320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    bollock teab ju
    krt ma ei oleks nii kindel a kes teab see teab

    Kommentaar




      Kolme mängune keeld voiks selle eest tulla jumala kama kui hea mängija ta on ja mida rohkem ma seda vaatan, seda rohkem tundub, et pani meelega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        [youtube]Adebayor vs van Persie[youtube]

        Kolme mängune keeld voiks selle eest tulla jumala kama kui hea mängija ta on ja mida rohkem ma seda vaatan, seda rohkem tundub, et pani meelega.
        no mina ei saa aru, et meelega pani. see mingi psühholoogiline efekt, et mida rohkem vaatad seda enam usud. sama lugu oli Eduardo daiviga. oli daiv jah, väga ebaõiglane Celticu suhtes, õige karistuse sai, aga see ei väärinud nii suurt meedia aplombi.

        Kommentaar


          Näha oli ju ,et astus meelega peale kuigi tal oli võimalus jalg ära tõmmata.

          Kommentaar


            Minu silmis täiesti meelega .. Adebayor võiks natuke ego maha tõmmata endal .. Tra tal vaja esineda fännide ees kui värava lööb ( endise koduklubi fännide ees ) ise oli Arsenalis ikka täielik puujalg .

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
              Minu silmis täiesti meelega .. Adebayor võiks natuke ego maha tõmmata endal .. Tra tal vaja esineda fännide ees kui värava lööb ( endise koduklubi fännide ees ) ise oli Arsenalis ikka täielik puujalg .
              Naljamees... Cockneyd vilistasid teda välja terve mäng lauldi tema vanematest jne ja enne mängu ei olnud kah tema vastu just viisakaimad oma väljaütlemistega ning Arsenalis hüpati talle juba turja.


              Selle peale astumise kohta:

              Aegluubis vaadates voib nii oelda, et tal oli aega aga päriselt läks see ikka väga kiirelt ja vaadake kuidas RvP talle sisse lendab... Pole lihtne sellist kokkuporget vältida ja siis tasakaalus püsida ja Manu on ikkagi 191cm koll. Esimese nurga alt tundub nagu pani meelega, aga teise alt, et mitte, sealt paistab, et tal polnud väga palju ruumi jala maha panemiseks ja RvP oli veel edasi liikumas(sest lendas täiega jalad ees sisse) ja sellepärast sai pihta ka käele.


              EDIT: huvitavat lugemist manust http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...iker-town.html

              Kommentaar


                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                Manu on ikkagi 191cm koll.

                Manchester United?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Manchester United?
                  Emmanuel *
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Emmanuelle virutas selgelt meelega. Videost näha kuidas hoidis jalga veel paigal, et ikka nägu tabada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Emmanuelle virutas selgelt meelega. Videost näha kuidas hoidis jalga veel paigal, et ikka nägu tabada.
                      No siis tabas küll kehvasti. Ainult riivas ju.

                      Kommentaar


                        Robin kommenteeris seda olukorda nii:

                        "I am sad and disappointed by my former team-mate Emmanuel Adebayor's mindless and malicious stamp on me during today's match.

                        "We are both professional footballers and I know that the game is physical, I too have made hard and sometimes mis-timed challenges but never with the intention of hurting an opponent. He set out to hurt me today.

                        "I knew he was aiming for a collision because he changed the angle of his body to allow contact to be made. He moved backwards when his natural momentum would have taken him forward. I find that deeply disrespectful. He has shown a real lack of class today, to me and the fans.

                        "I do feel lucky that I have not suffered a greater injury. The contact was only centimetres from my eye. I have not received an apology from him, there were no words exchanged afterwards. He had his own agenda today and that is bad for football. It's bad for the game we all love.

                        "I want to make it clear that this has nothing to do with the result of today's match. We do not hide from that disappointment but I need to speak out about his behaviour."

                        Kommentaar




                          Päris kole särk.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Kurat City on päris hästi alustanud, enne hooaja algust neilt nii haed starti ei oodanud. Usutavasti neil hooaja keskel hoog lõppeb ja nelja parema sekka neil asja pole, siis ma pääsen 40. hiiu staadioni ringist.

                            Kommentaar


                              16000 meetrit pole üldse nii palju =)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                16000 meetrit pole üldse nii palju =)


                                No väga hull pole, ma olen elus kõige rohkem 14 kilomeetrit järjest jooksnud, algselt oli see plaanitud peale trenni aga City nagunii esinelikusse ei saa, nii et probleemi pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X