320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
    Rõõm kuulda sellist arvamust.

    Tuleks loota, et suudame sellist mängu nagu täna ka ametlikes liigamängudes näidata. Ning kuna neljandast liigast pole enam kukkuda kuskile, siis tulebki sihid seada tõusmise poole.
    Väga kena logo on teil.

    Kommentaar


      Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
      Rõõm kuulda sellist arvamust.

      Tuleks loota, et suudame sellist mängu nagu täna ka ametlikes liigamängudes näidata. Ning kuna neljandast liigast pole enam kukkuda kuskile, siis tulebki sihid seada tõusmise poole.
      Seda enam, et tegu oli teie esimese suure mänguga üldse, oli mängupilt muljetavaldav. Priit on on head tööd teinud. Palju terviseid talle.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
        Ning kuna neljandast liigast pole enam kukkuda kuskile, siis tulebki sihid seada tõusmise poole.
        Neljanda liiga kõige suurem rõõm on hoopis püsimise rõõm.

        Räägi parem, mis vutimehed teil jõugus on, et värsket kolmanda liiga satsi klohmite niimoodi?
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Kolmanda liiga meeskondadest ehk soovib keegi mängida neljanda liiga eelmise aasta tagantrühkija Navi Vutiseltsiga!

          Kommentaar


            KUs mäng toimuks???

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Räägi parem, mis vutimehed teil jõugus on, et värsket kolmanda liiga satsi klohmite niimoodi?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                Räägi parem, mis vutimehed teil jõugus on, et värsket kolmanda liiga satsi klohmite niimoodi?
                Jutud käivad, et pole sugugi kindel kas kolmas liiga saab ikka omale uue meeskonna.
                Peaksid palvetama hakkama, et ikka saaks. Muidu noored poisid panevad sulle, vanale mehele ploomid jälle taha
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Ilmselge favoriit saab JK Visadus olema IV liigas sel aastal
                  Tulemusest võib järeldada, et soccer oli platsil pooliku kooseisuga või on visadus tõesti nii terav punt, et tuleb ja hakkab ainult lammutama 2010 hooajal. Väga peen koduleht on teil. Treener on mu endine töökaaslane ja JK Tallinna Kalevi naiste satsi treener.

                  Isegi Raimo on meie juurest teie juurde kolinud. See saab vist jah olema hea võistkond. Kõrgema liiga kogemustega pliiatseid on võistkonnas ja ka muid tundmatuid nägusid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Jutud käivad, et pole sugugi kindel kas kolmas liiga saab ikka omale uue meeskonna.
                    Peaksid palvetama hakkama, et ikka saaks. Muidu noored poisid panevad sulle, vanale mehele ploomid jälle taha
                    Ma siis palvetan, olen kuulnud, et usklikele taha ei keerata.., ehk.

                    Aga Silverilt oige otsus, motlesin talle juba sugisel soovitada, et sama satsiga pole motet minna. Kullap ta nutikas mees, jagas selle isegi valja. Ka Olympic see aasta ikka suht vireles seal erinevate probleemide parast ja tugev Kalju jai paris viimaseks. Tase on kolmandas ikka hea ning vordlusmoment Soccernetil kasvoi Olympicuga karikamangust, mille kasiinorid suht kindlalt voitsid, ka olemas. Ma arvan, et oige otsus, kui taiendusi pole ja samad mehed mangu jatkuvalt nautida tahavad.

                    p.s. Mis sa mulle kingid, kui me ploome ei saa. Hea motivaator innustaks sellises eas veel kannikalihast pingutama.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                      Ma siis palvetan, olen kuulnud, et usklikele taha ei keerata.., ehk.

                      Aga Silverilt oige otsus, motlesin talle juba sugisel soovitada, et sama satsiga pole motet minna. Kullap ta nutikas mees, jagas selle isegi valja. Ka Olympic see aasta ikka suht vireles seal erinevate probleemide parast ja tugev Kalju jai paris viimaseks. Tase on kolmandas ikka hea ning vordlusmoment Soccernetil kasvoi Olympicuga karikamangust, mille kasiinorid suht kindlalt voitsid, ka olemas. Ma arvan, et oige otsus, kui taiendusi pole ja samad mehed mangu jatkuvalt nautida tahavad.

                      p.s. Mis sa mulle kingid, kui me ploome ei saa. Hea motivaator innustaks sellises eas veel kannikalihast pingutama.
                      No kui ei saa siis ei pea sulgurlihast ka pingutama

                      Kommentaar


                        võtke mind mängima JK VIISADUSSE! PALUN
                        Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                        Kommentaar


                          mis seal visaduses nii erilist siis on
                          nr 12

                          Kommentaar


                            Viisadus!

                            Kuule Onopko Power!

                            Lükka CV lauale....!!! Mis moodi me muidu sind koosseisu kaasata saame.

                            to PSK Alexela: Visaduses on eriliselt ilusad fännid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rand Vaata postitust
                              Kuule Onopko Power!

                              Lükka CV lauale....!!! Mis moodi me muidu sind koosseisu kaasata saame.

                              to PSK Alexela: Visaduses on eriliselt ilusad fännid.
                              nonoh...see on hea
                              nr 12

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rand Vaata postitust
                                Kuule Onopko Power!

                                Lükka CV lauale....!!! Mis moodi me muidu sind koosseisu kaasata saame.

                                to PSK Alexela: Visaduses on eriliselt ilusad fännid.
                                Raimo sa pead ennast silmas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X