320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Palun võitke see asi ise ära nüüd!
    Oot Chelsea kutid supportivad Shityt? hmm mingi Money supports Money thing?

    Kommentaar


      Nafta üks must möks kõik. Pole vahet kas tuleb venest või saudist.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Oot Chelsea kutid supportivad Shityt? hmm mingi Money supports Money thing?
        Tahtmata ChelseaFC eest rääkida, siis pakuks, et asi on rivaliteedis ikkagi. Cityga ei ole mingit biifi, Liverpooliga on palju butt- ja muud hurti seljataga. Või siis sa said sellest isegi aru ja tahtsid lihtsalt torkida
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Hooaja alguses mängisid laia lehte arse fännid, viimase nädala pooli fännid. City omad pole lihtsalt nina veel püsti ajanud ja mölisemas käinud kuskil. Kui nad olemas üldse on.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Oot Chelsea kutid supportivad Shityt? hmm mingi Money supports Money thing?
            Junaitedi fännil rahast rääkida on natuke paslik. Aga kui veel aru saanud pole, siis Liverpooli ei salli ma silmaotsaski ja Cityst suhteliselt ükskõik. Täiesti isiklik asi muidugi, nii et ei tasu väga üldistavalt võtta.

            Kommentaar


              Ma ei tea milline täiemõistuslik ManU, Chelsea või Arse fänn peaks tahtma näha Liverpooli tiitlivõitu ...
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Ma ei tea milline täiemõistuslik ManU, Chelsea või Arse fänn peaks tahtma näha Liverpooli tiitlivõitu ...
                arsenali ja liverpooli vahel jah jõhker rivaliteet ju. Mul küll isiklikult midagi arsenali liigavõidu vastu poleks(88/89 oli selgelt liiga ammu minu jaoks)
                E: kuid sellest saan küll aru miks city kõige neutraalsem tundub kõigile, eestis praktiliselt fänne polegi ju
                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Ma ei tea milline täiemõistuslik ManU, Chelsea või Arse fänn peaks tahtma näha Liverpooli tiitlivõitu ...
                  Õnneks neid täiemõistuslike fänne vist väga palju pole (vähemalt nad ei trolli)

                  e: suht lame on ikka sellist asja kuulutada, isiklikult mul jumala pohl kes selle võidab kui ise ei võida.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Ei tunne ega ei ole kunagi tundnud ühtegi City fänni, seega see meeskond jätab mind täiesti apaatseks, küll aga kogu minu sotsiaalne suhtlusringkond on täis Liverpooli, Arsenali või ManU fänne, ning peab tõdema et nad on kõik äärmiselt lugupidavad inimesed kui jutuks tuleb meie lemmikklubid. Foorum on aga veidi teine maailm, kus saab ennast anonüümselt välja elada.

                    GO CITY!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      e: suht lame on ikka sellist asja kuulutada, isiklikult mul jumala pohl kes selle võidab kui ise ei võida.
                      Stiivi G nii ei arvanud....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Stiivi G nii ei arvanud....
                        Kuule ausalt, püüa nüüd olla eksole. Homme kaine peaga foorumisse tulles võib sul endal veidi piinlik hakata. Juhtunud ka minul, et läheb veidi lappama
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Kuule ausalt, püüa nüüd olla eksole. Homme kaine peaga foorumisse tulles võib sul endal veidi piinlik hakata. Juhtunud ka minul, et läheb veidi lappama
                          Mõistus ja pea täiesti kaine. Kahju muidugi, et väike banter niimoodi hinge kriibib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Mõistus ja pea täiesti kaine. Kahju muidugi, et väike banter niimoodi hinge kriibib.
                            Mis siin täpsemalt hinge pidi kriipima?
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Mis siin täpsemalt hinge pidi kriipima?
                              See jääbki arusaamatuks. Negatiivse alatooniga reaktsioon tuli sinu poolt nii et ehk vastad ise?

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X