320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Miks Gündogan või Zinchenko peaks üldse vastu vaidlema? 0 reasons?
    Ukrainlase puhul tõesti mitte, Gundogani kohta pikemat aega kõlakad et tema poolt asi ootel, põhjuseks rohkem mänguaega. Viimasel ajal asjad muidugi paremad ja põmst kindel alustaja olnud, üldiselt Dinho koha peal, kuid aasta algupoole üksjagu eemal olnud.
    Eks siin paljuski sõltu ka sellest mis suvel turul tegema hakatakse. Kui uusi alustajaid keskväljale ei tooda võib ilmselt üpris positiivne olla

    Kommentaar


      Olgem ausad, see peaks võitma hooaja värava auhinna.
      Btw, City on kaotanud selle poolaastaga vaid 3 punkti: 1 kaotus, 0 viiki ja 17 võitu. See ei ole ju normaalne.

      Kommentaar


        Peale viiendat koksi oleks ma parema löönud

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          City on kaotanud selle poolaastaga vaid 3 punkti: 1 kaotus, 0 viiki ja 17 võitu. See ei ole ju normaalne.
          Lisan veel: 13 võitu järjest, mille käigus 709 minutit eduseisus, 0 minutit kaotusseisus. Ise löödud 28, lastud 3. #masin

          Kommentaar


            aga kas Pep seda vihmasel Stoke City staadionil Boltoniga ka suudaks? #lambitreener
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              aga kas Pep seda vihmasel Stoke City staadionil Boltoniga ka suudaks? #lambitreener
              Vast lihtsamalt kui Juvega Cli?

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                aga kas Pep seda vihmasel Stoke City staadionil Boltoniga ka suudaks? #lambitreener
                Ei ole lambi treener, aga tahaks endiselt näha kui ta võtab mõne klubi, mis pole liiga kõige rikkam juhendada kunagi. Hetkel ütleks, et Klopp teeb küll paremini.

                Kommentaar


                  Klopp on Hendersonist jalgpalluri teinud.

                  /argumendid
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Päris pull oleks kui täna Lpool mängiks 4-4 (5-5 jne) viiki ja City kaotaks 0-4 (1-5 jne). Meistrivõistlused näeksid vist esimest playoffi ever Inglismaal
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Nonii, palju õnne Cityle ja City poolehoidjatele! Igati teenitud tiitel Cityle. Omavahelistes mängudes 4 punkti vs Liverpooli 1 punkt... Nii lihtne ongi.

                      Kommentaar


                        Kõige parem tänase juures, et Kompany nädala algul löödud väravat täna maha ei mängitud. Aga võita liiga kus oldi jõulude paiku 10 punkti taga, Liverpool ainult ühe mängu kaotas terve hooaja peale ning rekordarv punkte kogus on väga kõva tulemus.

                        Edasi nüüd järgmise laupäeva karikafinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma mõtlesin, et karikafinaal on 1. juunil?
                          ei no ma räägin ikka karikatest mis midagi loevad ka

                          Kommentaar


                            viimaste NYT artiklite põhjal võiks järeldada, et eks seda avalikkuse survet UEFAle peale pannakse. CLi bänni oht hetkel täitsa riil, kuid teisalt Cityl endal paaditäis advokaate valmis asja lahendama jooksma ning sügavalt loodan, et mingi epic kohtulahing sellest tuleb. Klubi enda meediakanalitest (eeldatavalt) samuti tulnud infot, et neil "comprehensive proof" FFP ebaseaduslikkuse üle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              viimaste NYT artiklite põhjal võiks järeldada, et eks seda avalikkuse survet UEFAle peale pannakse. CLi bänni oht hetkel täitsa riil, kuid teisalt Cityl endal paaditäis advokaate valmis asja lahendama jooksma ning sügavalt loodan, et mingi epic kohtulahing sellest tuleb. Klubi enda meediakanalitest (eeldatavalt) samuti tulnud infot, et neil "comprehensive proof" FFP ebaseaduslikkuse üle.
                              Et nagu ma saan aru, et fänn ja jutud. Ja et kaitsed klubi. Aga muidu sellest samm kõrvale astudes väärtuspõhiselt asjale vaadates näed natukene seda shadynessi teemas "ujutame-ulmeliste-naftamiljarditega-klubi-üle-ja-põletame-pappi-nii-palju-kui-vaja" ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Et nagu ma saan aru, et fänn ja jutud. Ja et kaitsed klubi. Aga muidu sellest samm kõrvale astudes väärtuspõhiselt asjale vaadates näed natukene seda shadynessi teemas "ujutame-ulmeliste-naftamiljarditega-klubi-üle-ja-põletame-pappi-nii-palju-kui-vaja" ?
                                Ma näen seda shadynessi väga hästi ning ausalt öeldes väga ei kõiguta.
                                Kõige selle kaasneva negatiivsega käib kaasas ka üksjagu positiivset. See, et liigas on rohkem meeskondi tiitlile mängimas on ainult tervitatav. Kas Liverpool oleks teinud häid (ja suuri) investeeringuid mängijatesse, kui poleks sellist tugevat konkurentsi ees? Tulemus on CLi finaal ning liigatiitel põmst paari mm kaugusel (Stonesi clearance Liverpooli vastu). Pealegi, Leicester, Monaco, Ajax, Spurs näidanud, et ega see rahadega üle ujutamine ilmtingimata kaugele ei vii. Abiks muidugi, olgem ausad, eriti mis puudutab tiimi sügavust.

                                Ma lihtsalt ei leia, et on väga õige, et mingid klubid saavad tuimalt välja tulistada 100+M ringis mängijate peale kuna neil on "ajalugu". Vahepeal muudetakse mängureegleid (FFP) ning peale seda vaadaku ülejäänud ise edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X