320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Herr Vaata postitust
    Hooaja eelne mäng kõigest.Sellest nüüd küll suuri järeldusi ei maksa teha.
    Eks tibusid loetakse ikka kevadel
    ikka teen järeldusi, mängiti väga ilusti ja praegu pellegrini ju alles ekspereminteerib. bayerni vastu mängib palju mängijaid kes milani vastu olid pingil.
    "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

    Kommentaar


      koba, juhus, ebaõnn, kokkkumäng, jätis ja putin
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Nagu näha ei ole cityl ühtki õiget fänni peale minu, sest teema on lihtsalt välja surnud. Peale väikest suvepuhkust oleks aeg mõned kokkuvõtted teha. Esiteks transferwindow oli meie jaoks igati edukas. Saadi juurde häid mehi ja saadi lahti ühest neandertaalist. Meeskond peaks minu arvamuse kohaselt tugevamaks muutunud olema ehk see aasta peaks suht muuseas premmi kotti panema ja seda isegi enamjaolt varumeestega. Pearõhk võiks olla cl võitmisel, kus pellegrini võiks kasutada rohkem põhimehi nagu milner ja džeko, kes on preseasonil leidnud oma hiilgevormi. Fa cupi saab vabalt võita ka u21ga. Loodan, et selle suvise akna jooksul saame lahti ka barry'st kes viib meeskonna keskmise kiiruse lihtsalt niivõrd alla. Muidu mul polegi ta vastu nagu midagi. Praeguseks kõik ja peatse kohtumiseni. Vamos etihad!

        Kommentaar


          Kurb, et City ainukeseks esindajaks siin foorumis on ka üle-optimistlik troll.

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            nagu näha ei ole cityl ühtki õiget fänni peale minu, sest teema on lihtsalt välja surnud. Peale väikest suvepuhkust oleks aeg mõned kokkuvõtted teha. Esiteks transferwindow oli meie jaoks igati edukas. Saadi juurde häid mehi ja saadi lahti ühest neandertaalist. Meeskond peaks minu arvamuse kohaselt tugevamaks muutunud olema ehk see aasta peaks suht muuseas premmi kotti panema ja seda isegi enamjaolt varumeestega. Pearõhk võiks olla cl võitmisel, kus pellegrini võiks kasutada rohkem põhimehi nagu milner ja džeko, kes on preseasonil leidnud oma hiilgevormi. Fa cupi saab vabalt võita ka u21ga. Loodan, et selle suvise akna jooksul saame lahti ka barry'st kes viib meeskonna keskmise kiiruse lihtsalt niivõrd alla. Muidu mul polegi ta vastu nagu midagi. Praeguseks kõik ja peatse kohtumiseni. Vamos etihad!
            lol...

            Kommentaar


              Nohh ma nüüd ei tea.. ma loen ennast samuti fänniks aga siin threadis pole hetkel vaja "niisama mula" nagu unitedi fännid armastavad kirjutada. Küll esimese mängu ära mängime täna ja siis muljetab. Ennustan suurt võitu kodupubliku rõõmuks ja nuputan algkoosseisu üle.
              "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

              Kommentaar


                Algselt postitas cpidr. Vaata postitust
                Nohh ma nüüd ei tea.. ma loen ennast samuti fänniks aga siin threadis pole hetkel vaja "niisama mula" nagu unitedi fännid armastavad kirjutada. Küll esimese mängu ära mängime täna ja siis muljetab. Ennustan suurt võitu kodupubliku rõõmuks ja nuputan algkoosseisu üle.
                No see on ikka vähe optimistlikult pakutud. Newcastle on ikkagi väga arvestatav meeskond. Loodan sellest head mängu... eeldatavasti City võidab, aga kergelt see võit ei tule.

                Kommentaar


                  Line-up: Hart, Zabaleta, Kompany (C), Lescott, Clichy, Navas, Fernandinho, Toure, Silva, Dzeko, Aguero

                  Kommentaar


                    Võimas esitus siiani Citylt. Kohtunik jagab ka kaarte meelsasti, punane Newcastlele oli minu arust õigustatud.

                    Kommentaar


                      Väga muljetavaldav mäng Citylt.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Poolaeg 2-0 (Silva/Agüero)

                        Kommentaar


                          Njuukastel saab teisel poolajal veel vähemalt samapalju sisse. Nad ei suutnud 11 vs 11 sammu pidada , siis nüüd 10ne kesi teisel poolajal võib asi julmaks ära minna. Marriner jättis 2 penaltit ka andmata Cityle.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Newcastle ei andnud esimesel poolajal Navasele eriti ruumi, äkki teine poolaeg pannakse ta selle sissetulnud noore äärekaitsja vastu mängima ja saab näha miks mees Sevillast ära toodi.

                            Kommentaar


                              Sinised on hästi alustanud, samas toon ikka väga vormitu ka omadega.

                              Agüero tulistas kena värava...


                              Ja siis Dzeko lõi 3:... oihh...

                              Kommentaar


                                4-0 päris kena mäng oli City poolt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X