivsemalt, aktiivsemalt
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Saku-Eston Villa 1:3

                              Eelmise nädala kohtumine Eston Villa-Saku 2:2

                              Tänud hea mängu eest

                              Kommentaar


                                soccernet 3 - 1 eston villa
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X