320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niimoodi kindlasti mitte:


    Kommentaar


      olen täitsa olemas, aga olen võitmisega juba nii harjunud, et ei viitsi iga tühja tähja pärast endal pauku lahti ajada nagu manu fännid. nad ootavad ikka oma sneiyderit ja äkki tuleb ronaldo tagasi. täielik lumpenite klubi eesotsas nende fännidega, keda kotib ainult palju keegi palka saab. kui messi peakski tulema, siis ma ei näe, et me järgneva kolme aasta jooksul kaotaks kokku üle kolme mängu. liverpool keerab vabatahtlikult end upakile ja manu istub endale varda nii sügavale aanusesse, et pärast peab tikutulega otsima. edasi etihadi kindlus!

      Kommentaar


        Make it happen bitches.

        Kommentaar


          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
          olen täitsa olemas, aga olen võitmisega juba nii harjunud, et ei viitsi iga tühja tähja pärast endal pauku lahti ajada nagu manu fännid. nad ootavad ikka oma sneiyderit ja äkki tuleb ronaldo tagasi. täielik lumpenite klubi eesotsas nende fännidega, keda kotib ainult palju keegi palka saab. kui messi peakski tulema, siis ma ei näe, et me järgneva kolme aasta jooksul kaotaks kokku üle kolme mängu. liverpool keerab vabatahtlikult end upakile ja manu istub endale varda nii sügavale aanusesse, et pärast peab tikutulega otsima. edasi etihadi kindlus!
          huvitaval kombel sa ainult siis postitadki kui midagi lootust võita on.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Ilmselt ollakse kolme kuuga tülis, sest palle on väljakul umbes üks, müüakse suurem osa kaitseliini maha ja siis on Pep jälle nukker.

              Kommentaar


                Õnneks tehakse klassikaline 100 milli kaitseliini ära kui Napolist üks tank tuuakse.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Üldiselt üsna tugev algus hooajale. Oma osa ehk ka sellel, et Wolvesil läks aega, et mängu tagasi saada peale penaltit, sest teine poolaeg oli neil põmst sama palju võimalusi kui Cityl esimesel.

                  Dinho keskväljal jätkuvalt kunn. Akelt väga viisakas esimene mäng

                  Kommentaar


                    Rory Delapi poeg Liam Delap lõi just karikas Bournemouthi vastu värava.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Rory Delapi poeg Liam Delap lõi just karikas Bournemouthi vastu värava.
                      Kas otse audist?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Kas otse audist?
                        Varsti tuleb McN ja kurdab, et kunagi löödi ikka vähemalt otse Jaguarist või äärmisel juhul Minist.

                        #erkikõlu

                        Kommentaar


                          😂😂😂😂😂😂
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            3 penaltit tekitada ühes mängus on igasuguse funktsioneeriva jalgpallimeeskonna jaoks, olenemata koosseisu tasemest, ikka täiesti katastroofiline juhtum.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Ma panin 1-0 pealt kinni aga teinekord vaatan edasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                                Ma panin 1-0 pealt kinni aga teinekord vaatan edasi
                                Kena sooritus 4 minutit vutimatši vaadata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X