320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reeglites ei ole kirjas sellist teriminit nagu two-footed tackle... nagu sa ehk juba tead. Küll aga on keelatud liigsed jõuvõtted (eksessiv vhoorsh), kuhu all kuulub ka täiesti *õigustatult tallad ees võitlusesse hüppamine. Kui Nani poleks õhku hüpanud, siis suur oleks valu tõenäosus. Eks, oleks.
    Antud olukorras polnud Kompany'l tegelikult põhjust taolist võtet kasutada, sest elegantse libistamisega saanuks palli puhtaks või enda valdusesse.
    *Kui mängija hakkab kaugushüpet harrastama, siis kaotab ta suuresti kontrolli enda keha, tegevuse üle (sa näed, et nüüd läheb nikuks aga kortsu ei jõua enam lahti rullida). Kui üks jalg on maas, siis kontroll enda tegevuse üle on suurem, kuid siiski on tegevus ohtlik ning nagu vanasõna ütleb, siis pigem karta kui kahetseda.

    e: illllllllustratiivset materjali ka (sorri, no boobies)



    e2: sorri aga kohtunikud ei jookse mõõdulint ja kiirusekaamera käes väljakul ringi. Kuigi kusagilt ma lugesin, et Brasside olümpiaks plaanitakse organiseerida mingid "päikeseprillid" politseinikele - nood prillid skanneerivad inimeste nägusid ning see hõlbustab pahalaste leidmist.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas blue moon Vaata postitust
      kui nüüd kompany punast ei appealita, siis läheb ikka kuradi raskeks küll. Kompany ja yaya on minu arvates tiimi kaks kõige olulisemat mängijat.
      silva

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        silva
        Silva on katki. Ei tea kas Balotelli ja Dzeko on mänguks valmis...

        Kommentaar


          Tänane kooseis: Hart, Richards, Savic, Lescott, Clichy, Barry, de Jong, A. Johnson, Milner, Balotelli, Aguero
          Vahetused: Pantilimon, Zabaleta, Kolarov, Onuoha, Hargreaves, Nasri, Dzeko

          Kommentaar


            Tahaks tõesti teada, mitu korda Mancini enne Savici ostmist oli teda mängimas näinud. See vend on täiesti kohutav. Loodan, et saame temast järgneva kahe üleminekuakna jooksul lahti ning Boyata saab tema koha endale. Kahju on Onuohast, kes küll on väga harva saanud võimaluse mängida viimasel ajal, kuid on alati oma võimaluse väga hästi ära kasutanud. Kompanyst, Yayast ja Silvast tuntakse ilmselgelt puudust. Kiitust väärivad 1. poolaja eest ainult Hart, Richards ja Johnson.

            Kommentaar


              Miks Glen Johnson otse punast ei saanud, isegi mitte kollast? Kaks jalga koos ohus 10 korda hullem kui Kompany oma. Tore kuidas ikka kohtunikud liini hoiavad.

              Kommentaar


                Tegelt küll, ma arvan just sellel hetkel võttiski Kompani oma modellist naisel käest ja marssis tusaselt auto poole.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  teada-tuntud tõde on see, et kõik sõltub vaatenurgast
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    teada-tuntud tõde on see, et kõik sõltub vaatenurgast
                    No FA peaks nagu otsuseid erapooletult ja peale seda kui on olukordi analüüsinud igast nurgast...

                    Kommentaar


                      ...hmm, FA ja analüüs ühes lauses on küll midagi uut

                      e: kui Savic vea tegi, siis Richardsi olek, ilme on piltide peal küll priceless.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        See on täpselt sama nagu Milijas vs Arsenal = punane ning ohtlikuma tackle'i eest Lampard vs Wolves = kollane. Kompany vs United = punane ning ohtlikuma asja eest Johnson vs City = mitte midagi?

                        Kohtunikud poputavad inglise koondislasi, alateadlikult kasvõi? Või on nad lihtsalt nii kohutavad? Täna Kaboul vs Drenthe andmata penalti ka Atkinsonil.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          No FA peaks nagu otsuseid erapooletult ja peale seda kui on olukordi analüüsinud igast nurgast...
                          mine perse
                          The Reward is Cheese.

                          Kommentaar


                            selle va asjaga, et GJ tackle hullem oli kui KV, ma hetkel küll nõus ei saa olla juba sel lihtsal põhjusel, et Nanil olid mõlemad jalad ohus, Lescottil üks. Isegi võib suhteliselt adekvaatselt järeldada, et millepärast punast ei antud, kuid seda teed ei tahaks minna - pigem tahaks õppinud vilemeeste arvamusi kuulda, lugeda. Kui kellegil õnnestub midagi kusagilt välja koukida, siis ootan huviga.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              selle va asjaga, et GJ tackle hullem oli kui KV, ma hetkel küll nõus ei saa olla juba sel lihtsal põhjusel, et Nanil olid mõlemad jalad ohus, Lescottil üks.
                              Haahaa, naljakas.

                              Kommentaar


                                Mis siin naljakat on?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X