320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Selles mõttes, et ega ma varem ei saagi teada, kui Guardiola mõne vähekulutava klubibetteotsa ei satu, nagu näiteks ManU, Liverpool või Zenit.
    Kui Guardiola citysse tuli olid tiimis:
    Agüero
    Sterling
    De Bruyne
    Kompany
    Silva
    Fernandinho
    Yaya toite

    Talle anti 500mili ja vaba voli, lappis need augud sellega. Lasi eelmise treeneri rasva peal. Nüüd kui mängijad korda mööda vanaks jäävad ei oska ta neid asendada, sest kõrval pole messit ega 10t Bayerni meest.

    Olet sellega võrrelda on ikka päris pask.

    Näiteks Bayerniga võideti nii enne teda CL kui ka pärast teda, enne tehti muidugi tiim uuesti korda.

    Aga kirjutage kõik uuesti korda mööda kui halb Ole on, sest see näitab täiega kui hea Guardiola tegelikult on.

    Su Liverpooli näide on ka ikka päris rets. Guardiola poleks 500 milliga ka seda teinud mida Klopp kordades vähemaga suutis.

    Fun fact: esimene season jäi Guardiola kolmandaks liigas. Ole kolmandaks.

    Ise tahaks täiega Juventuses näha Guardiolat, aga no 3 aastat veel City's jäänud.... Tahaks juba järgmise suve spending spreed näha.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kui Guardiola citysse tuli olid tiimis:
      Agüero
      Sterling
      De Bruyne
      Kompany
      Silva
      Fernandinho
      Yaya toite

      Talle anti 500mili ja vaba voli, lappis need augud sellega. Lasi eelmise treeneri rasva peal. Nüüd kui mängijad korda mööda vanaks jäävad ei oska ta neid asendada, sest kõrval pole messit ega 10t Bayerni meest.

      Olet sellega võrrelda on ikka päris pask.

      Näiteks Bayerniga võideti nii enne teda CL kui ka pärast teda, enne tehti muidugi tiim uuesti korda.

      Aga kirjutage kõik uuesti korda mööda kui halb Ole on, sest see näitab täiega kui hea Guardiola tegelikult on.

      Su Liverpooli näide on ka ikka päris rets. Guardiola poleks 500 milliga ka seda teinud mida Klopp kordades vähemaga suutis.

      Fun fact: esimene season jäi Guardiola kolmandaks liigas. Ole kolmandaks.

      Ise tahaks täiega Juventuses näha Guardiolat, aga no 3 aastat veel City's jäänud.... Tahaks juba järgmise suve spending spreed näha.
      Ma võtsin viimati sõna Ole kohta siis, kui ta 6 esimest mängu võitis ja sa megasillas olid.

      Guardiola ei ole CL-i võitnud (ja loodan, et Cityga ta seda ei tee ka), aga treeneritööd suures klubis peab mitmel tasandil hindama. Üks neist on ka läbisaamine juhtkonnaga, nende veenmine oma projektis, mängusüsteemi omamine vms.

      Minu meelest selles on ta hea olnud. Ta ei ole kindlasti maailma paremini seda tööd teinud. Aga halb ka pole.

      Samas sinu taaskord agressiivne pseudoargumenteerimine tahab näidata justkui ManCity on ainus, kes kulutab ja teised teevad ainult sitast saia. Nii see ei ole.

      Lisaks ei tasu nende summade peale liialt ka erutuda. CIty't kotitaksegi turul rohkem. Kui valikus on 50-80% kallimalt mängija osta või jätta ostmata, teeb City esimest.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma võtsin viimati sõna Ole kohta siis, kui ta 6 esimest mängu võitis ja sa megasillas olid.

        Guardiola ei ole CL-i võitnud (ja loodan, et Cityga ta seda ei tee ka), aga treeneritööd suures klubis peab mitmel tasandil hindama. Üks neist on ka läbisaamine juhtkonnaga, nende veenmine oma projektis, mängusüsteemi omamine vms.

        Minu meelest selles on ta hea olnud. Ta ei ole kindlasti maailma paremini seda tööd teinud. Aga halb ka pole.

        Samas sinu taaskord agressiivne pseudoargumenteerimine tahab näidata justkui ManCity on ainus, kes kulutab ja teised teevad ainult sitast saia. Nii see ei ole.

        Lisaks ei tasu nende summade peale liialt ka erutuda. CIty't kotitaksegi turul rohkem. Kui valikus on 50-80% kallimalt mängija osta või jätta ostmata, teeb City esimest.
        Omanikud tahtsid Guardiolat juba siis kui nad polnud klubi ära ostnud. Nad juba ainuüksi erutuvad ta nime peale. Siin pole küll midagi juhtkonnaga läbisaamist rääkida. City koige suuremad summad tulid jutti 5 aastat tagasi, kui turuhinnad olid ikka palju odavamad kui praegu.

        Ma ei toonud enda postituses kedagi võrdluseks, sest minu point oli, et Guardiola on overrated ja halb. Võrdluse toid järgnevad postitused sisse nagu ehtsad trollionud.

        Ei saa üldse aru miks ole, united, pool või zeniit oli vaja sisse tuua, nagu nemad teeks Guardiola heaks, sest?

        Btw Ole algusest sillas olla pärast teiste treenerite vägistamist on tõesti nii imelik, eriti kui oled üle 20a klubi fänn olnud, ka siis kui Ole CLi 99 võitsid. Nii ebanormaalne eks.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Ma ka ei toonud siia Ole't mängu. Manul on selle ajaga rohkem treenereid olnud.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ma ka ei toonud siia Ole't mängu. Manul on selle ajaga rohkem treenereid olnud.
            Point jääb ju samaks. Miks Guardiola on halb teemasse tuua teine klubi kes sitt oli enda rahadega jne? See kõlab lihtsalt selliselt, et "ründad minu nunnut selliste sõnadega, ee , aaa anahduekr aga sinu lemmikklubi on ka sitt!!!!!!" Ei näe pointi noh. Ja kui sa tähele ei pannud, siis enne sind kommenteerisid trollionu ja veel keegi.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              No su naljapostituse põhisõnum oli: Guardiola on halb, kuna kulutab palju, aga tulemust pole.

              Minu pooleldi naljaga vastus sulle oli: tegelt su klubi kulutab ka robustselt.

              Muud sisu nagu polnud. Loodan, et sa liiga südamesse nüüd ei võtnud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mul megapoogen mida keegi must arvab, ehk ei võta kunagi südamesse. Kalli kalli.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Mul megapoogen mida keegi must arvab, ehk ei võta kunagi südamesse. Kalli kalli.
                  Tont.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                    Tont.
                    Musi.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Linnupoja situb ikka kõik teemad täis.

                      Kommentaar


                        Pep hädaldab, et 5 vahetust võiks olla. Täna ei teinud MITTE ÜHTEGI vahetust. Sellisel ajastul sellise graafikuga on see ikka täitsa absurdne. Üritab mingit sõnumit sellega saata?

                        Kommentaar


                          Uuh, brutaalne

                          1) Teema on vajunud II lehele...
                          ...ja....
                          2) ManCity on nõnda nigel sats, et isegi West Brom laseb pärast sellise vastasega viigi otsa komistamist oma peatreeneri lahti

                          Karm värk.
                          Pep in. Pep In forever!

                          Kommentaar


                            Sul on De Bruyne, Sterling ja kamp, aga mängid ikka nagu Newcastle. Mage.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sul on De Bruyne, Sterling ja kamp, aga mängid ikka nagu Newcastle. Mage.
                              Lisaks on sul kogu liiga üks parimaid jalaga mängivaid keskkaitsjaid ja tema roll mängujoonises seisneb palli endast 2m kaugusele söötmises.

                              Võimalik, et mind häirib see peamiselt Fantraxi punktide pärast...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Lisaks on sul kogu liiga üks parimaid jalaga mängivaid keskkaitsjaid ja tema roll mängujoonises seisneb palli endast 2m kaugusele söötmises.

                                Võimalik, et mind häirib see peamiselt Fantraxi punktide pärast...
                                Mulle see täna täitsa istus, et De Bruyne väga ei teeninud. Aga ikkagi neetult nüri on Man City. Bernardo Silva tipuründes - ahah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X