320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kuhu see aeg lendab? Juba kümme aastat.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        Pigem võiks just öelda, et need tõendid lauspetmise kohta ei olnud pädevad, kui sa just ei vihja, et araabid käisid oma raha kohtunike suunas loopimas? Senise info põhjal isegi see lekkinud meilivahetus lubati tõenditeks, kuid nende sisu ei läinud kokku reaalselt toimuvaga. Olgu selleks siis kas selliseid asju ei ole juhtunud, või pole ligipääsu infole mis seda mingitpidi tõestaks. Ehk rohkem infot tuleb lähipäevil, kumb on kumb.

        Praegune keiss kõrvale jättes ning üldisemat pilti vaadata, siis väita, et vaene UEFA sunnitud pealt vaatama kuidas nende poolt välja töötatud reeglite peal tambitakse on ju lihtsalt loll. See steitment eeldaks seda, et sa kas arvad, et iga UEFA ametnik ootab kuni raha nendeni jõuab et silm kinni pigistada või, et need reeglid nii kehvasti üles ehitatud, et jätab mänguruumi nendest kõrvalehiilimiseks. Mõlemil puhul ei näe ma kuidas see otseselt mingi klubi süü oleks
        Ja Veerpalu ei kasutanud dopingut. Ffs, bitch, please.

        Kommentaar


          Pep on pettus pettuses, pettus ruudus?

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Tegelikult ju väga ebaaus, et ühel meeskonnal on De Bruyne ja teistel pole.

            Kommentaar


              venelastel on Putin
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Nägin unes, et istusin City staadioni tohutul küljetribüünil ja vaatasin mängu. Koroonat unenäos ei olnud aga staadion oli täiesti tühi, ainult mõned kildkonnad + otsatribüünil siis väheke aktiivfänne ka, paarsada ehk. Nukrutsesin ja mõtlesin, et ongi nii mõttetu klubi kohalike jaoks või??? Staadioni pingid kurioosumina olid üldse punamustad.

                Kas Ake on seda pappi väärt ka, premmfeissid? Tundub muidu sümpaatne mängija.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Ake ja VVD oleks unelmate keskkaitse.

                  Kommentaar


                    Pep kordab vigu, mis on maksnud juba mitmel hooajal edasipääsu ühes või teises play-off-ringis. Meeskond on ehitatud mänge domineerima ja riskantselt mängima, kuid CL-i võõrsilmängudes muudetakse järsku kardinaalselt suhtumist, mis kajastub ka mängijatevalikus - täna on siis Fernandinho, Rodri ja Gündogan (ehk kõik klubi peamised kaitsesuunitlusega keskväljamehed) korraga väljakul ning algul tuldi ka ebanormaalselt ettevaatlikult peale. Täna pole küll rangelt võttes tegu võõrsilmänguga, kuid sarnane ülearune ettevaatlikkus ja vabatahtlik loobumine oma normaalse mängu mängimisest oli enne kaotusseisu jäämist jälle väga selgelt näha.

                    Kommentaar


                      Kui ise ei löö, lüüakse sulle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                        Pep on pettus pettuses, pettus ruudus?
                        Fraudiola

                        Kommentaar


                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            haha sterling get fucked bald fraud, get fucked shity! haha

                            õnneks shity ple jalgpallile väga palju andnud ka, seega võib rahumeeli parastada ilma, et pahandataks!

                            Kommentaar


                              What a miss son, what a miss On veel võimalus mäng edasi kaevata ka ?
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                minna mängima nõnda kaitsva koosseisuga Lyoni vastu, visates platsile korraga Garcia, Laporte, Rodri, Dinho, Walker ja Cancelo ning sellele vaatamata lasta omale kolm lüüa on omaette saavutus. Sel ajal hoida veel pingil Bernardo, Silva, Mahrez ja Foden.

                                Laias plaanis ma ei saa aru mida Pep saavutada üritas alguses ning olen õnnelik et mul külmikus pudel Bocki on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X