320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Dzeko küll pingil istus ja imelik see oli, aga mu arust on ta väljakule tulles küll sita mulje jätnud. Mehel peaks värsked jalad olema ja soov end tõestada, aga seni on ainult lonkinud seal väljakul (eriti siis kui meeskonnakaaslasele kiirelt sööduvõimalus pakkuda või mängijale survet avaldada) ja siis kui palli saab, üritab üksi mingit imet korda saata. Paar helgemat hetke on olnud muidugi - üks kannasööt ja möödalöök, mis vastu Silvat lendas. Tavaliselt on ta ikka parema mulje jätnud. Kuigi tema sissetulekuga City mäng paranes küll - võttis ühe kaitsja endale ja ju Mancini üldse mehi natuke rohkem ründama lubas.
    Eks pingipealt ongi raskem tulla ja Inglismaa vutiga harjumine võtab ka aega aga näiteks Wolfsburgi eest lõi ta tihtipeale ei millegist väravaid, kuna nii eelmine kui ka see hooaeg polnud Wolfsburgil loovust olla. City's, kus ümber on mehed nagu Silva, Tevez, Milner jne. ei tohiks väravate löömisega tal raskusi olla aga ega pingi peal neid ei tule.

    City mängib ka minu arvates kohati liiga kaitsvat jalgpalli aga kui vaadata, et itaallane pukis on siis ei imestagi.


    Manku trollid kohe platsis. Ärge siis nutke, kui count teid taas lõbustab.

    Kommentaar


      Ei väsi kordamast kui kasutud mehed on Milner ja Barry. Õudne.
      Silva MOM ! Meest jagus igale poole ja praktiliselt kõik asjalikud rünnakud käisid läbi tema.

      Kommentaar


        Ise küll mängu ei näinud, kuid minu üllatus oli ikka väga suur, kui nägin, et RB oli Zabaleta, mitte Boateng ning Kolo Toure pingil ja Lescott väljakul!? Premieri rong on igatahes läinud.

        Kommentaar


          Hart, Richards, Kolo Toure, Boateng, Kolarov, SWP, Barry, Yaya Toure, Silva, Dzeko, Tevez.

          Pink: Given, Kompany, Lescott, Zabaleta, Vieira, Jo, Balotelli.

          Kommentaar


            meesmuistel oli kunagi õigus, kui ta ütles, et joey barton on gennaro gattuso.

            Kommentaar


              hale et city võita ei suutnud. nii palju raha ning ikka ei midagi. isegi wigan oleks suutnud paremini teha, olen kindel.
              ning mancini kohe süüdistab väljakut, hale.
              LATICS FOREVER!

              Kommentaar


                Ega raha ei mängi.

                Kommentaar


                  õlid mängivad
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Hehehehehehehe.

                    Kommentaar


                      Hart, Richards, Kolo Toure, Lescott, Zabaleta, Vieira, Yaya Toure, Kolarov, Silva, Balotelli, Dzeko.

                      Pink: Taylor, Boateng, Kompany, Barry, Jo, Nimely, Tevez.

                      Kommentaar


                        miks te 2:0 eduseisul sisse tõite Tevez'i, miks teil ei olnud pingil kedagi noort tulevikumeest. asi läks veel keerulisemaks minu jaoks siis kui mängu tuli barry, MIKS ?!?! või teil äkki pole omakasvandikke ?

                        Kommentaar


                          raha ongi tulevik.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              paar päeva tagasi peetud akadeemialiiga mäng manu-manc näitas sinise klubi taustasüsteemi tugevust.

                              Kommentaar


                                just, aga ikkagi peaks ju mõni vähegi rohkem palli mängida oskav noor saama võimaluse sellises mängus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X